Yök Denklik

Tıp eğitimi almak isteyen gençlerimiz için Polonya kaliteli üniversiteleri ile dikkat çekiyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Türkiye'den öğrencilerimize sınavsız olarak eğitim imkanı sunacak üniversitelerle anlaşmalar yapmaktayız.

Polonya'da Eğitim

Lublin Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

Tıp eğitimi almak isteyen gençlerimiz için Polonya kaliteli üniversiteleri ile dikkat çekiyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Türkiye’den öğrencilerimize sınavsız olarak eğitim imkanı sunacak üniversitelerle anlaşmalar yapmaktayız. Bunlardan biri de 1944 yılında kurulan, Lublin Tıp Üniversitesi’dir.

Bugün kadar hem Polonya, hem de Avrupa sağlık sistemine son derece önemli isimlerin katılmasını sağlamıştır. Modern ve disiplinli bir tıp eğitimi verilmekte, öğrencilerin hem teorik anlamda, hem de pratik olarak eğitimi almaları amaçlanmaktadır. Polonya’da tıp üniversiteleri arasında, en kapsamlı tıp arşivine bu kurum sahiptir. Kütüphanesi ise Avrupa çapında geniş ve kapsamlıdır. Kütüphane içinde 150.000 e yakın eser olduğu bilinmektedir. Avrupa’nın en geniş, hem geleneksel, hem de modernize edilmiş kaynaklarından oluşan kütüphanelerin birinde çalışma yapmak bile ayrıcalıktır.

Eurostar İle Sınavsız, Puansız, Lise Diplomasıyla Tıp Eğitimi:

Okulda, hem Polonyalı, hem de yurtdışından gelen son derece önemli isimler eğitim vermektedir. Tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi bünyesinde, sayısız bölümlerde öğrenciler gerçekten donanımlı eğitimler almaktadır. Lublin Tıp Üniversitesi uluslararası alanda, üniversite ve kuruluşlarla iletişim içindedir. Öğrencilerin, yurtdışında birçok kurumda staj yapmalarına imkan sunulmaktadır. Biyofizik, kimya, halk sağlığı, tıbbi terminoloji ve sosyoloji, aile hekimliği, diş hekimliği, parazitoloji, hijyen ve beslenme, tıp etiği, insan anatomisi, biyo kimya, fizyoloji, histoloji, ilkyardım, embriyoloji, genetik, klinik biyokimya, psikiyatri, dahiliye, nöroloji, enfeksiyon hastalıkları, dermatoloji, onkoloji gibi sayılamayacak kadar çok bölüm üzerinden okulda eğitimler verilmektedir.

Lublin Tıp Üniversitesi, YÖK tarafından tanınma unsurlarına sahip olan son derece önemli bir kurumdur. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimize her zaman tanınma şartlarına uygun ve uluslararası tanınma şartlarına haiz olan kurumları sunmaktayız. Seçkin üniversitelerle işbirliklerimiz bulunmaktadır. Bu noktada, mavi diploma sunan, Bologna kriterlerine uygun ve AB standartlarında diplomalarınızda avantajlı olacaksınız. Avrupa Ülkeleri’nde tanınan diplomalarınızla ülkelerde çalışabileceksiniz. Aynı şekilde, ülkemizde de YÖK denklik başvurularınızı yaparak kariyerinize başlayabilirsiniz.

Lublin Tıp Üniversitesi YÖK denklik unsurlarını yerine getirmek için size avantajlar sunacaktır. YÖK tanınma kriterlerine uygun, Bologna kriterlerinde bir AB üniversitesidir. Denklik başvurularınızı yaptıktan sonra, diplomanızı onaylatarak, özel kuruluşların yanında, kamu kuruluşlarında da mesleğinizi yapabilirsiniz. Lublin Tıp Üniversitesi YÖK denklik işlemleriniz için hemen öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Bu işlemleri elbette kendiniz de yapabilirsiniz. Tıpkı diğer başvurular gibi, Lublin Tıp Üniversitesi YÖK denklik işlemleri için de, resmi siteden ön koşulları ve başvuru detaylarını incelemelisiniz. Denklik ön koşulları arasında, tıp fakültesinin öğrencilerinin ayrık bir durumu vardır ve bunu belirtelim. Mezuniyetten sonra, tıp fakültesi öğrencilerinde ön koşul olarak, tıp doktorluğu kapsamında, üniversitede giriş sınavında  sıralamada ilk 50.000 içinde olan yer almalarına göre ön koşul tamamlanmış olmaktadır. Bu duruma haiz öğrenciler ön koşulu karşılamış kabul edilmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1