Yök Denklik

Güzel ve huzurlu bir ülke olan Polonya, birbirinden güzel kentleri ile de dikkat çekmektedir. Bu güzel şehirlerden biri tarihten bugüne önemi büyük olan Krakow'dur. Bu güzel ve modern bir yaşamın sürdüğü şehir olan Krakow'da, son derece seçkin üniversiteler bulunmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Krakow Zıraat Üniversitesi YÖK Denklik

Güzel ve huzurlu bir ülke olan Polonya, birbirinden güzel kentleri ile de dikkat çekmektedir. Bu güzel şehirlerden biri tarihten bugüne önemi büyük olan Krakow’dur. Bu güzel ve modern bir yaşamın sürdüğü şehir olan Krakow’da, son derece seçkin üniversiteler bulunmaktadır. Bu üniversitelerin önemli kısmının tarihi açıdan köklü kurumlar olduğunu belirtelim. Bunlardan biri de1980 yılında kurulan, başarı çizgisini her geçen gün artıran Krakow Zıraat Üniversitesi’dir. Köklü yapısı olan bir yüksek eğitim kurumudur ve uluslararası eğitim programlarında, öğrenci değişim programlarında, akademik çalışmalarda dahili olan bir üniversitedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Avrupa’da Eğitim:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her zaman olduğu gibi, bu kez de seçkin kurumlarla işbirliği yapmaya devam etmektedir. Krakow Zıraat Üniversitesi de bu üniversitelerden biridir. Kurum, ülkemizden öğrencilerimizi sınavsız başvuruları ile kabul etmektedir. Lise diplomanızla, mezun olduğunuz bölümün önemi olmadan okula başvurularınızı yapabilirsiniz. Kara vermeniz için bilgilenmeniz, belgelerinizin hazırlanması, öğrenci vizesi, okula başvurularınız noktasında öğrenci danışmanlarımız sizinle olacak.

Avrupa Birliği Üniversiteleri’nden olan Krakow Zıraat Üniversitesi bünyesinde, YÖK tarafından tanıma dahil, tüm AB ülkeleri tarafından tanınan diplomalarınızla önemli kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Okulun bölümleri ise, tarım ve ekonomi, orman, hayvan bilimleri, jeodezi ile çevre bilimleri, bahçe bitkileri, üretim ve enerji mühendisliği, gıda teknolojisi, biyo teknoloji, peyzaj mimarlığı ve disiplinler arası çalışmalar, tarım, çevre, ormancılık, hayvancılık, balıkçılık biyolojisi, çevre mühendisliği, jeodezi ile haritacılık, bahçe tekniği ile tarım ve ormancılık, yönetim ile üretim mühendisliği, gıda teknolojisi ve beslenme, emtia, biyo teknoloji, peyzaj, yenilenebilir enerji, atık yönetimi bölümleri ile mükemmel eğitim sunulmaktadır.

Zıraat alanında eğitim almak için Krakow Zıraat Üniversitesi son derece geçerlidir, çünkü uluslararası alanda tanınan kurumdur. Öğrenci danışmanlığımız olarak, anlaşma yaptığımız üniversitelerin  uluslararası statüde tanınmasına önem vermekteyiz. Ayrıca ülkemizde, YÖK tanınması olan kurumları seçmekteyiz. Krakow Zıraat Üniversitesi YÖK denkliği açısından da en güncel bilgileri kurumumuzdan, öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Mezun olduktan sonra, Krakow Zıraat Üniversitesi YÖK denkliği bakımından yapmanız gerekenleri ve kurumun esaslarını öğrenci danışmanlarımızla birlikte  inceleyebilirsiniz.

Polonya’nın en güzel şehirlerinden birinde, medeni ortamda eğitim alacaksınız. Krakow Zıraat Üniversitesi YÖK denkliği açısından avantajlı özellikleri olan diplomanızla, hem ülkemizde hem de uluslararası anlamda birçok üniversitede eğitim alabileceksiniz. Lisans eğitimleri yanında, yüksek lisans ve doktora eğitimleri için de üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, öğrenci değişim programları ile eğitimlerinize başka üniversitelerde de devam edebilirsiniz. YÖK denklik ön şartları resmi sitede yer almaktadır ve bunları inceleyebilirsiniz. Bundan başka, başvurularınızı mutlaka internet üzerinden ve bireysel olarak yapmalısınız. Belgelerinizi eksiksiz olarak eklemeniz sonrasında ise kuruma göndermeniz gerekir. Bundan sonra, denklik başvurularınız için süreç başlayacaktır. Bir iki ay sonrasında karar size ulaşacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1