Yök Denklik

Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi, 1999 yılında kurulmuş ve 2007 yılında günümüzdeki eğitim statüsünü elde etmiştir. Ülkenin en büyük tıp üniversitelerinden biridir. Polonya, genel anlamda üniversiteleri ile dikkat çeken, son derece köklü yüksek eğitim kurumları olan bir ülkedir.

Polonya'da Eğitim

Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi, 1999 yılında kurulmuş ve 2007 yılında günümüzdeki eğitim statüsünü elde etmiştir. Ülkenin en büyük tıp üniversitelerinden biridir. Polonya, genel anlamda üniversiteleri ile dikkat çeken, son derece köklü yüksek eğitim kurumları olan bir ülkedir. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya, Bologna kriterlerine uygun olan üniversiteleri ile tanınmaktadır. Tıp eğitimi ülkede son derece önem verilen bir alandır.

Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi, modern tıp eğitimi ile dikkat çeken, uluslararası alanda başarısını kanıtlamış ve birçok yabancı öğrencinin de eğitim aldığı kurumdur. Üç sağlık eğitimi veren üniversitenin birleşmesinden oluşmaktadır. Tıp eğitimi akreditasyonu bulunan bir kurumdur. Seçkin tıp öğrencilerinin eğitim alma şansını yakaladığı kurumda, siz de öğrenci olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızla Siz de Tıp Eğitimi Alabilirsiniz:

Türkiye dışında tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, yaptığımız işbirlikleri ile elit üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi, öğrencilerimizi kabul etmektedir ve bir sınav şartı da olmadan kabul söz konusudur. Tüm kayıt işlemleri, öğrenci vizesi, hem mezun olmadan önce eğitim yıllarınızda, hem de mezun olduktan sonra Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi YÖK denklik ve diğer başvurularınızda öğrenci danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Anatomi anabilim dalı, anestezi ve yoğun bakım bölümü, temel tıp bilimleri, klinik pediatri, yenidoğan bölümü, çocuk kliniği, dermatoloji, acil tıp anabilim dalı, insan fizyolojisi bölümü, iç hastalıkları ana bilim dalı, tıbbi biyoloji, nöroloji, onkoloji, radyoterapi, hemşirelik ana bilim dalı gibi sayısız bölüm, fakülte ve eğitim uygulamaları öğrencilerimizi beklemektedir.

Kampus bu dev üniversiteye yakışır şekilde, son derece ve geniş ve kapsamlıdır. Klinikler, hastaneler, laboratuarlar, eğitim merkezleri ve uygulamalı çalışma alanları, kütüphaneler, teknolojik anlamda donanımları eksiksiz olan bilgisayar ve internet kullanımı, yurtlar, eğitim binalarını yanında, spor salonları ve tüm sosyal tesisler bulunmaktadır. Okulun uluslararası anlamda seçkin üniversiteler ve kurumlar ile işbirlikleri bulunmaktadır. Bu sayede, öğrenciler birçok program, çalışma ve staj imkanlarından yararlanabilirler. Dünyanın seçkin tıp üniversitelerinde eğitimlerini devam ettirebilirler. Üniversitenin, anlaşmalı olduğumuz diğer üniversitelerimizde olduğu gibi, YÖK tanınma kriterlerine uygun olduğunu belirtelim. Bologna kriterlerine uygun ve Avrupa Birliği üniversitesidir.

Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi YÖK denklik hakkında tüm merak ettiklerinizi şubelerimizden, internet ya da çağrı merkezlerimiz üzerinden danışarak, öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız, tüm konularda size hem eksiksiz, hem de güncel şekilde yardımcı olacaktır. Olsytn Warmia-Mazurt Tıp Üniversitesi YÖK denklik kriterlerine uygun olup olmadığını, en güncel şekilde, Yüksek Öğrenim Kurulu resmi sitesinden öğreneceksiniz. Bunlar ön şartlar olarak ve kişisel başvurular olarak sitede yer almaktadır. Kişisel incelemelerinizin eksik olacağını ya da zamanınızın kısıtlı olduğunu düşünebilirsiniz. Elbette öğrenci danışmanlarımızdan en doğru bilgileri alacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1