Yök Denklik

Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya, giderek gelişen yapısıyla Avrupa'nın en gözde ülkeleri arasında olmaya adaydır. Konum olarak son derece stratejik bir noktada olan ülke, aynı zamanda sürekli gelişme sağlamaktadır. Eğitim açısından, okuma yazma oranı da yüksektir ve özellikle ülke üniversiteleri ile dikkat çekmektedir.

Polonya'da Eğitim

Varşova Üniversitesi YÖK Denklik

Avrupa Birliği ülkesi olan Polonya, giderek gelişen yapısıyla Avrupa’nın en gözde ülkeleri arasında olmaya adaydır. Konum olarak son derece stratejik bir noktada olan ülke, aynı zamanda sürekli gelişme sağlamaktadır. Eğitim açısından, okuma yazma oranı da yüksektir ve özellikle ülke üniversiteleri ile dikkat çekmektedir.

Avrupa Birliği üniversiteleri arasında yer alan kurumlar, birliğin maddi yardımlarından da yararlanmaktadır ve eğitim kalitesini de giderek yükseltmektedir. Bu önemli kurumlardan biri de Varşova Üniversitesi’dir. Son derece tarihi bir yüksek eğitim kurumudur. 1816 yılında kurulmuş olan üniversite, eğitim hayatında her zaman başarılı şekilde devam etmiş ve birçok okumuş genci çalışma, ülke hayatına kazandırmıştır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gençlerimizin de eğitimden yararlanmalarını sağladık. Bu sayede, sınav sistemi olmadan bu özel kurumda siz de öğrenci olabilirsiniz.

Eurostar İle Yurtdışında Eğitim Olanakları:

Varşova Üniversitesi’nde her sene 50.000 üzerinde öğrenci eğitim görmektedir. Mezunları arasında son derece önemli isimlerin yer aldığı kurumda, Nobel ödüllü isimler, önemli bilim adamları bulunmaktadır. Okulda, lisans eğitimleri yanında, yüksek lisans eğitimleri ve doktora eğitimlerini de alabilirsiniz. Danışmanlığımız öğrencilerimize bu tarihi ve elit üniversitede sınavsız olarak başvuru yapma imkanı sağlamaktadır. Varşova Üniversitesi’nde 20 fakülte eğitim sunmaktadır. Ayrıca çok sayıda araştırma merkezi de bulunmaktadır. Eğitim İngilizce ya da Lehçe olarak düzenlenmektedir. Bu dillere eğitim düzeyinde hakim olmayan öğrenciler için hazırlık sınıfı eğitimi söz konusudur. Bir sene İngilizce ya da Lehçe dil eğitimi alabilirsiniz.

Okul hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru tarihleri için detayları almak her zaman şubelerimizle iletişime geçerek mümkündür. Öğrenci danışmanlarımız yardımcı olmak üzere sizleri beklemektedir. Kampus altyapısı bakımından, memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Fakültelerin içinde öğrencilerin eğitimlerini mükemmel şekilde almaları için her detay düşünülmüştür. Bilgisayar ve internet sistemleri üzerinden mükemmel eğitim alacasınız. Kütüphaneler çok zengindir ve laboratuarlar, bilimsel çalışma alanları da detaylı ve moderndir. Yurt, gezinti alanları, spor tesisleri, sanat merkezleri, kültürel etkinlikler için uygun alanlar da kampus sınırları içinde bulunmaktadır.

Avrupa ve diğer yurtdışı ülkelerinde eğitim alan gençlerimiz için ülkemize döndüklerinde YÖK denkliği çok önemlidir. Mezun olduktan sonra, diploma denkliği için başvurularınızı yapmanız gerekir. Son derece önemli bir üniversite olan Varşova üniversitesi YÖK tanınırlığı olan bir kurumdur. Varşova Üniversitesi YÖK denklik unsurları hakkında tüm bilgileri öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Varşova Üniversitesi YÖK denklik başvurularınızı yapmadan önce, mutlaka danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Bundan sonra, YÖK resmi sitesinden denklik ön şartlarını inceleyebilirsiniz ve başvurularınızı bundan sonra yapabilirsiniz. Varşova Üniversitesi YÖK denklik başvurularınız için danışmanlarımızla çalışarak, formu doldurma ve belgeleri ekleme, ardından başvuruların takibi konusunda eksiksiz olarak çalışmalar yapacaksınız. Yaklaşık bir iki ay içinde başvurularınız da sonuçlanacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1