Yök Denklik

Polonya'nın başkenti, son derece modern, doğal ve tarihi özellikleri ile ön planda olan, özel şehri Varşova'nın nitelikleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Bu şehir, elit bir üniversite olan Varşova Ekonomi Üniversitesi'ni de sınırlarında barındırmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Varşova Ekonomi Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın başkenti, son derece modern, doğal ve tarihi özellikleri ile ön planda olan, özel şehri Varşova’nın nitelikleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Bu şehir, elit bir üniversite olan Varşova Ekonomi Üniversitesi’ni de sınırlarında barındırmaktadır. Varşova Ekonomi Üniversitesi, başkentin en önemli eğitim kurumlarından biri olarak, 1906 yılında, geride bıraktığımız yüzyılın başında kurulmuştur.

Ekonomi eğitimleri konusunda eğitim veren en eski üniversite olduğunun altını çizelim. Kurum, hem Polonya’dan hem de ülkemiz dahil, birçok yabancı ülkeden öğrencilere eğitim sunmaktadır. Okulun en önemli özelliklerinden biri Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim vermesidir. Bir Avrupa Birliği üniversitesidir. Mavi diploma alan mezunlar AB ülkelerinde çalışma ve eğitimlerine daha üst seviyelerde devam etme özelliklerine sahiptirler.

Eurostar İle Elit Üniversitelerde Sınavsız Eğitim:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimiz için avantajlı, elit ve kaliteli eğitim standartları sunan üniversitelerle işbirlikleri yapmaktayız. Amacımız, öğrencilerimiz yurtdışında seçkin kurumlarda, bütçelerini zorlamadan, medeni ortamda eğitim almalarını sağlamaktır. Buna örnek olarak Varşova Ekonomi Üniversitesi’ni göstermek mümkündür. Üniversite öğrencilerimize sınavsız kabul hizmeti ve kolaylığı sunmaktadır. Lise diplomanız, transkriptinizi ve kimlik belgeleri gibi temel belgelerinizi öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak hazırlayabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizde, sınav şartı, taban puan uygulaması olmayacaktır. Tüm destek ve danışmanlık işlemlerinde öğrenci danışmanlarımız sizlerle olacaktır.

Varşova Ekonomi Üniversitesi bölümleri olarak, lisans eğitimleri noktasında, uluslararası ekonomi, ekonomi ve bilgi sistemleri, yönetim bölümlerinde eğitim vermektedir. Yüksek lisans olarak, ileri data analizi, küresel işletme, finans ve yönetim bölümlerinde eğitim sunulmaktadır. Ayrıca, uluslararası işletme ile uluslararası turizm ve otel endüstrisi yanında, doktora eğitimleri olarak ise, yönetim ve ekonomi alanlarında eğitimler verilmektedir. Okulun lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri noktasında gerçekten çok özel ve modern eğitimler sunduğunu belirtelim. Varşova Ekonomi Üniversitesi 200 üzerinde kurum ve okul ile, ulusal ile uluslararası anlamda işbirlikleri yapmaktadır. Sömestre sezonları boyunca, birçok seminer, toplantı, kongre, sergi gibi çalışmaları düzenlenmektedir.

CEMS kuruluşuna üye olan üniversite, uluslararası anlamda adından söz ettiren son derece özel bir kurumdur. Tüm bu özelliklerinin ışığında, Varşova Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik bakımından da olumlu özellikleri ile dikkat çekmektedir. YÖK tarafından tanınan bir üniversite olan Varşova Ekonomi Üniversitesi, Bologna kriterlerine uygun eğitim sunmaktadır. Bu noktada, öğrencilerin YÖK denkliği açısından, denklik kabulleri açısından da olumlu sonuçlar alacakları anlaşılır. YÖK denklik ön şartları nelerdir, kurum tarafından nasıl düzenlemeler yapılmaktadır, bunları kurumun resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Varşova Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik için bilinmesi ve yapılması gerekenleri danışmanlarımızdan mezun olduğunuzda öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, zaman geçirmeden ve doğru şekilde, Varşova Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online olarak, diploma ve diğer eğitim belgelerinizle birlikte, başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu şekilde kuruma başvurunuzu göndermelisiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1