Yök Denklik

Sevgili gençlerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, Avrupa'nın en seçkin eğitimlerini veren üniversiteler ile yapılan işbirlikleri ile sizlere yurtdışı eğitimin avantajlarını sunmaktayız. Bu fırsatlardan yararlanmak için sizi şubelerimize, öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurmaya bekliyoruz.

Polonya'da Eğitim

Varşova Teknoloji Üniversitesi YÖK Denklik

Sevgili gençlerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, Avrupa’nın en seçkin eğitimlerini veren üniversiteler ile yapılan işbirlikleri ile sizlere yurtdışı eğitimin avantajlarını sunmaktayız. Bu fırsatlardan yararlanmak için sizi şubelerimize, öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurmaya bekliyoruz. Son yıllarda olumlu özellikleri ile ön plana çıkan bir ülke olan Polonya, seçkin üniversiteleri ile beğeni kazanmaktadır.

Ülke Avrupa’nın orta kısmından, çok önemli geçiş yılları üzerinde bulunmaktadır. Okuma yazma oranı yüksek, medeni, kültürel anlamda dolu bir ülkedir. Polonya Avrupa Birliği’ne girmesiyle birlikte, son derece hızlı ve sağlıklı bir kalkınma sürecine girmiştir. Ülkede, çoğunun geçmişi uzun yıllara dayanan üniversiteler bulunmaktadır ve birçok yeni üniversite de açılmaktadır. Avrupa Birliği’nden gelen desteklerle üniversitelerin son derece geliştiğini belirtelim. Başkentin gözde üniversitelerinden olan Varşova Teknoloji Üniversitesi de bunlardan biridir.

Eurostar İle Seçkin Bir Okulda Teknoloji Eğitimi Alacaksınız:

Polonya’nın teknik eğitimler konusunda en iyi üniversitesi Varşova Teknoloji Üniversitesi’dir. Dünyanın en iyi üniversiteleri noktasında, %5 lik dilim içinde yer alan bir kurumdur. Özellikle fizik ve matematik eğitimleri konusunda son derece özenli ve elit bir kurumdur. Bugüne kadar birçok bilim adamının yetişmesini sağlayan üniversitedir. Senelik ücretleri son derece uygun, öğrencilerin zorlanmadan senede iki taksitle, sömestre başlarında ödeme yapabildikleri eğitim kurumudur. Bölümleri sayalım, Amerikan dili ve edebiyatı, arkeoloji, kimya fakültesi, ekonomi, İngiliz dili ve edebiyatı, Avrupa bilimleri ve ilişkileri, finans, yatırım ve muhasebe, ekonomi enformatik, uluslararası ilişkiler, uluslararası işletme, uluslararası güvenlik, gazetecilik ve iletişim, filozofi, siyaset bilimi, psikoloji, İngilizce öğretmenliği ile finan bölümleri ile eğitimlerine devam etmektedir.

Varşova Üniversitesi dünya sıralamalarında ilk sırada yer alan ve bu noktada parmakla gösterilen bir kurumdur. Ortalama 300 ve 400. sıralarda kendine yer bulmaktadır. Bu da YÖK denklik açısından son derece önemli bir kriterdir. YÖK denklik ön şartları resmi sitede belirtilmiştir. Bunların arasında, dünyanın üniversite otoriteleri olarak kabul edilen değerlendirme kuruluşları tarafından, ( QS Rankings, Shangai Üniversity Rankings, CWTS Rankings) ilk 1000 üniversite arasında yer almasıdır. Bu ön şartın gerçekleşmesi, Varşova Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik başvurularını yapacak gençlerimiz için son derece avantajlıdır. Öte yandan, üniversitenin YÖK tarafından tanındığını da belirtelim. Varşova Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik işlemlerinde bireysel başvuruların yapılmasında neler yapılması gerektiği, danışmak istediğiniz hususlar gibi detaylar için de öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Her zaman, her konuda, mezun olduktan sonra YÖK denklik başvurularınız için de destek almanız söz konusu olacaktır. Varşova Teknoloji Üniversitesi YÖK denklik işlemlerini destek alarak yaparsanız, tamamen doğru, sağlıklı ve eksiksiz şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

Üniversite kampus özelliklerini açısından beklentilerinizi karşılayacak özelliklerdedir. Bu nedenle, içiniz rahat kaydınızı yaptırabilirsiniz. Gelişmiş etüt ve inceleme alanları yanında, sanat ve spor alanları da sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1