Yök Denklik

Yurtdışında eğitim almak için birçok fırsat karşınıza çıkabilir. Ülkemize yakın olması bakımından Avrupa Üniversiteleri'nin tercih edilmesi avantajlı olacaktır. Peki en iyi üniversite hangisi, hangi kurum seçilmelidir?

Polonya'da Eğitim

Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat) Üniversitesi YÖK Denklik

Yurtdışında eğitim almak için birçok fırsat karşınıza çıkabilir. Ülkemize yakın olması bakımından Avrupa Üniversiteleri’nin tercih edilmesi avantajlı olacaktır. Peki en iyi üniversite hangisi, hangi kurum seçilmelidir? Hem kaliteli eğitim sunan, hem de ekonomik anlamda zorlanmayacağınız ülke ve üniversite hangisi, bunu uzman görüşlerini alarak seçebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, öğrenci danışmanlarımızdan en doğru rehberlik hizmetini alabilirsiniz. İşbirliği içinde olduğumuz birbirinden seçkin kurumlar arasında Polonya Üniversiteleri de bulunmaktadır. Polonya Avrupa Birliği ülkesidir ve eğitim kalitesi son derece yüksektir. Bunların arasında başkent Varşova Üniversiteleri’nin de önemli yeri, vardır. Zıraat fakültesinde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz de Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat Üniversitesi) tercihinde bulunabilirler.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Yurtdışında Zıraat Eğitimi:

Modern bir eğitim sunarak öğrencilerine farklı bir ziraat eğitimi sunan Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat Üniversitesi) 1996 yılında kurulmuştur. Güzellikleri ve modern özellikleri ile dikkat çeken başkent Varşova’nın farklı ve modern eğitim  kurumları arasındadır. Lisans eğitimleri, yüksek lisans eğitimleri için okul, Türk öğrencilerine de kapılarını açmaktadır. Okul, 20 bölümde eğitim vermektedir. Hocaların kalite, yetenek ve yetkinlikleri son derece üst düzeydedir. Öte yandan, modern bir eğitim sistemimin uygulanması da öğrencilerin dersleri mükemmel şekilde kavraması ve derslere odaklanmasını sağlamaktadır. Başta zıraat fakültesi olmak üzere, uluslararası ilişkiler, sosyal bilimler, psikoloji, İngiliz filolojisi, psikoloji önemli bölümleri arasındadır. Okulun günümüzde 14.000’e yakın öğrencisi bulunmaktadır. Kampus altyapısı da donanımlı ve öğrencilerin hem eğitim alması, hem de kendini sosyal anlamda ifade etmesi için düzenlenmiştir.

Okulun Polonya eğitim ve araştırma enstitüleri tarafından her sene yapılan değerlendirmede en başarılı okullar arasında gösterildiğini ekleyelim. Ayrıca Polonya Avrupa Birliği ülkesi ve kurum Avrupa Birliği üniversitesi olduğundan, mavi diploma alan mezunlar birçok ülkede kariyerlerine başlayabilirler. Okulun yabancı dil eğitimi son derece ilgi görmektedir ve kalitesi kabul edilmektedir. Yabancı diller bölümü ve dil eğitimi almak için hazırlık sınıfındaki gençlere sunulan eğitim son derece nezihtir. Hem lisans eğitimi alacak öğrenciler, hem de yüksek lisans eğitimi alacak öğrencilerin bu şekilde bir eğitime, gerekli olmaları durumunda alımaları söz konusu olur. Eurostar Öğrenci danışmanlarımız sizlere okulun özellikleri, kayıt kontenjanları ve diğer tüm bilgiler hakkında detaylı şekilde yardımcı olacaktır.

Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat) Üniversitesi YÖK denklik konusunda aklınızda olabilecek soru işaretleri için de şubelerimizden bilgi alabilirsiniz. Unutmayınız,öğrenci danışmanlarımız şube bazından, internet ve çağrı merkezi üzerinden sizinle iletişim kurmayı bekliyorlar. Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat) Üniversitesi YÖK denklik sadece bu üniversiteye özel değil, yurtdışı eğitim gören ve diploma denklik işlemlerinin gerçekleşmesini isteye her öğrencimiz açısından geçerlidir. Varşova Yaşam Bilimleri (Zıraat) Üniversitesi YÖK denklik başvuruları, bunların online olarak doğru yapılması, denklik ön şartları gibi konuları danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1