Yök Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, tanıtmak istediğimiz üniversite mühendislik ve teknik konularda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için uygun bir seçimdir. Polonya bir Avrupa Birliği Ülkesidir ve okuma yazma oranı da yüksektir.

Polonya'da Eğitim

Szcecin Teknoloji Üniversitesi YÖK Denklik

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, tanıtmak istediğimiz üniversite mühendislik ve teknik konularda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için uygun bir seçimdir. Polonya bir Avrupa Birliği Ülkesidir ve okuma yazma oranı da yüksektir.

Seçkin üniversiteleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Bu kurumlardan biri, 1946 yılında Mühendislik Okulu olarak kurulan ve 1955 yılından bu yana üniversite olan Szcecin Teknoloji Üniversitesi’dir. Okulun en önemli özelliklerinden biri uluslararası denkliğinin olmasıdır. Avrupa Birliği üniversitelerinden biridir. Hem Polonya içinden, hem ülkemizden, hem Avrupa Ülkeleri ile Dünya ülkelerinden çok sayıda öğrenci eğitim almaktadır. Günümüzde 13.000 civarında öğrenci ile eğitim verilmektedir. 40 üzerinde branş ile diploma eğitimleri sunulmaktadır.

Eurostar Rehberliği İle Kaliteli Eğitim Almak Elinizde:

Avrupa’nın seçkin üniversiteleri ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde, birçok üniversitede gençlerimizin eğitim görmelerini sağladık. Polonya Szcecin Teknoloji Üniversitesi için de aynı durum geçerlidir. Lise diplomanızla eğitim almak istediğiniz fakülteye kaydınızı yaptırabilirsiniz. Fakülteleri sayacak olursak, biyoteknoloji ve hayvancılık fakültesi, inşaat mühendisliği ve mimarlık fakültesi, iktisat fakültesi, elektrik mühendisliği fakültesi, elektrik mühendisliği fakültesi, bilgisayar bilimleri bölümü, makine mühendisliği ve mekatronik mühendisliği, çevre mühendisliği ve tarım bölümleri, gıda bölümleri ve su mühendisliği fakültesi, teknoloji ve deniz ulaştırması fakültesi, kimyasal teknoloji ve mühendislik bölümü eğitim almanız sizleri bekliyor.

Kayıt işlemleriniz için öğrenci danışmanlarımıza gelmeniz yeterlidir. Profesyonel ve donanımlı danışmanlarımız size yardımcı olacaklar. Ön kayıt ve kayıt işlemleriniz, öğrenci vize başvuruları, yapılması, takip ve sonuçlandırılması, yurtdışına giderken yapılacak hazırlıklar ve desteklerimiz her zaman sizinledir. Yurtdışında gidişlerinizde, eğitim yıllarınızda da desteğimizin her zaman olacağını belirtelim. Mezun olduktan sonra, diploma denkliği noktasında, başvurularınız ve almak istediğiniz bilgiler için de öğrenci danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaya hazır.

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerimiz ve özellikle Szcecin Teknoloji Üniversitesi YÖK tarafından tanınan bir üniversitedir. YÖK denkliği nedir, unsurları nelerdir? kurumun uyguladığı esaslar nelerdir? Bunları detaylı ve en güncel şekilde kurumlarımızdan öğrenebilirsiniz. Szcecin Teknoloji Üniversitesi YÖK denkliği konusunda bilgi almak için de şubelerimizden yararlanabilirsiniz. Size denklik konusunda en doğru yardımı danışmanlarımız verecektir. Bu konuda genel şekilde bilgi almak için YÖK resmi sitesinden de yararlanabilirsiniz. Denklik kriterlerine uygun üniversitelerin listesine siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca danışmanlarımızdan, öğrenci seçme sınavında söz konusu olan denklik kriterlerini de öğrenebilirsiniz. Szcecin Teknoloji Üniversitesi YÖK denkliği ve diploma denkliği başvurularınızı da şubelerimizden yardım alarak en doğru şekilde yapabilirsiniz. YÖK denkliği için başvurularını yapacak gençlerimiz, bunu online şekilde siteden yapmalıdır ve bazı belgeleri göndermeleri de gerekmektedir. Öte yandan, direk olarak denklik şartları olan üniversiteler ve durumlar için de bilgi almanız mümkün. Szcecin Teknoloji Üniversitesi YÖK denkliği noktasında en doğru bilgileri de  şubelerimizden alacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1