Yök Denklik

1999 Yılında kurulan Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi, başkentin önemli, teoloji ve sosyal bilimler çalışmalarında öncü olan üniversitelerinden biridir. Son derece özel ve farklı eğitim sistemi ile öğrencilerine özel, hem klasik, hem de modern eğitim veren üniversite, Polonya ve giderek Avrupa Birliği içinde önemi büyüktür.

Polonya'da Eğitim

Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi YÖK Denklik

1999 Yılında kurulan Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi, başkentin önemli, teoloji ve sosyal bilimler çalışmalarında öncü olan üniversitelerinden biridir. Son derece özel ve farklı eğitim sistemi ile öğrencilerine özel, hem klasik, hem de modern eğitim veren üniversite, Polonya ve giderek Avrupa Birliği içinde önemi büyüktür. Okulun, teoloji, psikoloji ve felsefe konusunda son derece önemli başarıları ve bu alanda bilimsel çalışmaları bulunmaktadır.

Ülkemizden öğrencilerimiz, lisans eğitimleri yanı sıra, yüksek lisans eğitimlerini de bu okulda alabilirler. Üniversitenin bu şekilde sosyal bilimler üzerinde uzman olması, yurtdışından birçok öğrencinin de ilk sırada olmasını sağlamaktadır. Bu kadar özel önemi olan bir üniversiteden, ülkemiz öğrencilerinin de yararlanmasını amaçladık. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak işbirliği yaparak, öğrencilerimizin sınavsız başvuru ile kabulünü sağladık.

Siz de Eurostar İle Polonya’da Üniversite Eğitimi Alabilirsiniz:

Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi, bölümleri olarak, hukuk ve idari bilimler fakültesi altında, sayacağımız bölümler, tarih ve edebiyat kaynakları bölümü, Polonyalı hukuk kilisesi tarihi bölümü, katedral kilisesi hukuk teorisi, katedral kilisesi evlilik ve aile hukuku, hukuk tarihi anabilim dalı, roma hukuku anabilim dalı ve eğitim kapsamında birçok bölüm yer almaktadır. Tarih bölümü ve sosyal bilimler fakültesi, arkeoloji, iç güvenlik, ekonomi, Avrupa çalışmaları, sanat tarihi, müzecilik, müzik bilim, siyaset bilimleri, sosyal çalışmalar, sosyoloji, hristiyan feslefe fakültesi, ilahiyat fakültesi, pastoral teoloji ve psikoloji, feslefe, eğitim medya bölümü, tarih bölümü, teoloji ve din üzerine birçok farklı bölümde, son derece kapsamlı bir eğitim sunulmaktadır.

Sosyal bilimler ve felsefe alanında ayrıca, hukuk eğitimi almak isteyen gençlerimiz, Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi hakkında bilgi alabilirler. Üniversitenin özellikle felsefe alanında, teoloji ve psikoloji bölümünde bir otorite olması, bu alanlarda eğitim almak isteyen gençlerimiz için gerçekten avantajlı olacaktır. Kampus içinde eğitimin mükemmel şekilde verilmesi için uygun eğitim alanları, sınıf ve amfi formunda öğrencileri beklemektedir. Derslerin hem teorik,hem de pratik anlamda eğitim alması için altyapı hazırdır ve yeterlidir. Spor salonları, gezi alanları, kütüphane, yurtlar, bilgisayar odaları, sosyal tesisler ve öğrenci kulüpleri olarak da kampus öğrencileri memnun etmektedir.

Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi YÖK denklik bakımından, öğrencilerimizin beklentilerini karşılayacak ve başvurularınızın olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Her konuda olduğu gibi, Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi YÖK denklik konusunda da öğrenci danışmanlarımızdan bilgi ve danışmanlık desteği alabilirsiniz. YÖK resmi sitesini inceleyerek, denklik ön koşulları ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Maddeler halinde öğrenebilirsiniz. Başvuruları ise online olarak yapmalısınız ve belgelerinizi yüklemelisiniz. Varşova Cardinal Stefan Wyszynski Üniversitesi YÖK denklik bilgilerini almak ve doğru başvurularınızı yapmak için siz de danışmanlarımızla birlikte hareket edin. İşlemlerinizi doğru yapın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1