Yök Denklik

Polonya'nın en seçkin üniversitelerinden biri olan Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi, öğrencilerimize kaliteli bir meslek eğitimi vaad etmektedir. Bu seçkin kurumda, hem Polonyalı öğrenciler, hem de ülkemizden ve diğer Avrupa ülkelerinden öğrenciler eğitim almaktadır.

Polonya'da Eğitim

Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın en seçkin üniversitelerinden biri olan Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi, öğrencilerimize kaliteli bir meslek eğitimi vaad etmektedir. Bu seçkin kurumda, hem Polonyalı öğrenciler, hem de ülkemizden ve diğer Avrupa ülkelerinden öğrenciler eğitim almaktadır. 1990 Yılından bu yana eğitim veren üniversite, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak işbirliği yaptığımız yüksek öğrenim ve eğitim kurumlarından biridir.

Siz de Avrupa’da, Polonya gibi medeni bir Avrupa Ülkesi’nde eğitim alabilirsiniz. Bu Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi neden olmasın? Okulun  senelik ücretleri ve genel anlamda ülkedeki üniversitelerin senelik harç giderleri de son derece ekonomiktir. Ülke genel anlamda, diğer Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında yaşamın son derece ekonomik olduğu bir ülkedir. Memnun kalacak ve geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacak eğitim alacaksınız.

Eurostar İle Polonya’da Eğitim:

Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi öğrencilerin altyapısı sağlam ve donanımlı bir kampusta öğrencilerin eğitim almasını sağlamaktadır. Okulun kampusunda, yurt seçenekleri, eğitim binaları, kütüphane, zıraat eğitimi alanları ve sahaları, laboratuarlar, öğrenci kulüpleri binaları, yemekhane, kafe, restoranlar, gezinti ve dinlenme alanları, çok sayıda öğrencinin çalışmasına uygun olan bilgisayar odaları bulunmaktadır. Okulun akreditasyonu mevcuttur. Çok önemli bilimsel çalışmalara imza atan bir okuldur. Önemli kurum ve üniversitelerle işbirlikleri bulunmaktadır. Üniversiteler milli konseyi ve bölgesel kalkınma ajansı gibi önemli kuruluşlar tarafından desteklenmektedir. Kampus genelinde, öğrenciler için 24 saat hem yüksek hızlı hem de kesintisiz olan internet altyapısı bulunmaktadır.

Okulun altı adet bilgisayar donanıma sahip laboratuarlarında çok önemli çalışmalar yapılmaktadır. 12 toplantı ve seminer salonları bulunmaktadır ve tamamı aktif olarak kullanılmaktadır. Önemli akademik kadro eserleri ve öğretim özellikleri ile gerçekten başarılı işler çıkarmaktadır. Okulun bölümleri genel olarak, iç güvenlik bölümü, inşaat bölümü, tarım bölümü, ticaret yani emtia bölümü, hemşirelik ve sağlık bölümü, bilgisayar mühendisliği ile eğitim teknolojileri bölümü olarak şekillenmektedir. Mezun olan gençlerimiz Polonya ve diğer ülkelerde kariyerlerine başlayabilirler. Bunun nedeni Avrupa Birliği’nde geçerli diplomanın olmasıdır.

Diploma geçerliliği bakımından, öğrencilerimiz, sadece Avrupa Birliği ülkelerinde değil, aynı zamanda ülkemizde de avantajlıdır. Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi YÖK denklik açısından gençlerimiz için uygundur. YÖK tanınma kriterlerine sahip olan bir kurumdur. Buna bağlı olarak Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi YÖK denklik noktasında da gençlerimiz için olumlu kriterleri içermektedir. İyi üniversiteler arasında olan kurum, otoriteler tarafından yüksek sıralarda gösterilmektedir. Detaylı bilgi almak ve Lomza Ziraat ve Ticaret Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda doğru adımlar atmak için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almak yerinde olacaktır. YÖK denklik başvurularını değerlendiren ve olumlu, olumsuz yanıtlayan kurumdur. Kurumun denklik başvuruları detayları ve ön şartları için siteden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca danışmanlarımızla iletişim kurmayı da ihmal etmeyiniz. Başvurularınızı sağlıklı olarak yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1