Yök Denklik

Polonya ekonomik olanakları, güvenli olması, medeni insanları ile öğrenciler için son derevce avantajlı bir ülkedir. Türkiye'mizden öğrencilerimiz de desteğimizi alarak eğitimleri için tercih etmektedirler.

Polonya'da Eğitim

Wroclaw Ekonomi Üniversitesi Yök Denklik

Polonya ekonomik olanakları, güvenli olması, medeni insanları ile öğrenciler için son derevce avantajlı bir ülkedir. Türkiye’mizden öğrencilerimiz de desteğimizi alarak eğitimleri için tercih etmektedirler. Wroclaw Ekonomi Üniversitesi, sadece Polonya’nın değil, aynı zamanda, Avrupa’nın önemli ekonomi eğitimi veren kurumlarından biridir. Bu üniversite Polonya’da öğrencilerin en ilgi gösterdikleri kurumlardan biri olup, sınavsız şekilde Türk öğrencilerimizin de kabulü mümkündür.

Avrupa Ülkeleri’nden birçok öğrenci da okulda eğitim almaktadır. Üniversite köklü bir geçmişe sahiptir. 1947 yılında kurulmuştur. 750 akademisyeni ile çok sayıda öğrenciye eğitim vermektedir. Günümüzde, 20.000’e yakın öğrencisi ile aktif ve çeşitli seviyelerde eğitim veren bir kurumdur. Akademik kadro, kendi alanlarında çeşitli başarılara da imza atmıştır. Her biri alanında kendini ispatlamış, başarılı isimlerdir. Wroclaw Ekonomi Üniversitesi YÖK denklik açısından da öğrencilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Üniversite kapsamlı bir kampus ile öğrencilerine eğitim hizmeti sunmaktadır. Kampus içinde, spor salonları, aktivite ve kültür salonları, kütüphane, etüt merkezleri, laboratuarlar, bilgisayar salonları, amfi ve sınıflar, yurtlar, internet kullanımı ve öğrencilerin sosyalleşmesi için kafe gibi düzenlemeler bulunmaktadır. Genel anlamda, üniversite hem eğitim alacağınız, hem de öğrenci olarak sosyal ortam bulacağınız önemli bir kurumdur. Polonya, genel anlamda ucuz bir ülkedir ve öğrenci olarak zorlanmadan zaman geçirebilirsiniz. Üniversite bölümleri, ekonomi fakültesi, işletme fakültesi, bilgi sistemleri ve finans ile mühendislik bölümü, bölgesel ekonomi ve turizm fakültesi ile eğitim hizmetlerini sunmaktadır. Okulda eğitim veren bölümleri sayacak olursak, finans ile bankacılık bölümü, yönetim ve pazarlama bölümü, uluslararası ilişkiler bölümü, bilgisayar bilimler ve ekonometri, yönetim ve üretim mühendisliği, turizm ve otel işletmeciliği, ekonomi ve kamu yönetimi bölümleri ile eğitimlerine devam etmektedir.

Wroclaw Ziraat Üniversitesi YÖK denklik unsurlarını barındıran bir kurumdur. Ülkemizde üniversitelerimiz için düzenlemeleri YÖK Yüksek Öğretim Kurulu yapmaktadır. Bu noktada, yurtdışında üniversite eğitimi gören gençlerimizin diplomaların denklik işlemlerini de bu kurum gerçekleştirmektedir. Mezun olduktan sonra öğrencilerimiz diploma denklikleri için başvurularını yapabilirler. Online başvurunuzu yaparak,ardından belgelerinizi kurula tebliğ etmelisiniz. İşlemlerin nasıl yapılacağı noktasında, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uluslararası anlamda kabul gören bir üniversite olan Wroclaw Ziraat Üniversitesi YÖK denklik unsurlarını barındırmaktadır. Bologna kriterlerine uygun bir Avrupa Üniversitesi’dir. Bu özellik YÖK içinde avantajlı durumlardan biridir. Akreditasyonu olan bir kurumdur.

Üniversite öğrencilerimiz için lisans,yüksek lisans ve doktora eğitimlerini vermektedir. Başvurularınızı sağlıklı şekilde yapabilirsiniz ve eğitimlerinizi de seçkin üniversitede alabilirsiniz. Denklik unsurlarının avantajlı olması da sizi memnun edecektir. Özellikle devlet kademelerinde çalışmak isteyen gençlerimizin denklik unsurlarına önem vermeleri söz konusudur. Sadece yurtdışı kariyeri ya da özel sektörde çalışmayı planlamaktaysanız, bu durumda denklik başvurusu yapmak durumunda değilsiniz. Avrupa Ülkeleri’nde ve dünya genelinde tanınacak diplomalarınızla geniş kariyer imkanları sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1