Yök Denklik

Gönlünde müzik eğitimi almak, mükemmel eğitimi ile dolu dolu kariyerine başlamak isteyen gençlerimiz, sınırlarınızı ülkemizle kısıtlı tutmayınız. Ülkemizde birbirinden seçkin müzik konservatuarları olduğunu biliyoruz ve bunların eşdeğer olanları Avrupa Ülkeleri'nde de sizleri beklemektedir.

Polonya'da Eğitim

Varşova Müzik Üniversitesi YÖK Denklik

Gönlünde müzik eğitimi almak, mükemmel eğitimi ile dolu dolu kariyerine başlamak isteyen gençlerimiz, sınırlarınızı ülkemizle kısıtlı tutmayınız. Ülkemizde birbirinden seçkin müzik konservatuarları olduğunu biliyoruz ve bunların eşdeğer olanları Avrupa Ülkeleri’nde de sizleri beklemektedir.

Yurtdışında, asla ekonomik anlamda zorlanmadan müzik eğitimi alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak ve ufkunuzu genişletmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi almanızı tavsiye ederiz. Kurumumuz olarak, yılların deneyimine sahibiz ve sizler için Avrupa Üniversiteleri ile işbirliği yapmaktayız. Müzik eğitimi almak isteyen gençlerimiz için harika bir üniversite önerimiz var. Varşova Müzik Üniversitesi. Başkent Varşova’da bulunan üniversite, beklentilerinizin de üzerinde eğitimi ile sizi memnun edecek.

Eurostar İle Müzik Eğitimi İçin Tarihi Üniversite Size Kapılarını Açıyor:

Varşova Müzik Üniversitesi, uzun yıllar öncesine uzanan, 1810 yılında kurulan bir eğitim kurumudur. Ses sanatçıları yetiştirmek amacıyla kurulmuş, bu amacını da mükemmel şekilde gerçekleştirmiş, halen de sürdüren bir kurumdur. Hem Polonya, hem de Avrupa kıtasında saygın yeri olan kurum, hem ülkeden, hem de AB ülkelerinden birçok öğrenciye eğitim vermektedir. Müzik eğitimi almak isteyen gençlerin kıta genelinde birkaç tercihinden biridir bu okul. Varşova Müzik Üniversitesi bölümleri, kompozisyon, senfonik orkestra, müzik teorisi, müzik bilimleri enstitüsü, piyano bölümü, klavsen ve organ bölümü, çağdaş müzik bölümü, yaylı çalgılar, piyano oda müziği, erken müzik birimi, yaylı çalgılar bölümü, iletken korosu, müzik psikolojisi, akustik müzik bölümü, ses mühendisliği, dans bölümü, kilise müziği bölümü gibi müzik alanında son derece kapsamlı bölümleri ile dikkat çekmektedir.

Varşova Müzik Üniversitesi, öğrencileri için sunduğu geniş sahne performansı olanakları ile dikkat çekmektedir. Sahne deneyimlerine önem veren, sıkça öğrencilerinin performans sağlamasını düzenleyen bir üniversitedir. Kampus içinde bulunan sahneler, seyircilerin eşliğinde, öğrencilerin performans sergilemelerine uygundur. Üniversite ulusal ve uluslararası işbirliklerine de açıktır. Festival, konser programları, resitaller ve gösteriler her zaman yapılmaktadır. Avrupa Birliği tarafından tanınan okul, çeşitli maddi eğitim fonları tarafından desteklenmektedir. Bu özellik üniversitenin altyapı bakımında olumlu yönde gelişmesini sağlamıştır. Diplomaları ise Avrupa Birliği ülkeleri tarafından tanınmaktadır.

Bir AB üniversitesi olan Varşova Müzik Üniversitesi YÖK tarafından da tanınmaktadır. Bunun anlamı, üniversite müzik eğitimleri bakımından, ülkemizdeki müzik okulları ile eşdeğer kabul edilmektedir. Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra ülkelerine dönebilirler ve YÖK diploma denklik başvurularını yapabilirler. Varşova Müzik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yaparak, bundan sonra, kamu alanlarında, devlet kademelerinde çalışabilirsiniz. Özel sektörde müzik kariyerinizi, sanatını yapmak isterseniz, Varşova Müzik Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yapmanız gerekmeyebilir. Öte yandan, öğrenci danışmanlarımız her konuda olduğu gibi, YÖK diploma denkliği başvurularınızda da size yardımcı olacaklar. Ön koşulları inceledikten sonra, Varşova Müzik Üniversitesi YÖK denklik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Online olarak, formu doldurup başvurularınıza belgelerinizi ekleyerek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1