Yök Denklik

Sinema eğitimi almak isteyen gençlerimize harika bir eğitim fırsatımız var. Sinema ve sanat eğitimi almak kesinlikle her üniversitede olmaz. Bu eğitimin seçkin bir akademik kadro elinde, başarılı isimlerin idareciliğinde alınması gerekir.

Polonya'da Eğitim

Lodz Sinema Üniversitesi YÖK Denklik

Sinema eğitimi almak isteyen gençlerimize harika bir eğitim fırsatımız var. Sinema ve sanat eğitimi almak kesinlikle her üniversitede olmaz. Bu eğitimin seçkin bir akademik kadro elinde, başarılı isimlerin idareciliğinde alınması gerekir. Hem tarihi açıdan, hem de modern uygulamaların bir arada olduğu, gelişmiş teknolojik unsurların da yer aldığı bir eğitimin verilmesi son derece önemlidir. Size beklentilerinizin de ötesinde bir eğitim verecek okul ise Polonya’da bulunmaktadır.

1948 yılında kurulan Lodz Sinema Üniversitesi de ülkemizden öğrencilerimize kapılarını açan son derece seçkin bir eğitim kurumudur. Hem ülkemizde, hem de yurtdışında bir üniversite seçerken, uluslararası anlamda geçerli olduğu kabul edilmiş ve tanınan bir diploma vermesine dikkat etmelisiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere sunduğumuz okul, işte bu kriterler uygundur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Hayallerinizdeki Sinema Eğitimi :

Polonya’nın gözde sinema üniversitesi Lodz Sinema Üniversitesi 1948 yılında kurulmuş, yılların deneyimine sahip bir kurumdur. Seçkin sinema akademilerinin kabul ettiği bir okuldur. Ünlü ve dünyaca ünlü yönetmen Roman Polanski başta olmak üzere son derece ünlü ve sinema sanatını hakkını vererek icra eden mezunları vardır. Mezunları içinde Oskar, Bafta gibi sayısız önemli sinema ödüllerini almaya uygun görülen isimlerin olduğunu belirtelim. Eğitim düzeyi mükemmeldir. Sinema çekimleri, kamera sistemleri, set ortamlarının yaratılması noktasında, detaylı ve teknolojik donanımları olan eğitim donanımları mevcuttur. Birçok sinema festivali ve sanat etkinliği de üniversite ortaklığıyla yapılmaktadır. Bu sayede, öğrencilerin çekimlerini otoritelere sunma fırsatları da olmaktadır.

Üniversitenin fakülte ile bölümlerine göz atacak olursak, sinema ile televizyon yönetmenliği bölümü, film üretimi ile yönetimi bölümü, oyunculuk bölümü, görüntü estetiği, üretimi bölümü, sanat ve sinema eğitimi konusunda yan bölümler bulunmaktadır. Okulda beden eğitimi ile yabancı diller yüksek okulu da bulunmaktadır. Bu şekilde, sanat ve sinema alanında, bütünleyici, son derece kapsamlı bir eğitim uygulanmaktadır. Üniversitenin kampus sistemi tüm altyapısı ile öğrencileri memnun etmektedir. Buram buram sanat kokan bir okulda eğitim alacaksınız. Kültür ve spor aktivitelerinden de bolca yararlanacaksınız.

Öğrenci danışmanlarımızın her noktada sizinle olduğunu ve her zaman olacağını belirtelim. Gençlerimiz için yurtdışında eğitim alma noktasında, en önemli konulardan biri şüphesiz ki YÖK denkliğidir. Lodz Sinema Üniversitesi YÖK denklik konusunda gerçekten beklentilerinizi karşılayacak ve başvurularınızı eksiksiz şekilde yapmanızı sağlayacak rehberliği danışmanlarımızdan alacaksınız. Lodz Sinema Üniversitesi YÖK denklik bakımından, diğer denklik başvuruları şeklinde düzenlenmektedir. YÖK kriterleri ve denklik unsurları konusunda danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz ve kurumun resmi sitesini de incelemeniz mümkündür. Dünya üniversite değerlendirme kurumları tarafından ilk 1000 kurumu arasında yer alan üniversitelerin YÖK tarafından da denklik şartlarına uygun kabul edildiğini belirtelim. Belirli sınav kriterleri bakımından öğrenci odaklı değerlendirme de bir diğer kriterdir. Bunlara haiz olmayan öğrencilerimiz ise bireysel diploma denklik başvuruları yapmalıdır. Lodz Sinema Üniversitesi YÖK denklik ve  tüm bu süreçlerde danışmanlarımız sizinle olacak.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1