Yök Denklik

Son derece tarihi, son derece köklü bir üniversitenin öğrencisi olmak ve hayallerinizi kurduğunuz müzik eğitimini böyle bir kurumda almak ister misiniz? Yanıtınız evet ise, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde işbirliğimizle, 1888 yılında kurulan Krakow Müzik Üniversitesi'nin siz de öğrencisi olabilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Krakow Müzik Üniversitesi YÖK Denklik

Son derece tarihi, son derece köklü bir üniversitenin öğrencisi olmak ve hayallerinizi kurduğunuz müzik eğitimini böyle bir kurumda almak ister misiniz? Yanıtınız evet ise, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde işbirliğimizle, 1888 yılında kurulan Krakow Müzik Üniversitesi’nin siz de öğrencisi olabilirsiniz. Bu kurum yüz yılı aşan tarihinde sayısız müzik insanının, sanatçının yetişmesinde rol oynamıştır.

Kurum konservatuar olarak 1945 yılına kadar eğitim verdikten sonra, bu yıldan sonra üniversite seviyesinde eğitim vermeye başlamıştır. Avrupa’nın en özenli ve kaliteli müzik eğitimi veren üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Hem birlik tarafından, hem de ülke bünyesinde birçok ödül almış üniversitedir. Bunlardan biri de ülke içinde verilen eğitimde mükemmellik ödülüdür.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla Hayallerinizdeki Müzik Eğitimini Alabilirsiniz:

Krakow Müzik Üniversitesi, Avrupa Birliği ve dünya genelinde seçkin müzik kurumlarının bir üyesidir. Baltık Müzik Akademiler Birliği üyesi olan üniversite, anlaşmaları ile öğrencilerin yurtdışında kariyer yapmalarına da olanak sağlamaktadır. Öğrenci değişim programları da uygulanmaktadır. Okulda eğitim veren fakülteler, yaratıcılık, yorumlama, müzik eğitimi fakültesi, kompozisyon enstitüsü, iletken ve müzik teorisi, koro şefliği, müzik eğitimi, ritmik jimnastik enstitüsü, kilise müziği için inter enstitü, enstrümantal fakülte, üflemeli çalgılar ve perküsyon ile akordeon bölümü, piyano bölümü, org bölümü, erken müzik bölümü, erken müzik bölümü, gitar ile arp bölümü, viyolonsel ve kontrbas bölümü, modern müzik ile caz bölümü, vokal ve oyunculuk bölümü, ses bilimleri fakültesi bölümleri ile eğitim vermektedir.

Polonya’da hem kamu üniversiteleri, hem de özel üniversiteler belirli bir harç ödenmesi muadilinde eğitim vermektedir. Buna Krakow Müzik Üniversitesi de dahildir. Ülkemizle kıyaslandığında, özel üniversiteleri bir kenara bırakalım, özel kolejlerin de altında rakamlarla eğitimlerinizi yapabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan, öğrencilik yıllarınızı zorlanmadan geçirebilirsiniz. Üniversite bünyesinde, anlaşmaların da doğrultusunda, hem Avrupa Ülkeleri’nde, yurtdışında, hem de Polonya içinde sayısız kez sahne performansı yapmanıza olanak sağlanacaktır. Hem mükemmel müzik eğitimi alacaksınız, hem de sahne deneyimini de alarak okulunuzdan mezun olacaksınız. YÖK tarafından tanınan bir okuldan mezun olduğunuzu da bilmelisiniz.

Krakow Müzik Üniversitesi YÖK denklik nasıl olacak, aklınızdaki sorulardan biri olabilir.  Ülkemizde askerlik ayrımları için, yani uzun dönem ile kısa dönem askerliğin belirlenmesinde denklik önemlidir. Üniversite mezunu iseniz, bu durumda, askerlik süresi kısa olacaktır. Ayrıca, ülkemizde özel sektörde çok belirleyici değil ama, kamu alanında kariyer yapmak isterseniz Krakow Müzik Üniversitesi YÖK denklik unsurlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda net ve güncel bilgileri almak için yapmanız gereken öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçmektedir. Mutlaka bunu yapınız ve denklik başvurularınızı da net olarak yapınız. Online başvuru, kurumun resmi sitesinden yapmalısınız. Doğru ve sağlıklı başvuru ile hızlı sonuç almak için sizinleyiz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1