Yök Denklik

Tıp eğitiminin önemi ve doktor olmanın geçerliliği asla bitmez. Bu kutsal mesleği yapmak hem önemlidir, hem de ülkemizde ve dünya çapında önemi ve kazancı olan bir meslektir.

Polonya'da Eğitim

Lodz Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

Tıp eğitiminin önemi ve doktor olmanın geçerliliği asla bitmez. Bu kutsal mesleği yapmak hem önemlidir, hem de ülkemizde ve dünya çapında önemi ve kazancı olan bir meslektir.

Ülkemizde son derece önemli tıp fakültelerimizin olduğunu biliyoruz. Aynı şekilde, yurtdışında, özellikle Avrupa Ülkeleri’nde de gerçekten kaliteli, beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayacak ve uluslararası anlamda tanınan üniversitelerin olduğunu belirtelim. Yılların deneyimine sahip Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, YÖK tarafından tanınan eğitim kurumları ile işbirlikleri yaptık, yapmaya da devam etmekteyiz. Size sunduğumuz kurum da kaliteli bir tıp eğitimi sunan Lodz Tıp Üniversitesi’dir.

Eurostar Güvencesi ile Polonya’da Tıp Eğitimi:

Polonya mükemmel üniversiteleri ile Avrupa Ülkeleri’nden öğrencilerin tercih ettikleri bir ülkedir. Bu ülkenin tıp eğitimi veren üniversiteleri de gerçekten çok tercih edilir ve otoriteler tarafından da kabul edilir. En seçkin olanlardan biri de Lotz Tıp Üniversitesi’dir. Bir devlet üniversitesidir ve ülkenin en kapsamlı tıp üniversitelerinden biridir. Üniversitenin bölümleri, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi ve sağlık fakültesi olarak çeşitlenmektedir. Okulun kuruluş ve eğitim amacı, sağlık alanında donanımlı, işini istekle, özenle ve emekle yapan bir sağlık ordusu yetiştirmektir. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan bir ülkede eğitim alacaksınız ve diplomalarınız da Avrupa Birliği onaylı olduğundan, tüm AB ülkelerinde geçerli diplomalarınız olacaktır.

Lodz Tıp Üniversitesi 1500’ün üzerinde yatak kapasitesi olan büyük çaplı hastanesiyle dikkat çekmektedir. Bu kapsamlı tesis sayesinde öğrenciler meslek eğitimlerinde mükemmel gelişirler. Birçok dersi teorik eğitim yanında, pratik anlamda da görerek, dokunarak öğrenirler. Okulda her öğrencinin gelişmesine, öğrenci ile öğretmen ilişkisine önem verilerek özen gösterilir ve sağlanır. Çok önemli eğitim ve araştırma merkezi olarak da kabul edilmektedir.

Okulun kalitesi ve eğitiminin geçerliliği Avrupa Ülkeleri tarafından kabul edilmektedir. Diploma da AB ülkelerinde tanınmaktadır. Bu öğrencilerimiz için altı çizilmesi gereken bir avantajdır. Mezun olduktan sonra AB ülkelerinde çalışabilirsiniz. Ülkemize dönmek ve kamu alanında çalışmak isteyen gençlerimiz için Lodz Tıp Üniversitesi YÖK denklik unsurlarına da elbette dikkat edecektir. YÖK tarafından diplomaların denkliğinin onaylanması demek, ülkemize döndüğünüzde kamu alanında, devlet memuru statüsünde görev almak isterseniz, bu durumda YÖK diploma denkliği sizin için gereklidir. Lodz Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı sağlıklı şekilde yapmak ve kurumun denklik ön koşullarını incelemek için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almalısınız. Bundan sonra, danışmanlarımızın yol göstermesi ile başvurularınızı eksiksiz olarak yaptığınızı göreceksiniz.

Lodz Tıp Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız konusunda yol göstericiliği öğrenci danışmanlarımıza bırakın. Denklik ön koşul şartlarına sahip olmayan öğrencilerimizin bireysel şekilde online başvurularını yapmaları çok önemlidir. Bunu formu tam ve doğru bilgilerle doldurarak ve belgelerinizi de eksiksiz şekilde göndererek yapabilirsiniz. Tüm aşamalarda öğrenci danışmanlarımız sizinle olacak.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1