Yök Denklik

Polonya tarihi ve kalitesi kanıtlanmış üniversiteleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Bunlardan biri de son derece özel bir üniversite olan, 1945 yılında kurulan Lodz Teknik Üniversitesi'dir.

Polonya'da Eğitim

Lodz Teknik Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya tarihi ve kalitesi kanıtlanmış üniversiteleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Bunlardan biri de son derece özel bir üniversite olan, 1945 yılında kurulan Lodz Teknik Üniversitesi’dir. Deneyimli ve özenli, her zaman sizin için en iyi anlaşmaları yapan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizinleyiz ve bu okul avantajları ile ilginizi çekecek.

Lodz Teknik Üniversitesi, Bologna kriterlerine uygun bir Avrupa Birliği üniversitesidir. Diploma tüm Avrupa Birliği ülkeleri tarafından tanınmaktadır ve kabul edilmektedir. Bunun anlamı, okulda eğitim alan öğrencilerin, mezun olduktan sonra yüksek lisans ve doktora olarak, staj ya da çalışma imkanları olarak Avrupa Birliği ülkelerinde bulunmaları anlamına gelmektedir.

Eurostar İle Bir Seçkin Üniversite Daha Keşfedeceksiniz:

Lodz Teknik Üniversitesi, işbirliğimizle tamamen sınavsız kabul ile Türk öğrencileri bekliyor. Üniversite 1940’lı yılların ikinci yarısında, sadece üç fakültesi ile eğitime başlamıştır. Günümüzde hayli başarılı şekilde büyüyen kurum, 9 fakültesi, 70 çalışma enstitüsü ile sadece Polonya’lı gençlere değil, birçok ülkeden gelen öğrencilere eğitim sunmaktadır. Türk öğrencilerimiz de özel öneme sahiptir. Kampus imkanları da öğrencilerin kendilerini ifade etmeleri ve rahat eğitim almaları için ayarlanmıştır Geniş bir alanda, 30 hektar üzerine kurulu kampus yerleşkesi içinde onlarca bina bulunmaktadır. Okulun eğitim dili, İngilizce, Fransızca ve Lehçe’dir. Üniversitenin amacı, modern eğitim sistemi ile yabancı dil bilgisi olan mühendislerin çalışma hayatına kazandırılmasıdır. Bu nedenle, öğrencilerin dil eğitimlerine çok önem verilir. Küreselleşen dünyada bu özellik sizin için çok önemlidir ve avantajdır.

Okul bünyesinde, halihazırda 1500 civarında öğretim üyesi bulunmaktadır. 20.000 üzerinde öğrenci ile eğitim verilmektedir. Öğrencilerin kampus yaşamında, mükemmel ve modern eğitim almaları, sosyal ve eğlence imkanlarından yararlanmaları, yurtlarda konaklamaları mümkündür. Lotz Teknik Üniversitesi’nin son derece önemli bir özelliği bulunmaktadır. Avrupa Komisyonu tarafından ECTS etiketine sahip olan, bu anlamda Polonya’da tek olma özelliği taşıyan son derece önemli bir üniversitedir. Sertifika çalışmaları yanında, öğrenci değişim programlarına açık bir eğitim kurumudur. Eğitim dillerinden olan Lehçe’nin gereği gibi öğrenilmesi için yabancı öğrencilere özel dil eğitimleri verilmektedir.

Üniversitelerin fakültelerini sayalım. Detaylar hakkında öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Mimarlık, biyomedikal mühendisliği, biyoteknoloji, elektrik, elektronik ve bilgisayar ve kontrol mühendisliği, kimya fakültesi, inşaat mühendisliği, çevre mühendisliği, organizasyon ve yönetim, işletme, fizik fakülteleri ve bölümleri ile öğrencilere eğitimler verilmektedir. Bu seçkin kurumda, sınavsız olarak girmek istediğiniz fakültede eğitim alabilir ve kampus içinde spor, sanat aktivitelerinden yararlanarak zaman geçirebilirsiniz.

YÖK tarafından tanınan Lodz Teknik Üniversitesi YÖK denklik bakımından da başvurularınızın sorunsuz olmasını sağlayacak. Kurumdan mezun olan gençlerimiz, askerlik hizmeti için başvurularını yapmak ve kamu alanında çalışmak şeklinde hedefleri varsa bunu gerçekleştirmek için denklik başvurularını yapmalıdır. Lodz Teknik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yaparken, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Lodz Teknik Üniversitesi YÖK denklik için şubelerimize bekliyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1