Yök Denklik

1920 yılında kurulan Poznan Müzik Üniversitesi, hem Avrupa'dan, hem de dünyanın dört bir yanından gençlere kaliteli bir müzik eğitimi sunmaktadır. Yakında 100. yılını kutlayacak üniversitesi Avrupa'nın en seçkin müzik okullarından biridir.

Polonya'da Eğitim

Poznan Müzik Üniversitesi YÖK Denklik

1920 yılında kurulan Poznan Müzik Üniversitesi, hem Avrupa’dan, hem de dünyanın dört bir yanından gençlere kaliteli bir müzik eğitimi sunmaktadır. Yakında 100. yılını kutlayacak üniversitesi Avrupa’nın en seçkin müzik okullarından biridir. İlk olarak konservatuar olarak eğitimine başlayan okul, günümüzde elit bir üniversitedir.

Hem Polonya’lı hem de Avrupa Ülkeleri’nden gençlerin hayallerini süsleyen bir okuldur. Çok şöhretli ve önemli müzisyenlerin yetişmesini sağlanmıştır kurumdur. Akademik kadrosu da seçme hocalardan oluşmaktadır. Öğrencilerinin sahne deneyimlerinin sağlanması için eğitim özenle yapılmaktadır. Üniversite bünyesinde, hem açık, hem kapalı konser salonları bulunmaktadır. Öğrenciler yıl içinde birçok kez performans sunmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Müzik Eğitimini Mükemmel Şekilde Alacaksınız:

Poznan Müzik Üniversitesi Avrupa Birliği kriterlerine uygun şekilde, Bologna kriterlerine uygun ve modern bir eğitim verilmektedir. Uluslararası anlamda tanınan diplomaları ile mezunlar tüm dünya genelinde müzik mesleklerini yapabilirler. Okulun öğrencilerimizi, danışmanlık ofisimiz ile yapılan işbirliği ile sınavsız olarak kabul ettiklerini belirtelim. Gerçekten, donanımlı, hem klasik eğitim, hem de modern eğitimin bir arada olduğu seçkin bir eğitim almak istiyorsanız, bu gözde kurumu tercih edebilirsiniz. YÖK tarafından tanınan okul olan, Poznan Müzik Üniversitesi YÖK denklik bakımından da öne çıkmaktadır. Bu konuda tüm destekleri şubelerimizden alabilirsiniz.

Okulun bölümlerini kısaca sayacak olursak, enstrüman fakültesi, piyano bölümü, klavye, org bölümü, üflemeli çalgılar ile akerdeon bölümü, perküsyon, caz ve performans sanatları bölümü, ses bilimleri fakültesi, koro şefliği bölümü, müzik eğitimi ve kilise müzik eğitimleri, yaylı çalgılar, keman, arp, gitar fakültesi olarak müziğin her dalında eğitim verilmektedir. Okulun uluslararası müzik kuruluşları ve okulları ile yakından bağlantıları bulunmaktadır. Öğrenci değişim programları ile yurtdışında birçok kurumda öğrencilerin deneyim kazanması da söz konusu olmaktadır.

Poznan Müzik Üniversitesi YÖK denklik açısından size ne gibi avantajlar ve özellikler sunmaktadır? Tüm detayları öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Denklik konusunda YÖK şartları, kurumun resmi sitesine giriş ve detaylar tüm güncel bilgileri, en doğru olarak danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Gençlerimizin yurtdışında üniversite eğitimi almalarından sonra, ülkemize dönerek kariyerlerine devam başlamak istemeleri halinde, özellikle kamu alanında çalışmak isteyen gençlerimizin diploma denklikleri için başvurmaları gerekmektedir. Müzik eğitiminizden sonra, devlet kademelerinde, devlet opera ve bale ve benzer kurumlarda kariyer yapmak isterseniz, Poznan Müzik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yaparak, diplomanızın denklik durumu hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Kurumun resmi sitesinden incelemelerinizi yapabilirsiniz ve denklik konusunda hangi kurumların bu kriterlere uyduğunu, uymaması halinde başvuru detaylarını incelemeniz mümkün. Eksiksiz ve sağlıklı bir başvuru için ise öğrenci danışmanlarımızdan yardım almanız yeterlidir. Biz başvuruları sizinle birlikte, size destek olarak yapmaktayız. Bu seçkin okuldan mezun olarak, uluslararası alanda kariyer yapma olanağı da elde edebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1