Yök Denklik

Tiyatro eğitimi almak birçok gencimizin hayalidir. Oyuncu olmak gerçekten hem çok zevkli, hem de bir o kadar zor bir meslektir. Tüm bir kariyerinizi sağlam temellere oturtmak istiyorsanız, mutlaka profesyonel ellerde tiyatro yani oyunculuk eğitimi almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Polonya'da Eğitim

Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi YÖK Denklik

Tiyatro eğitimi almak birçok gencimizin hayalidir. Oyuncu olmak gerçekten hem çok zevkli, hem de bir o kadar zor bir meslektir. Tüm bir kariyerinizi sağlam temellere oturtmak istiyorsanız, mutlaka profesyonel ellerde tiyatro yani oyunculuk eğitimi almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Ülkemizde bulunan konservatuarlarda elbette seçkin eğitmenlerimizin elinde bu eğitimi alabilirsiniz. Bu seçenek sizin için zorlayıcı olacaksa, ya da yurtdışı hayalleriniz varsa, bu durumda başvurmanız gereken yer şubelerimiz olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizde aradığınız birbirinden seçkin yurtdışı eğitim seçeneklerini bulacaksınız. Bunlardan biri de, son yılların gözde Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya’dır. Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi,  uluslararası statüsü ve başarılı eğitimi ile sizleri beklemektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Size Hayalinizdeki Oyunculuk Eğitimini Sunuyor:

Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi, 1946 yılında kurulmuştur. İlk olarak Lodz Kenti’nde kurulan okul, 1949 yılında başkent Varşova’ya taşınmıştır. Köklü geçmişi olan üniversite günümüzde de saygınlığını aynı şekilde devam ettirmektedir. Kurum, ülke çapından öte, sınırlarını aşarak uluslararası olarak birçok üniversite ve sanat kurumu, kuruluşu ile işbirliği yapmaktadır. Sayısız sanat organizasyonları yapılmakta ve öğrencilerin sahne deneyimlerini eksiksiz şekilde yapmaları sağlanmaktadır. Danışmanlığımız ve üniversite arasında olan işbirliği sayesinde, öğrencilerimiz, sınavsız olarak başvurarak bu okulun bir öğrencisi olma şansı elde etmekteler. Öğrenci danışmanlarımız, oyunculuk hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek üzere sizleri beklemektedir. Erasmus öğrenci değişim programları kapsamında, öğrencilerin çokça yurtdışı denetimlerini yaşadıklarını belirtelim. Okulun bölümlerinde, oyunculuk bölümü, oyun yönetmenliği bölümü, tiyatro bölümü ile kukla sanatı bölümü seçeneklerini ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize göre değerlendirebilirsiniz.

Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi, öğrencilerin sahne deneyimlerini bolca yaşayacakları şekilde altyapıya sahip kampus olanakları ile dikkat çekmektedir. Kampus içinde, derslikler, amfiler olduğu gibi, bilgisayar odaları, gençlerin kültürel faaliyetleri ve spor faaliyetlerini yürütebilecekleri alanlar, restoran, kafe, yemekhane, yurtlar ve en önemli detaylardan biri olarak sahneler bulunmaktadır. Polonya Haklı sanata düşkün ve önem veren bir millettir. Okuldaki oyunlar, sahnelenen sanat faaliyetleri de yakından takip edilmektedir. Sıkça oynanan oyunlar ile öğrencilerin sahne deneyimi eksiksiz olarak kazanmaları sağlanır.

Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi YÖK denklik unsurlarında neler yapılmalıdır? YÖK denklik ön şartları nelerdir ve başvurular nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Avrupa Üniversitesi ola kurumdan mezxun olan gençlerin diplomaları Avrupa Birliği ülkelerinde tanınmaktadır ve son derece avantajlı şekilde, mezun olan gençler birçok ülkede kariyer yapabilirler. Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi YÖK denklik onaylarının yapılması ile gençlerimiz de ülkemizde kamu alanında çalışabilirler. Devlet tiyatroları ve resmi kurumlarda görev alabilirler. Varşova Aleksander Zelwerowicz Tiyatro Üniversitesi YÖK denklik işlemleriniz için danışmanlarımızdan destek alarak doğru şekilde hareket edebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1