Yök Denklik

Kurumsal, eğitimi oturmuş, tarihi özelliklerini modern eğitim ile harmanlamış üniversiteleri ile dikkat çeken Polonya, günümüzde üniversite eğitimi alanında Avrupa'nın önde gelen ülkelerinden biri haline gelmiştir.

Polonya'da Eğitim

Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi Yök Denklik

Kurumsal, eğitimi oturmuş, tarihi özelliklerini modern eğitim ile harmanlamış üniversiteleri ile dikkat çeken Polonya, günümüzde üniversite eğitimi alanında Avrupa’nın önde gelen ülkelerinden biri haline gelmiştir. Avrupa Birliği’ne girme sürecinden sonra ülke çok daha kalkınmış ve üniversiteler AB bünyesinde aldığı yardımlar sayesinde, mükemmel bir konuma gelmiştir.

Bologna kriterlerine uygun olan üniversitelerin dünya sıralamasında önemli yerlerde olduğunu belirtelim. Bu seçkin eğitim kurumlardan biri de Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi’dir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve üniversite işbirliğimizle öğrencilerimiz için avantajlı eğitim olanakları sağladık.

Köklü Üniversitelerde Eurostar İşbirliği ile Eğitim Fırsatı:

Öğrencilerimize yurtdışında kaçırılmayacak eğitim fırsatlarını sunmak için bugüne kadar işbirlikleri yaptık ve bunlara da devam ediyoruz. Harika bir kent olan Krakow’da bulunan, 1919 yılından bu yana kesintisiz olarak eğitim veren Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi kapılarını açmış, öğrencilerimizi beklemektedir. Üniversite, Avrupa Birliği yüksek öğretim kriterlerine uygun şekilde, ülkemizde YÖK ve Avrupa Ülkelerinde tanından diplomaları ile eğitim vermektedir. Madencilik fakültesi, metaller mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar bilimleri, elektronik ve haberleşme bölümü, makine mühendisliği ile robotik bölümü, jeofizik, jeoloji, çevre koruma fakültesi, maden etüt ve çevre fakültesi, malzeme bilimi ile seramik bölümü, döküm fakültesi, demir dışı metaller bölümü, gaz, petrol ve sondaj fakültesi, yönetim bilimleri fakültesi, enerji ile yakıtlar bölümü, fizik, uygulamalı bilgisayar bilimleri bölümü, matematik bölümü ve edebiyat fakültesi olarak eğitim vermektedir.

Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi, akademik diploma ve sertifika programları ile eğitim sunan son derece seçkin bir kurumdur. Öğrencilerin bölümlerinde mükemmel eğitim almaları ve bu şekilde meslek kariyerlerine kendilerine güvenleri tam olarak hazırlanmaları söz konusu olur. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleriniz için danışmanlarımızdan yardım ve destek alarak başvurabilirsiniz. Lise diplomanızla, bir sınav şartı olmadan başvurularınızı yapabileceğinizi unutmamalısınız. Tüm aşamalarda öğrenci danışmanlarımız sizinle olacak. Az kişilik sınıflarda, her öğrencinin derse katılması sağlanarak, mükemmel ve modern bir eğitim verilmektedir. Laboratuarlar ve kütüphaneler donanımlıdır ve moderndir.

Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi YÖK denklik, yurtdışında eğitim alan gençlerimizin olduğu gibi akla gelen bir soru olacaktır. YÖK denklik ön şartlarını resmi sitesinde yayınlar. Bunları inceleyebilirsiniz. Bireysel olarak diploma denklik başvurularınız için de resmi siteden başvuru yapmanız lazımdır. Buna göre, öncelikle öğrenci danışmanlarımızdan, Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi YÖK denklik, konusunda bilgi alarak, siz de en doğru başvuruları, en kısa sürede yapabilirsiniz. Bu şekilde, başvuru yaparken ya da belgelerinizi hazırlarken bir eksiğiniz olmaz. Krakow AGH Teknoloji ve Bilim Üniversitesi YÖK denklik, işlemleriniz, başvurularınız, başvurularınızın takibi konularında, zaman geçirmeden danışmanlarımızdan bilgi alarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. İletişime geçmenizi bekliyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1