Yök Denklik

Varşova Tıp Üniversitesi, Polonya'nın en önemli, en özenli eğitim sunan tıp üniversitelerinden biri olup, kapasiteleri bakımından da ülkenin en büyük üniversitesidir. Polonya'nın en büyük tıp eğitimi veren üniversitesi öğrencilerime de kapılarını açmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Varşova Tıp Üniversitesi YÖK denklik

Varşova Tıp Üniversitesi, Polonya’nın en önemli, en özenli eğitim sunan tıp üniversitelerinden biri olup, kapasiteleri bakımından da ülkenin en büyük üniversitesidir. Polonya’nın en büyük tıp eğitimi veren üniversitesi öğrencilerime de kapılarını açmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bugüne kadar öğrencilerimiz için yurtdışında en avantajlı eğitim kurumlarını tanıttık ve öğrencilerimizin eğitim almasını sağladık. Bu durum, günümüzde de değişmedi. Sınavsız olarak, lise ve size edinmenizde yardımcı olacağınız temel belgelerinizle başvurularınızı öğrenci danışmanlarımız eşliğinde yapabilirsiniz. Tıp eğitimi almak isteyen gençlerimiz, bu amaçlarını seçkin kurumda gerçeğe dönüştürebilirler. Neden olmasın? Siz de Varşova Tıp Üniversitesi’nde eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

Eurostar İle Sınavsız Kayıt Olacağınız Seçkin Bir Tıp Üniversitesi:

Varşova Tıp Üniversitesi, başkentin gözde kurumu olarak kendini göstermektedir. Akademik personeli kaliteli ve özeldir. Alanlarında önemli isimlerden oluşmaktadır. 120 tam zamanlı olarak derslere giren, 1500’e yakın akademik kadrosu olan okuldur. 10.000’e yakın öğrencisine seçkin eğitim vermektedir. Öğrencilerin öğretmen ortalamasına bakılırsa, her öğrenci ile tam zamanlı olarak ilgilenecek hocalar bulunmaktadır. Bu da okulun modern ve başarılı eğitiminin bir parçasıdır. İnter aktif eğitim sistemi sayesinde, öğrencilerin eğitmenleri ile yakından ilgilenmesi söz konusu olmaktadır. Öğrenciler sorular sorabilir, derslere rahat şekilde katılabilir. Her zaman yakınlarında hocaları vardır. Okulda 11 fakülte üzerinden eğitim verilmektedir.

Varşova Tıp Üniversitesi departmanlar ve klinikler noktasında, sürekli olarak hasta bakılan, bu şekilde öğrencileri de mükemmel deneyim kazandıkları, 141 adet klinik ile departmana sahiptir. Kütüphane kaynakları bakımından son derece zengindir. Çok özel yayınlarla binlerce kitap öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Kampus içinde okulun öğrencilerine ders dışında sosyalleşme imkanları sunduğu spor tesisleri bulunmaktadır. Sanat binaları, öğrenci kulüpleri, açık ve kapalı spor tesisleri yer almaktadır. Yüzme havuzu, fitness salonları, dans salonları gibi çok sayıda tesis bulunmaktadır. Tıp eğitimi dört yıl ve iki yıl olmak üzere, toplamda altı yıl olmaktadır. Eğitim dili, Lehçe ve İngilizce olarak düzenlenmektedir. Bu dillere hakim olmaya öğrenciler için bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi verilmektedir.

Mezun olduktan sonra, ülkemizde kamu kurumlarında ve devlet bünyesinde görev almak isteyen gençlerimiz için, Varşova Tıp Üniversitesi YÖK denklik unsurları önemli olacaktır. YÖK denkliği diplomaların bireysel başvurularla değerlendirilerek, ülkemizde aynı eğitimi veren fakültelerle denk kabul edilmesidir. Öğrenci danışmanlarımızdan, Varşova Tıp Üniversitesi YÖK denklik detaylarını, başvuru işlemlerini ve yapılması gerekenleri, şartları öğrenebilirsiniz. Başvurular YÖK sitesinin bu işlemler için ayrılmış özel bölümünden yapılmaktadır. Başvuru yapmak, belgeleri eksiksiz olarak yüklemek size zor gelebilir. Bunların tümünü danışmanlarımızın yardımıyla yapabilirsiniz. Varşova Tıp Üniversitesi YÖK denklik işlemleri ve başvurular, okul ve eğitim hakkında bilgiler, yüksek lisans, doktora ile staj imkanları konusunda destek de sizleri beklemektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1