Yök Denklik

En kaliteli yurtdışı üniversitelerin adresi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere yeni eğitim şanslarının kapılarını aralamaktayız. Dünyanın dört bir yanında, özenle seçtiğimiz ve anlaşmalarını yaptığımız üniversitelerde öğrencilerimizin memnun şekilde eğitim almalarını sağlamaktayız.

Polonya'da Eğitim

Krakow Ekonomi Üniversitesi Yök Denklik

En kaliteli yurtdışı üniversitelerin adresi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere yeni eğitim şanslarının kapılarını aralamaktayız. Dünyanın dört bir yanında, özenle seçtiğimiz ve anlaşmalarını yaptığımız üniversitelerde öğrencilerimizin memnun şekilde eğitim almalarını sağlamaktayız. Buna Avrupa Üniversiteleri ve özellikle son dönemlerde gözde olan Polonya Üniversiteleri de dahildir. Polonya bir Avrupa Birliği ülkesi olarak, medeni olması, gelişen çizgisi ile öne çıkmaktadır. Yurtdışı danışmanlığımız olarak, sizlere en uygun ve YÖK kabulü olan üniversiteleri sunmaktayız. Bunlardan biri de beğenilen bir kurum olan Krakow Ekonomi Üniversitesi gelmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Polonya’da Eğitim:

Krakow Ekonomi Üniversitesi, sınırları içinde olan güzel şehir Krakow’un en büyük sayılı üniversitelerinden biridir. Polonya’nın sayılı büyük ekonomi üniversitelerinden biridir ve başarılı eğitimi ile dikkat çekmektedir. Ülkenin İngilizce dilinde eğitim veren ilk yüksek okulu olduğunu da belirtelim.

Kuruluş tarihi 1925 olup, son derece tarihi özellikleri olan, köklü bir üniversitedir. 700 civarında seçkin ve kendi alanlarında isim olan akademik kadrosu olan kurum, 20.000 öğrencisi bulunmaktadır. Yabancı öğrencilerin de memnun şekilde eğitim almakta olduğu kurumdur. Okulun bölümleri olarak, iktisat fakültesi ile uluslararası ilişkiler bölümü, finans, işletme fakültesi ile ticari bilimler fakültesi olarak öne çıkmaktadır.

Krakow Ekonomi Üniversitesi ilke olarak, öğrencilerine günümüzde karşılarına çıkacak zorlu ve rekabetçi iş şartlarında varlıklarını sürdürmeleri için, donanımlı ve altyapısı sağlam bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin birebir eğitime alınmaları, mesleklerine başladıkları ilk zamandan başlayarak güvenli olarak iş hayatına atılmalarını sağlamaktadır. Üniversitede öğrenciler, kampus yaşamlarında rahat ederek ve mutlu olarak yaşamlarını sürdürürler. Kampus yerleşkesi içinde, 13 binada her öğrencinin rahat edeceği şekilde dersler verilmektedir. 14 bilgisayar laboratuarında yüzlerce öğrenci aynı anda çalışabilmektedir. Spor tesisleri ile, sanat ve kültür merkezleri ile, kapalı yüzme havuzu sauna gibi birçok imkanla hizmet vermektedirler. Kurumun seksen yıllık kütüphanesini de belirtmek isteriz. Kütüphane içinde, sayısız eser bulunmakta olup, ülkenin ikinci büyük ekonomi alanında kütüphanesidir.

Krakow Ekonomi Üniversitesi YÖK denkliği açısından başvurularınızı güvenle yapabileceğiniz bir kurumdur. YÖK kabulü olan bu üniversitenin Avrupa Birliği esaslarına uygun bir yüksek öğrenim kurumu olduğunu belirtelim. Denklik başvurularınızı da güvenle yapabilirsiniz.YÖK resmi sitesinden, kurumun denklik noktasında ön şartlarını inceleyebilirsiniz. Denklik başvurularınızın nasıl yapılması gerektiğini de bu şekilde öğrenebilirsiniz. Krakow Ekonomi Üniversitesi YÖK denkliği açısından, ne işlemleri yapmanız gerektiğini, hem de genel bilgileri sağlıklı olarak öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Mezun olmanızdan sonra da her zaman destek ve yardımlarımızla sizinleyiz. Bu noktada, YÖK denkliği bakımından, bilgileri doğru ve güncel şekilde almanız, ayrıca, başvurularınızı eksiksiz olarak yapmanız ve zaman kaybı yaşamamanız için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Krakow Ekonomi Üniversitesi YÖK denkliği açısından da her zaman size destek olacağız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1