Yök Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, ülkemizden öğrencilerimiz için yurtdışında seçkin ve YÖK tarafından tanınan yüksek öğrenim kurumları ile işbirlikleri yürütmekteyiz.

Polonya'da Eğitim

Lublin Teknoloji Üniversitesi YÖK Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, ülkemizden öğrencilerimiz için yurtdışında seçkin ve YÖK tarafından tanınan yüksek öğrenim kurumları ile işbirlikleri yürütmekteyiz. Polonya Üniversiteleri de kaliteleri, modern eğitimleri, öğrencilerin her anlamda rahat edecekleri kampus özellikleri ile öne çıkmaktadır. Bu üniversiteler Avrupa Birliği yüksek öğrenim kriterlerine uygun olan, Bologna kriterlerinde yüksek eğitim kurumlarıdır. Bu nedenle, mezun olan gençler son derece avantajlı konumda olmaktadırlar. Polonya’nın beğenilen üniversitelerinden biri de Lublin Teknoloji Üniversitesi’dir.

Eurostar İle Avantajlı Eğitim Seçeneği, Lublin Teknoloji Üniversitesi:

Lublin Teknoloji Üniversitesi 1953 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Teknoloji eğitimini en üst düzeyde veren, modern eğitimle parmakla gösterilen bir eğitim kurumudur. Uluslararası Bilim Organizasyonu üyelerinden biridir.

Çok önemli bir özelliği de, Avrupa Birliği Araştırma Fonu tarafından desteklenmesidir. Son derece önemli bilimsel araştırmalar yapılır ve bu manada çok önemli bir merkezdir. Seçkin akademik kadro sayesinde, öğrencilerin kendilerine güvenen bilim adamları olarak yetişmeleri sağlanmaktadır. Framework olarak adlandırılan uluslararası işbirliği sayesinde, okul, Avrupa’da en önemli üniversitelerle çalışmaktadır. Öğrencilerin bu üniversitelerde eğitim ve staj yapmaları da mümkün olmaktadır.

Bu seçkin üniversite hem Polonya’lı öğrencilerin, hem de Avrupa’dan öğrencilerin çok fazla ilgi gösterdikleri bir eğitim kurumudur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin de bu kurumda eğitim alma şansı ve hakkı olduğunu düşündük. Bu nedenle, işbirliği ile öğrencilerimiz sınav şartı olmadan, ülkemizdeki giriş sınavlarından ayrı olarak bağımsız şekilde ve lise diplomaları ile başvurmalarına yardımcı olmaktayız. Üniversite bölümleri, elektrik mühendisliği ile bilgisayar bilimleri fakültesi, inşaat mühendisliği ile mimarlık fakültesi, işletme fakültesi, çevre mühendisliği fakültesi, teknoloji fakültesi ve makina fakültesi olarak şekillenmektedir. Siz de bu önemli üniversitenin parçası olabilirsiniz.

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimizin aklında her zaman YÖK diploma denkliği sorusu vardır. Diploma denkliği demek, ülkemizde aynı fakülteden mezun bir gencimiz ile yurtdışında eğitim almış gencimizin eğitimlerinin denk sayılmasıdır. Denklik kriterlerini belirleyen ve her bir bireysel başvuruda kararı veren yetkili kurum YÖK Yüksek Öğretim Kurumu’dur. Lublin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik unsurları için bilgi öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Lublin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik şartları ve başvurularınızın nasıl olacağı, YÖK in denklik koşulları gibi detayları doğru şekilde danışmanlarımızdan alacaksınız. Elbette, YÖK resmi sitesinden de bu kriterlerinden bilgilerini kendiniz inceleyerek bulabilirsiniz. Başvurularınızı da yapabilirsiniz. Ancak, her zaman uzman görüşü ve desteği almakta fayda var. Lublin Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik detaylarına öğrenci danışmanlarımızdan destek alarak çok daha doğru ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Polonya, coğrafi konum olarak Avrupa’nın ortasında, geçiş yolları üzerinde bulunmaktadır. Ülkede okuma yazma oranı yüksek, kaliteli üniversitelerinin ve mezunlarının sayısı da son derece fazladır. Avrupa Birliği kriterlerine uygun ve Bologna esaslarına göre eğitim sunan üniversiteleri ile ilgi görmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1