Yök Denklik

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinden hemen sonra, 1944 yılında kurulan Lublin Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi ülkemizden gençlerimizi de beklemektedir.

Polonya'da Eğitim

Lublin Marie Curie – Sdlodowska Üniversitesi YÖK Denklik

İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesinden hemen sonra, 1944 yılında kurulan Lublin Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi ülkemizden gençlerimizi de beklemektedir. Sınav şartı ya da taban puan esası olmadan, ülkemizdeki sınav sisteminden ayrı ve bağımsız olarak Polonya Üniversiteleri öğrencilerimize kapılarını açmaktadırlar.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Avrupa Ülkelerin’deki en kaliteli üniversitelerle işbirlikleri yapmaktayız. Lublin Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi de bunlardan biridir. Bu kurum, yaklaşık olarak 400.000 nüfuslu olan ve son derece sevimli bir kentte Lublin’de bulunmaktadır. Üniversitede hem Polonya İçinden hem de Avrupa Ülkeleri’nden 150.000 öğrenci eğitim görmektedir. Bologna kriterlerine uygun, Avrupa Birliği Üniversitesi’dir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız İle Doğru Seçimler:

Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi öğrencisi olmaktan memnun kalacağınız bir kurumdur. Ekonomik anlamda kesinlikle zorlanmayacağınız bir şehirde, medeni insanların arasında yaşamınızı sürdüreceksiniz. İsterseniz kampus içinde, isterseniz şehir içinde konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, kampus öğrencilerin hem eğitimlerini kaliteli şekilde yapmaları, hem de zaman geçirmeleri açısından tüm noktaların düşünüldüğü bir sisteme sahiptir. Üniversite bölümleri olarak, biyoloji ile yer bilimleri fakültesi, edebiyat fakültesi, sosyoloji fakültesi ile filozofi, güzel sanatlar akademisi, hukuk fakültesi, kamu yönetimi, kimya fakültesi, iktisat fakültesi, matematik bölümü, fizik, bilgisayar bilimleri fakültesi, pedagoji ve psikoloji fakültesi, siyasal bilimler fakültesi olarak eğitim verilmektedir.

Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi birçok yurtdışı üniversiteleri ve öğrenci değişim programları olan bir yüksek eğitim kurumudur. Lehçe ya da İngilizce olarak eğitim verilmektedir. Bu dillere hakim olmayan yabancı öğrencilere ise hazırlık ders sınıfında eğitim verilmektedir. Polonya bir Avrupa Birliği ülkesidir. Eğitim kurumları olarak da üniversitelerin Avrupa Birliği kriterlerine uygun olarak eğitim verdiklerini belirtelim. Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi de AB bünyesinde önemli eğitim yardımları olan bir kurumdur. Öğrenci danışmanlarımızdan Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bölümler, fakülteler, konaklama, harç masrafları, eğitim bilgileri gibi birçok konuda danışabilirsiniz.

Bu konulardan biri de şüphesiz ki YÖK kabulü ve YÖK denkliğidir. Kurumlarımız olarak öğrencilerimize seçkin, hem uluslararası anlamda, hem de YÖK kabulü olan üniversiteleri sunmaktayız. Ayrıca Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi YÖK denklik açısından da olumlu sonuçlar sizleri beklemektedir. YÖK denkliği, ülkemize yurtdışında kurumlardan mezun olduktan sonra, ülkemize dönerek, kamu alanında yani devlet bünyesinde görev almak isteyen gençlerimiz için çok önemlidir. Özel sektörde çalışmak isteyen gençlerimiz için bunun çok fazla önemi olmayabilir. Askerlik yapmak isteyen gençlerimiz için de önemi vardır. Bu nedenle, Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi YÖK denklik açısından da sormak istediklerinizin olması son derece normal. Marie Curie-Sdlodowska Üniversitesi YÖK denklik açısından tüm merak ettiklerinizi ve YÖK kriterlerini de danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Kurumun resmi sitesinden de bilgi alabilirsiniz ve bu detayları da danışmanlarımız sizlere gösterecektir. Mutlaka bilgi alınız ve doğru başvurularınızı yapınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1