Yök Denklik

Ülkemizden öğrencilerimizin de üniversite eğitimi için tercih ettiği Polonya, birbirinden seçkin eğitim kurumları ile dikkat çekmektedir. Bu medeni ve yaşam olanakları uygun olan Avrupa Birliği Ülkesi'nde avantajlı eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Szczecin Denizcilik Üniversitesi YÖK Denklik

Ülkemizden öğrencilerimizin de üniversite eğitimi için tercih ettiği Polonya, birbirinden seçkin eğitim kurumları ile dikkat çekmektedir. Bu medeni ve yaşam olanakları uygun olan Avrupa Birliği Ülkesi’nde avantajlı eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Yurtdışı eğitimleriniz, seçimleriniz ve tüm aşamalarda yol göstericiniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimiz ve her zaman yardımcı olmaya hazır öğrenci danışmanlarımızla eksiksiz ve doğru olacaktır.

Polonya ve yurtdışında diğer bağlantılı olduğumuz üniversitelerin YÖK tarafından tanınırlığı bulunmaktadır. Polonya Üniversiteleri’nin YÖK onayları bulunmaktadır ve öğrencilerimiz bu konuda avantajlıdır. Size beklentilerinizi karşılayan bir eğitimi verecek kurumların başında, Szczecin Denizcilik Üniversitesi gelmektedir. Denizcilik eğitimi almak isteyen gençlerimizin bu kurumu değerlendirmelerini öneriyoruz.

Denizcilik Eğitimi İçin Doğru Seçim, Danışmanlarımızla Doğru Adımlar:

Üniversite 1847 yılında kurulmuştur. Avrupa’nın en seçkin denizcilik okullarından biridir. Polonya başta olmak üzere, kıta genelinde birçok denizcinin yetişmesi bu okul sayesinde olmuştur. Günümüzde, modern ve AB yüksek öğrenim kriterlerine uygun olarak eğitim verilmektedir. Simülasyon cihazları, bilgisayar donanımları, elektronik cihazlar, yazılımlar ve programlar, teorik eğitimin eksiksiz şekilde uygulamalı eğitimle pekiştirilmesi, laboratuarlar ve modern eğitimin için gerekli tüm esaslar uygulanmaktadır. Gençler için önemli avantajlardan biri, tanınan ve kalitesi kabul edilen bir okul olduğundan, mezunların seçkin denizcilik firmaları tarafından işe alınmasıdır.

Okulun üç fakültesi bulunmaktadır. Navigasyon Fakültesi, Denizcilik Mühendislik Fakültesi, Ekonomi ve Ulaştırma Mühendislik Fakültesi. Eğitim bu üç temel fakülte kapsamında şekillenmektedir. Lisans eğitimlerini, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini bu okulda alabilirsiniz. Rehberliğimiz ve işbirliğimizle, Türkiye’den öğrencilerimiz lise diplomaları ile okula kabul edilmektedir. Birçok eğitimi alacaksınız. Balıkçılık, gemi yönetimi, sefer planlaması, motor koordinat belirleme, otomatik pilot uygulaması, kargo taşımacılığı alanlarda en iyi eğitimleri alacaksınız. Denizcilik gençlerimiz kariyer yapabilecekleri son derece önemli ve kazançlı bir alandır.

Yurtdışında eğitim yapan öğrencilerimiz için denklik konusu önem taşır. Szczecin Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik bakımından, öğrencilerimizin beklentilerini karşılayacak kaliteli bir kurumdur. Öncelikle, kurumun YÖK bünyesinde tanındığını belirtelim. YÖK denklik şartları bulunmaktadır ve bunları öğrenmek için her zaman öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Otoriteler tarafından dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan kurumların denklik şartlarının olduğu YÖK tarafından kabul edilmektedir. Bunun dışındaki üniversitelerden mezun olan gençlerimizin denklik başvurusu yapmaları gerekir. Başvuruları değerlendirilir ve kabul edilir ya da mülakat veya sınav, staj uygulamalarına tabi tutulmalarına karar verilir. Szczecin Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik unsurları bakımından tüm detayları danışmanlarımızla birlikte kavrayabilirsiniz. Szczecin Denizcilik Üniversitesi YÖK denklik ve diplomalarınızın onaylanması sürecinde de sizlerleyiz. Bu noktada, avantajlı olduğunu önemli konu, diplomalarınızın YÖK onaylı olmasıdır. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya’nın eğitim kurumları, özellikle anlaşmalı olduğumuz Szczecin Denizcilik Üniversitesi Bolognas kriterlerine uygun eğitim veren bir kurumdur.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1