Yök Denklik

Yurtdışında üniversite hayallerinize ulaşabileceğiniz, uluslararası alanda kabul edilen diplomanızla, hem Avrupa Birliği Ülkeleri'nde, hem de birçok ülkede kariyer yapabileceğiniz bir eğitimi almanız asla hayal değil.

Polonya'da Eğitim

Krakow Pedagoji Üniversitesi YÖK Denklik

Yurtdışında üniversite hayallerinize ulaşabileceğiniz, uluslararası alanda kabul edilen diplomanızla, hem Avrupa Birliği Ülkeleri’nde, hem de birçok ülkede kariyer yapabileceğiniz bir eğitimi almanız asla hayal değil.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman en iyi üniversitelerle anlaşma yapmakta ve sizlerin bu seçkin eğitim kurumlarında öğrenci olması için gayret göstermekteyiz. Pedagoji eğitimi almak isteyen gençlerimiz için mükemmel bir eğitim kurumunu sunmak istiyoruz. Polonya Krakow’da bulunan Krakow Pedagoji Üniversitesi işbirliğimizle öğrencilerimizi de kabul ediyor. Siz de bu seçkin okulun bir öğrencisi olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile En Doğru Üniversite Seçimini Yapacaksınız:

Bugüne kadar yurtdışında üniversite eğitimleri için mükemmel kurumları sizlerle buluşturduk. Devam ediyoruz. Son yıllarda bir Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya, tarihi eski ve kaliteli yüksek eğitim kurumları ile son derece beğeni kazanmaktadır. Türkiye’den öğrencilerimize kapılarını sonuna kadar açan kurumda, siz de şanslı bir öğrenci olabilirsiniz. Avrupa Birliği ve YÖK tarafından tanınan kurumlarda siz de eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Harika bir kampus imkanı sizleri bekliyor. Modern ve kapsamlı laboratuarlarda çalışmalarınızı yapabilir, etüt salonlarında derslerinize çalışabilirsiniz. Seçkin akademik kadronun elinden derslerinizi eksiksiz şekilde alacaksınız. Bilimsel anlamda parmakla gösterilen bir Avrupa Birliği Üniversitesi’nde eğitim alma şansını siz de yakalayacaksınız. Sadece öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Krakow Pedagoji Üniversitesi 1946 yılından bu yana eğitim vermektedir. Üniversitenin fakülteleri, lehçe filoloji fakültesi, gazetecilik, basın ve yayın bölümü, felsefe ile sosyoloji bölümü, tarih enstitüsü, bilimsel bilgiler ve kütüphane bilimleri bölümü, neo filoloji enstitüsü, siyaset bilimi enstitüsü, pedagoji fakültesi kapsamında, eğitim bilimleri, tarih, psikoloji, öğretim teknolojileri ve diğer ilgili bölümler sayılabilir. Ayrıca, coğrafya ile biyoloji fakültesi, biyoloji enstitüsü ile matematik fakültesi, fizik ve teknik bilimler fakültesi ve sanat fakültesi olarak ayrılmaktadır. Derslikler az öğrencinin birebir olarak hocaları ile iletişim kurabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Laboratuar, bilgisayar odaları, yurtlar, çalışma alanları, sınıf ve amfilerin son derece donanımlı olması yanında, zengin kütüphane, öğrencilerin zaman geçirmesi için öğrenci kulüpleri, spor salonları gibi seçenekleri sizleri beklemektedir.

Krakow Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik işlemleri açısından da sizlere memnun edecek özelliklerdedir, çünkü Avrupa Birliği üniversitelerinden olan, Bologna kriterlerine uygun bir kurumdan söz ediyoruz. Bu noktada, YÖK denklik unsurları açısından avantajlı olduğunuzu belirtelim. Krakow Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yapmak ve öncesinde en doğru bilgileri almak için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi, YÖK denklik konusunda da sizinle olduğumuzun altını çizelim. YÖK resmi sitesinde, tanıma ve denklik kararlarının içeriği hakkında bilgileri alabilirsiniz. YÖK denklik ön şartları nelerdir, başvurular nasıl yapılmaktadır bunları da öğrenebilirsiniz. En sağlıklı başvuruları yapmak ve bilgilenmek için ise danışmanlarımızla iletişim kurmalısınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1