Yök Denklik

Değerli gençlerimiz, yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, Polonya birçok avantajı ile sizleri bekliyor. Ülkede, Avrupa Birliği yüksek eğitim kriterlerine uygun olan birçok üniversite bulunmaktadır. Seçimlerinizi yaparak, amaçladığınız eğitimi alabilirsiniz. Uygun şartlarla okullara başvurabilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Opole Teknoloji Üniversitesi YÖK Denklik

Değerli gençlerimiz, yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, Polonya birçok avantajı ile sizleri bekliyor. Ülkede, Avrupa Birliği yüksek eğitim kriterlerine uygun olan birçok üniversite bulunmaktadır. Seçimlerinizi yaparak, amaçladığınız eğitimi alabilirsiniz. Uygun şartlarla okullara başvurabilirsiniz.

1966 yılında kurulan Opole Teknoloji Üniversitesi sizleri sınavsız olarak kabul etmektedir. Liseden mezun olmanızdan sonra, öğrenci danışmanlarımızdan yardım ve destek alarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Uygun harçlar ve sağlam bir altyapı ile zorlanmadan eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Mezun olduğunuzda, Polonya ve Avrupa Ülkeleri’nde çalışma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Opole Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik açısından da öğrencilerimizi memnun eden kriterlere sahiptir.

Opole Teknoloji Üniversitesi, Ekonomi ve teknik bilimler eğitimleri konusunda Avrupa’da adından söz ettiren yüksek eğitim kurumlarından biridir. Bu noktada, mezunları ile kıtada önemli bir kalifiye eleman ihtiyacını karşılamaktadır. Günümüzde üniversitenin 10.000’in üzerinden öğrencisi bulunmaktadır. Geniş olanaklara sahip kampusu ile hem eğitim kalitesi açısından, hem de öğrencilerin sosyal anlamda kendilerini geliştirmeleri için önemli altyapıya sahiptir. Kurumun akreditasyonun bulunduğunu hemen ekleyelim. Bilimsel anlamda geniş olanaklar sunan laboratuarları ve araştırma merkezleri ile gerçekten ilgi gören bir ülkedir. Avrupa Üniversiteler Birliği ile Avrupa Mühendisler Derneği üyelikleri olan önemli ve mezunlarına geniş iş olanakları sunan bir üniversitedir.

Üniversitenin bölümleri, işletme ve yönetim fakültesi, mekanik ve makine mühendisliği fakültesi, Lehçe ve Polonya Dili Eğitim Fakültesi, İşletme yönetimi, genel mimari ve şehir planlaması bölümü, otomatik ve robotik mühendisliği, inşaat mühendisliği, teknoloji eğitimleri, elektronik ve telekominikasyon bölümü, elektrik mühendisliği, Avrupa bilimleri bölümü, fizyoterapi bölümü, bilgisayar mühendisliği bölümü, kimya ve proses mühendisliği, çevre mühendisliği, mekatronik, mekanik ve makine üretim mühendisliği, beden eğitimi, tarım ile orman mühendisliği, gıda mühendisliği, güvenlik mühendisliği, ulaştırma ve ulaşım bölümü, imalat yönetim mühendisliği bölümü, bölüm ve fakülteleri ile öne çıkmaktadır.

Opole Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik kriterleri bakımından öğrencilerimizi memnun etmektedir. Genel anlamda, Avrupa Birliği üniversitelerinden olan ve bu kriterlere uygun olan Polonya Üniversiteleri YÖK denklik kriterlerine uygun diploma sunmaktadır. Üniversitelerin YÖK kapsamında tanındıklarını belirtelim. Bir üniversitenin tanınması demek, ülkemizde aynı eğitimi yapan üniversitelerin kriterleri ile aynı olması ve kurumun bu özelliği ile tanınması, eşdeğer kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Öğrencilerimiz diploma denklik başvurularında da olumlu sonuçlar verilmektedir. Opole Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik unsurlarına sahip bir üniversitedir. Mezun olduğunuzda YÖK denklik başvurularınızı yapmanızda kesinlikle hiçbir sakınca yok. Bilindiği gibi, online başvuru ile mezun olur olmaz bunu yapabilirsiniz. Denklik unsurlarına sahip olan diplomanızla olumlu sonuç alacağınızı göreceksiniz. Üniversite kalitesi bakımından, Opole Teknoloji Üniversitesi beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahiptir. Yurtdışında çalışma olanaklarından da faydalanabilirsiniz ve ülkemiz dışında bir kariyer hedefleyebilirsiniz. Denklik unsurları askerlik başvuruları ve kamu alanında çalışma noktasında önemlidir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1