Yök Denklik

Değerli öğrencilerimiz, Avrupa'da, eğitim oranı yüksek, köklü ve tarihi üniversiteleri ile dikkat çeken, medeni ülke Polonya'da Türk öğrencilerimizin sayısı giderek artmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Szczecin Üniversitesi YÖK Denklik

Değerli öğrencilerimiz, Avrupa’da, eğitim oranı yüksek, köklü ve tarihi üniversiteleri ile dikkat çeken, medeni ülke Polonya’da Türk öğrencilerimizin sayısı giderek artmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Polonya’nın seçkin üniversiteleri ile işbirliği ve öğrencilerimiz avantajlı eğitim alması için anlaşmalar yapmaktayız. Bu doğrultuda, seçkin eğitim kurumlarından biri olan Szczecin Üniversitesi de öğrencilerimize sınavsız olarak kapılarını açmaktadır. Szczecin Üniversitesi YÖK denklik unsurları bakımından da öğrencilerimizin beklentilerine cevap verecek bir kurumdur ve YÖK tarafından tanınan bir üniversitenin öğrencisi olacaksınız. Her adımda öğrenci danışmanlarımız sizinle olacak ve mükemmel destek alacaksınız.

Eurostar İle Yurtdışı Seçimlerinizle Meslek Eğitiminizi Donanımlı Alacaksınız:

Szczecin Üniversitesi 1984 yılında kurulmuştur. Otoriteler tarafından eğitim kalitesi yüksek ve seçkin kurumlar arasında yer almaktadır. Polonya’nın yüz akı olan üniversiteleri arasındadır. Polonya bir Avrupa Birliği ülkesidir ve eğitim seviyesi yüksektir. Öte yandan, üniversiteler Bologna kriterlerine uygundur ve Avrupa Birliği üniversiteleri arasında yer almaktadır. Szczecin Üniversitesi de bu özelliği fazlasıyla taşıyan bir yüksek eğitim kurumudur. Uluslararası ilişkilere açık, öğrenci değişim programlarını da yoğun olarak takip eden bir kurumdur. Lisans eğitimleri,yüksek lisans ile doktora eğitimlerini üniversitede alabilirsiniz. Kurumun fakültelerine bir göz atalım.

Edebiyat fakültesi, matematik ve fizik fakültesi, ekonometri, yönetim bilimleri fakültesi, biyoloji bölümü, hukuk ve idari bilimler fakültesi, filoloji bölümü ve ilahiyat fakültesi, yer bilimleri bölümü, beden eğitimi bölümü, yönetim bilimleri bölümü öğrencilerimizin de eğitim alabilecekleri bölümler ve fakültelerdir. Günümüzde üniversitenin yaklaşık olarak 35.000 civarında öğrencisi bulunmaktadır. Adından söz ettiren, önemli çalışmalara imza atam akademisyenleri ile beğenilen bir okuldur. Az öğrencileri olan sınıflarda, öğrencilerimizin derslere etkin olarak katılmaları, donanımlı meslek eğitimi almaları sağlanmaktadır. Siz de bu özel üniversitenin bir parçası olabilirsiniz. Kampus olanaklarından da memnun kalacaksınız. Geniş alanda, sosyal tesisler, yurtlar, çalışma alanları, araştırma merkezi, laboratuarlar, bilgisayar odaları, kütüphaneler, spor salonu ve sosyal tesisleri sizleri bekliyor.

Szczecin Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızda, mutlaka öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almalısınız. YÖK, ülkemizde üniversiteler ve dengi yüksek okulların işleyişini düzenleyen kurumumuzdur. Yurtdışında eğitim alan gençlerimiz, ülkemizde özellikle kamu alanında grev almak istemeleri ve askerlik işlemlerinde önemli olması bakımından diploma denklik başvurularınızı yapmaları gerekmektedir. Szczecin Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız, detayları için en doğru bilgileri, güncel şekilde şubelerimizden alabilirsiniz. YÖK denklik şartlarını ve başvuru detaylarını resmi siteden inceleyebilirsiniz. YÖK denkliğine girip girmediğini incelemek için listelerde inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı üniversitelerin diplomalarının denkliğinin kabulü için yazılı ya da sözlü sınavlar söz konusudur. Bu detayları doğru şekilde danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Başvurularınızı nasıl yapmanız gerektiği konusunda öncelikle danışmanlarımızdan bilgi alarak, işlemlerinizi eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Doğru destek alarak, başvurularınızı eksiksiz yaparsanız başvurularınızın geri dönmesi durumu olmaz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1