Yök Denklik

Polonya'nın ve giderek tüm Avrupa'nın en eski üniversitelerinden biri olan Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız işbirliği ile artık Türk öğrencilerimizi de kabul etmektedir. Üniversite 1364 yılında kurulmuştur, gerçekten son derece eski ve köklü bir üniversitedir.

Polonya'da Eğitim

Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi Yök Denklik

Polonya’nın ve giderek tüm Avrupa’nın en eski üniversitelerinden biri olan Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız işbirliği ile artık Türk öğrencilerimizi de kabul etmektedir. Üniversite 1364 yılında kurulmuştur, gerçekten son derece eski ve köklü bir üniversitedir.

Yüzyılları aşan tarihi ile tıp eğitiminin oturduğu,klasik eğitimin üzerine, modern eğitimin eklendiği son derece köklü bir kurumdur. Bu okuldan mezun olmak gençler için mükemmel bir şanstır. Donanımlı bir hekim ve sağlık çalışanı olarak kariyerlerine başlamaya hazır olurlar. Dünyanın birçok yerinde mesleklerini yapabilecekleri, geçerli diplomaları bulunmaktadır.

Köklü Üniversite de Sizde Tıp Eğitimi Alabilirsiniz:

İşbirliğimizle, Avrupa’nın en eski yüksek eğitim kurumlarından olan bu üniversitede siz de öğrenci olabilirsiniz. Üstelik sınavsız şekilde bunu yapabilirsiniz. Lise diplomanızla belgelerinizi, öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek hazırlayın. Gerekli tüm danışmanlığı görevlilerimizden alacaksınız. Bundan sonra, öğrenci vizesi ve diğer işlemler danışmanlarımız tarafından takip edilecektir. Senelik okul harçları da son derece uygun olup, aldığınız eğitimin son derece altında bir ödeme yapacaksınız. Hem ülkemizden, hem de Avrupa Ülkeleri’nden hem de yurtdışından birçok ülkeden yabancı öğrenciler de bu seçkin okulda tıp eğitimi almaktadırlar. Klasik tıp eğitiminin üzerine, her akademik yılda yeni eğitim sistemlerinin eklenmesi, öğrencilerin son derece donanımlı eğitim almalarını sağlamaktadır. Tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, bölümlerinde eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Kampus genelinde donanımlı ve kapsamlı bir sistem öğrencilerin hizmetindedir. Amfiler ve derslikler mükemmel bir tıp eğitimi için özel şekilde düzenlenmiştir. Bilgisayar odaları öğrencilerin bir arada eğitimlerini yapabilmeleri için mükemmel şekilde hazırlanmıştır. Laboratuar ile kütüphanelerin de son derece donanımlı ve geniş tıp kaynaklarını barındırdığını belirtelim. Binlerce şanslı öğrenciden biri de siz olun ve donanımlı hocaların eşliğinde derslerinizi almanın ayrıcalığını yaşayın. Mezun olduktan sonra, öğrenci değişim programlarından yararlanarak, farklı üniversitelerde eğitiminize devam edebilirsiniz. Birçok farklı kurumda staj yapabilirsiniz. Okulun hastanesinde öğrencilerin, hem teorik anlamda, hem de pratik olarak kendilerini geliştirebildiklerini de belirtelim.

Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi YÖK denklik bakımından, YÖK tarafından tanınan bir kurum olduğundan, bir adım önde olan bir kurumdur. Her konuda olduğu gibi, Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi YÖK denklik konusunda da kurumumuz, öğrenci danışmanlarımızla sizleri bekliyor. Başvurularınızı yapmadan önce, öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurarak ve bilgi alarak çok daha sağlıklı şekilde denklik için başvurularınızı yapabilirsiniz. YÖK tarafından düzenlenen denklik ön koşulları bulunmaktadır. Bunların arasında tıp eğitimi alan öğrenciler için özel bir düzenleme, öğrenci seçme ve yerleştirme sınavında, denklik ön koşulu olarak, öğrencilerin birinci sınıfa başlayacakları yıl ÖSYM tarafından düzenlenen, KKYS’ye girmiş olup, sıralamada ilk 50.000 içinde yer almak önemlidir. Bu bilgi ve diğer Krakow Jagielloian Tıp Üniversitesi YÖK denklik esasları için bilgi alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1