Yök Denklik

Polonya'nın güney kısmında bulunan Krakow, son derece güzel, altyapısı gelişmiş ve modern bir kenttir. Kent birçok olumlu özelliğinin yanında, aynı zamanda bir üniversite şehri olarak da bilinmektedir. Gerçekten şehrin sınırları içinde, çok sayıda köklü ve kaliteli üniversite bulunmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Krakow Jagielloian Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın güney kısmında bulunan Krakow, son derece güzel, altyapısı gelişmiş ve modern bir kenttir. Kent birçok olumlu özelliğinin yanında, aynı zamanda bir üniversite şehri olarak da bilinmektedir. Gerçekten şehrin sınırları içinde, çok sayıda köklü ve kaliteli üniversite bulunmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak işbirliklerimizle, öğrencilerimizin bu seçkin kurumlarda eğitim almaları için işbirlikleri yapmaktayız. Bunları da özenle ve gururlar yapmaktayız. İşbirliği içinde olduğumuz çok özel kurumlardan biri de Krakow Jagielloian Üniversitesi’dir. Bu üniversite, şehrin en önemli kurumlarından biridir. Son derece köklü kurum, Avrupa Kıtası’nın en eski akademilerinden, üniversitelerinden biridir. 1364 yılında kurulmuştur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Seçkin Üniversitelerde Eğitim Alabilirsiniz:

Krakow Jagielloian Üniversitesi tarihi yapısını, sürekli şekilde eğitim kalitesi yükseltmesi ile modern eğitimle pekiştirmiş bir kurumdur. Hem Polonyalı hem de Avrupa Birliği ülkelerinden ve yurtdışından birçok öğrenci bu kurumda eğitim almaktadır. Son derece seçkin akademik kadrosu bulunmaktadır. Köklü kurumun sürekli yenilenme ile birlikte, artık modernleşmiş ve planlı bir kampus yapısı olduğunu belirtmek gerekir. Kampus içinde üniversitenin fakülte binaları planlı şekilde dağılmaktadır. Öte yandan, son derece tarihi kaynakların da olduğu kütüphane, bilgisayar ve çalışma odaları, etütler, amfi, derslikler ve laboratuarlar, yurt alanları, restoran ve kafe gibi tesisler, spor alanları, sanat ve kültür ile öğrenci merkezleri gibi birçok alan gençlerin sosyalleşmesi için bulunmaktadır.

Okulun her fakültesinde özenli eğitimler yapılır ve ülkenin bir numarada yer alan üniversitesidir. Polonya bu üniversitesi ile gurur duymaktadır desek yanlış olmaz. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olmasıyla Polonya üniversitelerine çok daha geniş bütçe ayırır hale gelmiştir. Bu sayede, üniversitelerin inanılmaz kalkınması söz konusu olmuştur. Bu sayede, Krakow Jagielloian Üniversitesi mevcut kalitesinden çok daha fazla yükselerek önemli bir Avrupa Birliği üniversitesi haline gelmiştir. Okul Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim vermekte olup, tanınan diploması, YÖK tarafından da tanınmaktadır. Okulun bölümlerini kısaca sayacak olursak, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, dil bilimleri ve edebiyat fakültesi, biyoteknoloji bölümü, siyasal bilimler gibi, farklı alanlarda,hem sosyal, hem de teknik konularda eğitimler verilmektedir. Lisans, yüksek lisans, doktora eğitimleri kademesinde eğitimler verilmektedir.

Krakow Jagielloian Üniversitesi YÖK denklik bakımından, beklentilerinizi yüksek seviyede karşılayabilirsiniz. Her aşamada öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi unutmamalısınız. Bizler sizlerin mutlu ve başarılı şekilde eğitim almanız için bulunmaktayız. Elbette Krakow Jagielloian Üniversitesi YÖK denklik konusunda da tüm danışmanlık hizmetlerini alabilirsiniz. YÖK kriterlerine uygun olan ve kurum olarak YÖK tarafından tanınan bir kurumda eğitim alacağınız unutmamalısınız. Kaldı ki, Avrupa’nın en köklü kurumlarından birinde eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Krakow Jagielloian Üniversitesi YÖK denklik koşulları bakımından danışmanlarımızdan hem kuralları, hem de başvuru şartlarını öğrenerek siz de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1