Yök Denklik

Polonya'nın yeni ama eğitim hayatına emin adımlarla başlamış bir üniversitesini sizlere tanıtmak istiyoruz. Siedlce Podlasie Üniversitesi, Polonya eğitim hayatına katkı sağlayan, modern ve dinamik eğitim kurumlarından biridir. Haziran 2010 tarihinden bu yana eğitim vermektedir.

Polonya'da Eğitim

Siedlce Podlasie Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın yeni ama eğitim hayatına emin adımlarla başlamış bir üniversitesini sizlere tanıtmak istiyoruz. Siedlce Podlasie Üniversitesi, Polonya eğitim hayatına katkı sağlayan, modern ve dinamik eğitim kurumlarından biridir. Haziran 2010 tarihinden bu yana eğitim vermektedir. Hem Avrupa hem de ülkenin genç yüksek öğrenim kurumlarından biridir ve Avrupa Birliği eğitim fonları tarafından, eğitim birimleri tarafından desteklenmektedir.

Dinamik ve küresel yapısı olan üniversite yurtdışından öğrencilere kucak açmaktadır. Yabancı öğrenciler sıcak ve medeni bir ortamda, memnun kalarak eğitimlerini yapmaktadırlar. Polonyalı öğrencilerden ayırt edilmeden, eşit şekilde eğitim olanaklarından yararlanmaları sağlanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman öğrencilerimiz için en iyisini düşünmekteyiz be okul ile öğrencilerimizin kabulü noktasında işbirliklerimiz bulunmaktadır.

Genç Bir Üniversitede Eurostar İle Avantajlı Eğitim:

Siz de öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek, bu yeni nesil üniversite hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurum öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan, puan sınırı olmadan kabul etmektedir. Ülkemizdeki sınav sisteminin bu üniversitedeki girişleriniz konusunda bir önemi bulunmaz. Öğrencilerimiz lise diplomaları ile kabul edilirler. Senelik harç ödemeleri ise son derece uygundur. Polonya’da genel anlamda yaşam giderlerinin ekonomik olması da öğrencilerimizin zorlanmadan eğitimlerini sürdürmelerini sağlar. Üniversitenin bölümleri, edebiyat fakültesi, dilbilim ile uygulamalı Polonya enstitüsü, tarih fakültesi ve uluslararası ilişkiler enstitüsü, modern diller bölümü ve disiplinler arası araştırma enstitüsü, eğitim enstitüsü, ekonomi ile hukuk fakültesidir. Dil eğitimi yeterli olmayan öğrenciler için özel hazırlık sınıfı eğitimi bulunmaktadır. Öğrenciler hazırlık senelerinde eğitim diline hakim hale gelirler.

Polonya Avrupa’nın ortasında, son derece önemli geçiş özelliği olan önemli bir ülkedir. Ülkenin Avrupa Birliği’ne girmesinden sonra, ekonomik anlamda da ferahlayarak üniversiteleri de dahil olmak üzere gerçekten önemli ilerleme gösterdiğini belirtelim. Üniversiteleri günümüzde, Avrupa yüksek öğrenim kriterlerinde eğitim sunmaktadır. Bologna kriterlerine uygun olan üniversite de YÖK tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler kıtada geçerli olan diplomaları ile hem Polonya sınırları içinde hem de genel anlamda Avrupa genelinde çalışma olanaklarından yararlanabilirler. Ayrıca gençlerimiz elbette mezun olduktan sonra ülkelerine dönmek de isteyebilirler. Bu durumda, mezun olmanızla birlikte, Siedlce Podlasie Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız gündeme gelebilir. Üniversiteler için diploma denkliği başvurularını YÖK değerlendirmekte ve karar bağlamaktadır.

Siedlce Podlasie Üniversitesi YÖK denklik başvuruları, tüm diploma denklik başvuruları gibi, kurumun resmi sitesinden yapılmaktadır. Öğrenci danışmanlarımızdan Siedlce Podlasie Üniversitesi YÖK denklik konusunda her zaman bilgi ve destek alabileceğinizi unutmamalısınız. Her konuda olduğu gibi, denklik bilgileri ve başvurularınız konusunda da sizlerleyiz. Online başvurularınızı yapmanız danışmanlarımızla eksiksiz ve bir o kadar hızlı olacaktır. Başvurular kurum tarafından incelenerek, yaklaşık olarak 2 ay içinde yanıtlanmaktadır. Eksik başvurular reddedilmez ancak bu eksiklik başvuru sahibine bildirilir. Tüm bu süreçte danışmanlarımızla takibinizi de sağlıklı olarak yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1