Yök Denklik

Polonya Denizcilik Akademisi 1955 yılında kurulmuştur. Avrupa'nın en önemli denizcilik okullarından biri olan okul, Polonya'nın da yüz akı olan eğitim kurumlarından biridir. Gönlünde denizcilik eğitimi almak isteyen gençlerimizin bu kurumu seçmeleri gerçekten yerinde bir karar olacaktır.

Polonya'da Eğitim

Polonya Denizcilik Akademisi YÖK Denklik

Polonya Denizcilik Akademisi 1955 yılında kurulmuştur. Avrupa’nın en önemli denizcilik okullarından biri olan okul, Polonya’nın da yüz akı olan eğitim kurumlarından biridir. Gönlünde denizcilik eğitimi almak isteyen gençlerimizin bu kurumu seçmeleri gerçekten yerinde bir karar olacaktır. Bu seçkin okulla, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak işbirlikleri yapmaktayız. Bu sayede, öğrencilerimizin liseden mezun olmalarından sonra, sadece diplomaları ile okula kabul edilmelerini sağlamaktayız.

Polonya Denizcilik Akademisi öğrencilerimizi, ne bir sınav, bir puan ile değil, diplomaları ile kabul etmektedir. Öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, siz de okulda öğrenci olmak üzere hareket edebilirsiniz. Polonya’nın en kaliteli denizcilik üniversitelerinden biri olan okul, bugüne kadar sayısız önemli denizciyi de yetiştirmiştir.

Eurostar İle Donanımlı Bir Denizcilik Eğitimi:

Okulun çok önemli bir özelliği olarak uluslararası anlamda denkliği bulunmaktadır. YÖK tarafından tanınan bir akademidir. Yönetim bilimleri eğitimi, silah teknolojileri eğitimleri, navigasyon dersleri, son derece takdir edilen çalışma alanlarıdır. Okulun simülasyon ve navigasyon uygulamalarında yüksek donanımlı bilgisayar sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca, her zaman öğrencilerin kullanımlarına açık şekilde,bilgisayar ve internet kullanım olanağı tüm kampus çapında bulunur. Okul denizcilik derlerinde, yüksek teknoloji kullanmaya ve bilgisayar teknolojilerinden maksimum şekilde faydalanmaya çok önem verir. Uydu destekli cihazlar öğrencilerin alanlarında mükemmel şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır. Okulda eğitim dili Lehçe’dir. Hem ülkemizden, hem de Avrupa Ülkelerinden çok sayıda öğrenci okulda eğitim aldığından bir senelik hazırlık sınıfında dil eğitimi verilmektedir. Bu süre dilin kavranması için son derece yeterlidir.

Akademik kadro alanlarında yetkin isimlerden oluşmaktadır. 14 profesör olmak üzere, 150’ye yakın akademik kadro öğrencilere eğitim vermektedir. Okulda sadece lisans eğitimleri değil, aynı zamanda lisans üstü eğitimler de verilmektedir. Öğrencilerimiz de hem lisans eğitimi, hem de yüksek lisans eğitimleri için okulu tercih edebilirler. Okulda 27 adet son derece üst düzey donanımlı laboratuar bulunmaktadır. Sıkça önemli bilim adamları tarafından seminerler düzenlenmektedir. Bu okuldan mezun olan bir öğrenci, alanında çalışmaya son derece yetkin duruma gelmektedir.

Ülkemizde de kaliteli ve denkliği kabul edilen bir üniversite olan Polonya Denizcilik Akademisi YÖK denklik bakımından gerekli unsurları barındırmaktadır. YÖK diploma denkliği uygulamalarında söz sahibi olan kurumdur. Denklik, diplomaların ülkemizdeki aynı konuda fakültelerin verdiği eğitimler eşdeğer olması, denk olması anlamına gelmektedir. Öğrenci danışmanlarımızdan, Polonya Denizcilik Akademisi YÖK denklik başvurularınız için bilgi alabilirsiniz. Üniversite seçimlerinizden, öğrenci vizelerinize, kayıt işlemlerinden diploma denklik başvurularınıza kadar sizinle olduğumuzu belirtelim. Polonya Denizcilik Akademisi YÖK denklik başvurularınızı yapmadan önce öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz, başvurularınızı da bundan sonra, doğru, belgeleri eklemeyi ve göndermeyi atlamadan doğru şekilde yapabilirsiniz. Mezunlar kamu alanında çalışmak isteyebilirler. Özellikle bu durumda,diploma denkliği önem taşımaktadır. Bu nedenle, şubelerimizden yardım almayı ihmal etmemelisiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1