Yök Denklik

Sevgili gençlerimiz, yurtdışında üniversite eğitimi almak için hayallerinizin ve isteklerinizin olması son derece normal. Aslında, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yıllardır, öğrencilerimizin yurtdışı eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Polonya'da Eğitim

Krakow Teknoloji Üniversitesi YÖK Denklik

Sevgili gençlerimiz, yurtdışında üniversite eğitimi almak için hayallerinizin ve isteklerinizin olması son derece normal. Aslında, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yıllardır, öğrencilerimizin yurtdışı eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmekteyiz. Hizmetlerimizi size de sunmak istiyoruz ve yurtdışında eğitim seçeneklerini değerlendirmeniz için sizi şubelerimize bekliyoruz.

Birçok ülke ve üniversite seçeneği bulunmakla birlikte, öğrencilerimizin tercihleri arasında, Polonya ve Polonya Üniversiteleri ilk sıralarda gelmektedir. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya, AB kriterlerinden, Bologna kriterlerine uygun olan eğitim esasları ile dikkat çekmektedir. Size önereceğimiz üniversitelerden birisi Krakow Teknoloji Üniversitesidir.

Teknoloji Eğitimi İçin Mükemmel Seçim Eurostar’la Sizinle:

Krakow Teknoloji Üniversitesi 1910 yılında kurulmuştur. 1945 yılından bu yana günümüzdeki unvanı ile üniversite olarak eğitim vermektedir. Modern teknoloji eğitimi sunan son derece köklü bir eğitim kurumudur. Son derece önde gelen, hem ülkenin, hem de Avrupa Kıtası’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Kriterleri yüksek, modern eğitim için gerekli alt yapıya sahip, son derece seçkin akademik kadroya sahip olan bir üniversitedir. Otoritelerin yaptığı değerlendirmelerde üst sıralarda yer alan, ilk 500 içinde olan önemli bir kurumdur. Bilimsel araştırmalar, önemli seminerler ve bilim adamlarının çalışmaları bu üniversite bünyesinde yapılmaktadır. Krakow Teknoloji Üniversitesi fakülteleri olarak, mimarlık fakültesi, inşaat mühendisliği fakültesi, kimya mühendisliği bölümü, elektronik bölümü, elektronik mühendisliği fakültesi, maden ile jeoloji mühendisliği fakültesi, çevre mühendisliği fakültesi, bilgisayar bilimi ile yönetimi bölümü, maden mühendisliği fakültesi, makine mühendisliği fakültesi, teknoloji temel bilimler ve elektronik ile fotonik fakültesi, temel bilimler fakültesi olarak şekillenmektedir.

Çağdaş eğitim alacağınız Krakow Teknoloji Üniversitesi, yurtdışından birçok ülkeden olduğu gibi, sizleri de beklemektedir. İşbirliğimiz ile siz de bir Avrupa Üniversitesi’nde son derece avantajlı şartlarda eğitim alma şansını yakalayacaksınız. Kampus güzel bir şehir olan Krakow’un en özel yerlerinden birinde, yeşil bir ortamdadır. Kampus yerleşkesinde, yurtlar, derslikler ve amfiler olmak üzere geniş olanaklara sahip olan fakülte binaları, yurt seçenekleri, kütüphaneler, modern ve donanımlı laboratuarlar, bilgisayar odaları ve internet sistemleri, sosyal alanlar, kapalı ve açık spor alanları, sanat merkezleri gibi birçok birim kampus içinde bulunmaktadır.

Krakow Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik noktasında, mezun olduktan sonra başvurularınız için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız Krakow Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik olarak en doğru ve güncel bilgileri size verecektir. Bu konuda aklınızda bir sıkıntı veya soru işareti olmasın. Diploma denkliği bakımından yapılması gereken ne ise, danışmanlarımız size bildirecektir. YÖK tanıma ve denklik kriterleri bakımından birtakım ön şartlar sunar. Bunlara uygun olarak şartları inceledikten sonra, denklik başvurularınızı bireysel olarak yapabilirsiniz. Krakow Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik işlemleriniz ve bunların takibi için danışmanlarımız her zaman sizinle olacak. Hizmetlerimizden her zaman bilgi alabilirsiniz ve yararlanabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1