Yök Denklik

1993 Yılında kurulan, başarılı bir eğitim çizgisi ile öğrencilerine eğitim veren Varşova Pedagoji Üniversitesi, danışmanlığımız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı işbirliği ile kapılarını siz Türk öğrencilerimize açmış bulunmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Varşova Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik

1993 Yılında kurulan, başarılı bir eğitim çizgisi ile öğrencilerine eğitim veren Varşova Pedagoji Üniversitesi, danışmanlığımız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı işbirliği ile kapılarını siz Türk öğrencilerimize açmış bulunmaktadır. Lise eğitiminizi tamamladıktan sonra, bir sınava girmeden ya da puan alma durumu yaşamadan, başvurunuzu yaparak siz de bu önemli üniversitenin bir parçası olabilirsiniz.

Başkentin önemli yüksek eğitim kurumlarından olan Varşova Pedagoji Üniversitesi, sizlere modern ve kaliteli eğitimin kapılarını açacak. Avrupa Birliği Ülkelerinde geçerli olan diplomanızla birçok ülkede kariyer planları yapabileceksiniz. Modern bir üniversitede, hem Polonyalı hem de yabancı öğrencilerle birlikte medeni bir ortamda eğitim alacaksınız.

Eurostar İle Yurtdışında Eğitim Doğru Seçimdir:

Varşova Pedagoji Üniversitesi, modern kampusa sahip, altyapısı gelişmiş olan bir kurumdur. Okulun bölümleri, sosyal ve eğitim çalışma animasyon ve kültür bölümü, eğitim biyomedikal ve psikolojik temeller ana bilim dalı, sürekli eğitim ve yetişkin eğitimi bölümü, eğitim tarihi bölümü, estetik eğitim tarihi bölümü, öğretmen eğitimi ve pedeutogoloji bölümü, sosyal eğitim ve özel eğitim bölümü, anabilim dalı eğitim kurumları değerlendirilmesi şeklinde bölümleri ile pedagoji alanında son derece kapsamlı eğitim sunmaktadır. Gönlünde donanımlı bir eğitimci olmak isteyen gençlerimiz için mükemmel bir üniversitedir. Üniversitede, lisans eğitimi yanında, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde de yararlanabilirsiniz. Bunun için de öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurabilir ve destek alabilirsiniz.

Öğrencilerine yüksek standartlarda eğitim veren üniversite, seçkin bir akademik kadroya sahiptir. Kayıtlı olarak 7.000 civarında öğrencisi ile eğitim sunmaktadır. Ülkemizdeki özel üniversiteleri bir yana bırakalım, kolejlerden bile ekonomik olan senelik harç ücretleri ile öğrencilerimizin de memnun kaldığı bir okuldur. Genel anlama yaşam giderlerinin de son derece ekonomik olduğu ülkede,zorlanmadan eğitiminizi alabilirsiniz. Kampus öğrencilerin modern eğitim almaları ve sosyal anlamda zenginleşmeleri için özenle düzenlenmiştir. Kampus içinde, eğitim alanları, yurtlar, kütüphane, çalışma alanları, laboratuar, öğrenci kulüpler, sosyal alanlar,restoran, kafe gibi öğrencilerin hem eğiitm, hem de sosyal anlamda kendilerini yetiştirmeleri için gerekli donanıma sahip şekilde düzenlenmiştir.

Varşova Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik özelliklerini, hem üniversite tercihi yaparken, hem de mezun olduktan sonra öğrenci danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız, hem YÖK tanıma detaylarını, hem de YÖK denklik ön şartlarını size detaylı şekilde, güncel gelişmelerle anlatacaktır. Öğrencilerimizin yurtdışı eğitimleri konusunda seçim yaparken, tüm bilgileri almalarını ve akıllarındaki soru işaretlerini gidermelerini amaçlarız. Bu şekilde, sonradan sizi umutsuzluğa sürükleyecek seçimler yapmazsınız. Varşova Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik açısından da aynı durum geçerlidir. Mezun olduktan sonra da Varşova Pedagoji Üniversitesi YÖK denklik şartlarını öğrenmek ve başvurularınızı yapmak için desteğimizi alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurularınızda, doğru bilgi girmeye ve belgelerinizi tam olarak eklemeye dikkat etmelisiniz. Danışmanlarımızda doğru şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1