Yök Denklik

Polonya'nın seçkin üniversitelerinden biri olan Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, 1950 yılında kurulmuştur. Okulun günümüzde, 10.000'e yakın öğrencisi bulunmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Radom K. Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın seçkin üniversitelerinden biri olan Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, 1950 yılında kurulmuştur. Okulun günümüzde, 10.000’e yakın öğrencisi bulunmaktadır. 500 üzerinde önemli isimlerden oluşan akademik personeli ile öğrencilere altyapısı sağlam mesleki eğitim verilmektedir ve gençlerimiz geleceğe hazırlanmaktadır. Üniversite Polonya’nın Radom Kenti’nde bulunmaktadır.

Okul ilk kurulduğu yıllarda bir teknik mühendislik okulu iken, günümüzde kapsamlı bir üniversite olarak eğitim vermektedir. Avrupa Birliği Kredi Transfer Sistemi (ECTS) kapsamında eğitim sunan, birlikten son derece önemli ve faydalı fon ödemeleri alan önemli bir okuldur. Üniversite otoriteleri tarafından, verdiği teknik eğitimlerle kaliteli bir çizgi sunan okul, ilk sıralarda yer almaktadır. Bu önemli üniversite, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız  işbirliği ile öğrencilerimize de kapılarını açmaktadır.

Seçkin Teknoloji Eğitimi İçin Eurostar:

Şubelerimiz olarak öğrenci danışmanlarımızla sizlere yardımcı olmak üzere her an hazırız. Polonya’nın seçkin üniversitelerinde eğitim almak ve avantajlı diplomalarınızla kariyer adımlarında önde olmak için seçimlerinizi yapabilirsiniz. Seçmeniz için gerçekten önemli olan üniversitelerden biri olan Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi lise diplomanızla kayıt başvuruları yapabileceğiniz bir kurum. Öte yandan, okulun senelik harç ücretlerinin de kesinlikle yüksek olmadığını belirtelim. Okulun fakültelerine göz atacak olursak, iktisat fakültesi, malzeme bilimleri bölümü, teknoloji ve tasarım fakültesi, makine fakültesi, bilgisayar bilimleri bölümü, matematik, sanat fakültesi, elektrik mühendisliği ve ulaştırma, filoloji ve edebiyat fakültesi, pedagoji, sağlık bilimleri fakültesi ve kültür fakültesi olarak çok farklı alanlarda eğitim verilmektedir.

Okul Polonyalı gençlerin yanında, Avrupa’dan gençlerin de ilgisini çekmektedir. Tabi, sevgili öğrencilerimizin de . YÖK tarafından tanınan bir okul olan Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi Bolonga kriterleri uyumlu olarak eğitim sunan bir AB üniversitesidir. Kampus şartları gençlerin beğenisini kazanmaktadır. Okul yüzünü batıya dönük ve gençlerin eğitim almaları yanında, sosyalleşmeleri noktasında da önem veren bir kurumdur. Kampus içinde modern eğitim fakülteleri, spor alanları, laboratuar, kütüphane, sergi ve sanat binaları, öğrenci kulüpleri, gezi alanları gibi birçok farklı alan, yurtlar da dahil olmak üzere bulunur.

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimiz için çok önemli bir konu YÖK diploma denkliğidir. Ülkemizde çalışmak isteyen gençler, kamu alanında çalışmak için ayrıca erkek öğrencilerimizin askerlik başvurularında sürenin belirlenmesi yönünden denklik önemlidir. Diploma denkliğinin anlamı, yurtdışında eğitim alan öğrencilerin ülkemizdeki fakülte mezunları ile aynı eğitimi almış olarak kabul edilmeleridir. Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi YÖK denklik açısından önemli avantajları olan bir okuldur. Tabi her konuda olduğu gibi, Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda da öğrenci danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Radom Kazimiers Pulasky Teknoloji ve Beşeri Bilimler Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızdan önce danışmanlarımızdan yardım alın ve siz de başvurularınızı sağlıklı olarak yapın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1