Yök Denklik

Seçkin üniversiteleri ve Avrupa Birliği kriterlerine uygun yüksek öğrenim kurumları ile dikkat çeken Polonya'nın genç üniversitesi Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi, öğrencilerimize kapılarını açmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi YÖK Denklik

Seçkin üniversiteleri ve Avrupa Birliği kriterlerine uygun yüksek öğrenim kurumları ile dikkat çeken Polonya’nın genç üniversitesi Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi, öğrencilerimize kapılarını açmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencemizde bu seçkin yüksek öğrenim kurumunda eğitim alma ayrıcalığını sizler de yaşayabilirsiniz. Sınavsız olarak, ülkemizdeki giriş sınavından bağımsız olarak bu kaliteli ve genç üniversitenin öğrencisi olabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilir, bir an önce hayalinizdeki eğitim için sizde adımlarınızı atabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Sınavsız Kabul:

Öğrenci danışmanlarımızla en doğru ve güncel bilgileri alabilirsiniz. Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi 1993 yılında kurulmuştur. Hem Polonya, hem de Avrupa Birliği bünyesinde en genç üniversitelerden biridir. Genç bir üniversite olması, teknolojik anlamda son derece donanımlı olmasını ve modern altyapısı ile eğitim politikasının olmasını sağlamaktadır. Bu noktada, Avrupa Birliği üniversite otoriteleri tarafından örnek gösterilmektedir. Kampus alanı öğrencilerin hem mükemmel eğitim almalarını sağlayan, hem de spor, sosyal etkinlikler ve sanat etkinliklerini yapmaya uygun olarak eğitim hayatlarını sürdürürler. Kampus içinde, kütüphaneler,donanımlı derslikler ve laboratuarlar, etüt alanları, öğrenci kulüpleri için sosyal merkezler, spor alanları, yoga ve meditasyon alanları, spor ile fitness merkezleri, gerçekten zevkle eğitiminizi devam ettirebileceğiniz detay sizleri beklemektedir.

Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi 11 fakülteden oluşmaktadır. Sanat fakültesi, grafik bölümü, kültürel dans bölümü, edebiyat fakültesi, yöneticilik, gazetecilik ve iletişim bölümleri ile dikkat çekmektedir. Dinamik bir üniversite olan kurum, çok sayıda üniversite ve kurum ile işbirlikleri yapmaktadır. Bu okulda eğitim alan öğrenciler, aynı zamanda, çok farklı üniversite ile kurumlarda da eğitim anlamında, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile staj uygulamalarından yararlanabilirler. YÖK tarafından tanınan bu üniversitede uluslararası anlamda geçerli bir eğitim ve diploma alacaksınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenci danışmanlarımız size her konuda, a dan z ye yardımı olacaklardır. Buna, Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi YÖK denkliği hususu da dahildir. YÖK denkliği konusunda danışacağınız eğitim kurumlarının güvenilir ve size güncel, doğru bilgiler verecek merkezler olması gerekir. Bu hizmeti almak için yılların deneyimi ile sizinle olan danışmanlarımıza güvenebilirsiniz. Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi YÖK denkliği bakımından en doğru yardımı alacağınız bilmelisiniz.

Lodz Ekonomi ve Humaniter Üniversitesi YÖK denkliği başvurularını yapmak için, öncelikle kurumun kriterlerine uygun olup olmadığına bakılması gerekmektedir. YÖK resmi sitesinde denklik unsurları var kabul edilen üniversitelerin listesini ve bu konuda sınava ilişkin esasları bulabilirsiniz. Ayrıca danışmanlarımızdan da bunların detaylarını alabilirsiniz. Bundan sonra, başvuruları bağımsız olarak da yapmanız gerekmektedir. Tüm süreci danışmanlarımızla en doğru şekilde çözeceğinizden emin olabilirsiniz. Geleceğinize güvenle bakmak için ve doğru adımları atmak için Polonya Üniversitelerinin de önemli bir tercih olacağını bilmelisiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1