Yök Denklik

Kaliteli, mükemmel tıp eğitimi almak isterseniz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, önerimiz, yurtdışı seçenekleri arasında Polonya Üniversiteleri'ni tercih etmenizdir. Son derece seçkin bir tıp eğitimini almak için Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi'ni tercih edebilirsiniz.

Polonya'da Eğitim

Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

Kaliteli, mükemmel tıp eğitimi almak isterseniz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, önerimiz, yurtdışı seçenekleri arasında Polonya Üniversiteleri’ni tercih etmenizdir. Son derece seçkin bir tıp eğitimini almak için Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz.

Polonya’nın tarihi özellikleri olan üniversitelerinden biridir ve 1948 yılında kurulmuştur. Sağlık eğitimlerine devam ederek 2010 yılında resmi olarak tıp üniversitesini unvanını almıştır. Tıp eğitimi alanında, son derece önemli başarıları olan bir eğitim kurumudur. Avrupa Ülkeleri tarafından da takdir gören, diğer ülkelerden öğrencilerin eğitim aldığı bir kurumdur. Üniversitenin bölümleri, tıp fakültesi, tıp ve biyoteknoloji laboratuarı, sağlık bilimleri fakültesi olarak eğitim hizmetleri verilmektedir. Hem tam zamanlı, hem de yarı zamanlı devam sistemleri olduğundan, çalışan öğrencilerin de eğitim almaları mümkün olmaktadır.

Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi’nin kaliteli ve seçkin eğitmenlerden oluşan akademik kadrosu ile mükemmel eğitim sunulmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana, birbirinden seçkin tıp insanlarının, bilim adamlarının yetiştiğini belirtelim. Kampus içinde, hasta bakım merkezleri, klinikler,laboratuar ve bilgisayar sistemli çalışma odaları öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar özelliklerdedir. Günümüzde 5000 civarında öğrenci okulda eğitim görmektedir. Erasmus başta olmak üzere, çeşitli öğrenci değişim programlarına açık olan bir kurumdur. Siz

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Mükemmel Bir Tıp Eğitimi Alabilirsiniz:

Öğrenci danışmanlarımızın rehberliğinde, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, biyoteknoloji fakültesi sağlık bilimleri fakültesinde bir öğrenci olabilirsiniz. Mükemmel bir tıp ya da sağlık eğitimi almak, üstelik bunu sınavsız ve puansız şekilde kabul edilerek, lise diplomanızla yapmak ilginizi çekecektir. Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi’nin YÖK tarafından tanındığını ekleyelim. Bu konuda altını çizmek istediğimiz detay, anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin YÖK tanınma unsurlarına sahip olmasıdır. İngilizce eğitim dilinde eğitiminizi alabilirsiniz. Dile yetkin olmayan öğrencilerimiz hazırlık sınıfında dil eğitimlerini alabilirler.

Avrupa Birliği ülkelerinde olan üniversiteler Bologna kriterlerine uygun olduklarından, YÖK tarafından tanınan yüksek öğretim kurumlarıdır. YÖK tarafından onaylanan üniversitelerinden avantajları hakkında öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Diplomaların denkliği konusu da yurtdışında eğitim gören öğrencilerimiz için önemlidir. YÖK denkliği için, dünya genelinde sıralamada ilk 1000 üniversite arasında olan kurumlarda eğitim gören öğrencilerimiz için denklik unsurları bulunmaktadır. Bu sıralamalarda yer almayan üniversiteler için, Tıp fakültelerinde eğitim gören öğrencilerimiz için ayrıca, ilk 50.000 içinde yer almaları gerekmektedir. Bunun dışında durumlar için diploma denklik onaylarının yapılması gerekir.

Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi, son derece kaliteli ve yüksek seviyede eğitim kuran bir Avrupa Üniversitesi’dir. Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi YÖK denkliği konusunda, güncel ve gerekli bilgileri öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. YÖK denkliği konularında sizlerleyiz, her konuda olduğu gibi. Szczecin Pomerian Tıp Üniversitesi YÖK denkliği unsurlarının olup olmadığı, hangi kriterlerin olduğu ve yapılması gereken işlemler, en sağlıklı biçimde öğrenci danışmanlıklarımızdan öğrenilebilir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1