Yök Denklik

1919 yılından bu yana Polonya'da son derece seçkin bir tıp eğitimi sunan kurum Poznan Tıp Üniversitesi danışmanlık kurumlarımız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yapılan işbirliği sayesinde, kapılarını, sınavsız kabul ile Türk öğrencilerine açmıştır.

Polonya'da Eğitim

Poznan Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

1919 yılından bu yana Polonya’da son derece seçkin bir tıp eğitimi sunan kurum Poznan Tıp Üniversitesi danışmanlık kurumlarımız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yapılan işbirliği sayesinde, kapılarını, sınavsız kabul ile Türk öğrencilerine açmıştır. Tıp eğitimi alma hayaliniz varsa, bunu ertelemeden hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelebilirsiniz. Lise diplomanız, transkript belgelerinizle başvurularınızı yapacaksınız.

Hayalinizdeki Tıp Eğitimi İçin Harekete Geçin:

Poznan Tıp Üniversitesi uzun yıllardır tıp eğitimi vermektedir ve 1950 yılında özerk bir üniversite olarak eğitim hayatına etkili şekilde başlamıştır, halen adından söz ettirecek şekilde devam etmektedir. Avrupa’nın en önemli tıp okullarından biri olarak bilinen ve takdir edilen okul, bugün Avrupa’dan birçok öğrenciye eğitim hizmeti sunmaktadır.

Sağlık eğitimi bakımından son derece beklentileri karşılayan kurumdur. Altı hastanesi, klinik ve sağlık merkezleri ile önemli bir sağlık tedavi hizmeti sunulmakta, aynı zamanda öğrenciler de sadece teorik olarak değil, pratik olarak da deneyim kazanma imkanını sunmaktadır. Bilimsel çalışmaların yoğun olduğu, birçok yabancı kurum ve üniversite ile işbirliklerinin yapıldığı bir üniversitedir. Diploma ve sertifika programları uluslararası alanda tanınmaktadır. Üniversitenin YÖK tanında kriterlerine uyduğunu da ekleyelim.

Bölümler, tıp fakültesi, eczacılık fakültesi ile sağlık bilimleri fakültesi olarak ayrılmaktadır. Öğrencilerin, hem Polonyalı, hem de yurtdışından öğrenciler olarak, klasik disiplin yanında, modern eğitime tabi tutulmaktadır. Az kişilerden oluşan sınıflarda, akademik personelin her öğrenci ile tek tek ilgilenerek öğrencilere detaylı eğitim vermesi, her öğrencinin meslek eğitimlerini kendi güvenli şekilde almalarına olanak sağlamaktadır. Altı hastane yanında sayısız ve modern laboratuarlar üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Staj imkanları açısından, yüksek lisans ve doktora programları açısından da bu seçkin kurumla iletişime geçebilirsiniz. Tüm başvurularınız için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumlarımızdan kayıt ve başvurularınız için destek alabilirsiniz.

Poznan Tıp Üniversitesi YÖK denklik noktasında, öğrenci danışmanlarımıza gerekli tüm detayları sorabilirsiniz. YÖK denklik kriterleri kurumun resmi sitesinde yayınlanmaktadır. Dünya sıralamasında yer alan ilk 1000 üniversite, direk şekilde kurumun denklik kadrosunda bulunmaktadır. Öğrenci yerleştirme puanlarında ve giriş kriterlerinde olmak üzere birtakım başvuru unsurları da bulunmakta olup, bu konuda tüm detayları öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Tıp eğitimi alanında ilk 50.000 içinde yer alan öğrencilerin denklik kabulleri de yapılmaktadır. Bunun dışındakiler ise, diploma denkliği için başvurularını yapmalıdır. Tüm sürece ilişkin detayları ise eksiksiz öğrenmek ve başvurularınızı doğru şekilde yapmak için danışmanlarımız sizleri beklemekteler.

Diploma denkliği kriterlerine kurumun resmi sitesinden de göz atabilirsiniz. Ayrıca online başvurular da yine kurumun resmi sitesinden gerçekleşmektedir. Poznan Tıp Üniversitesi YÖK denklik bakımından avantajlıdır çünkü dünya kriterlerine uygun ve tanınan bir okuldur. Bu nedenle, öğrenciler dünyanın birçok ülkesinde çalışma olanakları bulmaktadır. Başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere, birçok ülkede kariyer imkanları sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1