Yök Denklik

Polonya'nın en önemli üniversitelerinden olan Wroclaw Tıp Üniversitesi, sınavsız kabul ile ülkemiz öğrencilerini de bekliyor. Bu seçkin yüksek eğitim kurumu, tıp fakültesi başta olmak üzere, eczacılık fakültesi, diş hekimliği fakültesi, sağlık bilimleri bölümleri ile öğrencilere donanımlı meslek eğitimi sunmaktadır.

Polonya'da Eğitim

Wroclaw Üniversitesi YÖK Denklik

Polonya’nın en önemli üniversitelerinden olan Wroclaw Tıp Üniversitesi, sınavsız kabul ile ülkemiz öğrencilerini de bekliyor. Bu seçkin yüksek eğitim kurumu, tıp fakültesi başta olmak üzere, eczacılık fakültesi, diş hekimliği fakültesi, sağlık bilimleri bölümleri ile öğrencilere donanımlı meslek eğitimi sunmaktadır. Doyurucu ve sağlam adımlarla kariyerinize başlayacağınız bir tıp eğitimi almak için bu üniversiteyi seçebilirsiniz.

Donanımlı bir Tıp Eğitimi İçin Wroclaw Tıp Üniversitesi:

Polonya genel anlamda, eğitime önem veren, okuma yazma oranı yüksek ve son derece medeni bir ülkedir. Bir yabancı öğrenci olarak ülkede ve üniversitede kesinlikle yabancılık çekmeyeceksiniz. Wroclaw Tıp Fakültesi, sağlık alanında önemli yatırımlarıyla dikkat çekmektedir. Siz de bu özel ailenin ve kurumun bir parçası olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Şubelerimize gelin ve öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alın.

Wroclaw Tıp Üniversitesi YÖK denklik detayları dahil, size güncel ve detaylı şekilde rehberlik hizmeti sunacağız.  Kurum, son derece teşkilatlı ve geniş kapsamlı bir merkez klinik binası ile dikkat çekmektedir. Okul bünyesinde toplamda, 170’e yakın klinik, 1000 üzerinde akademik personel, 6000’e yakın da öğrenci bulunmaktadır. Merkez klinik sistemi ise, teşkilatlı bir hastane olarak, 500.000 metrekareye yakın bir alanda, 9 bina ile hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin tıp eğitimlerini, sadece teorik olarak değil, son derece detaylı pratik şekilde almaları da sağlanmaktadır. Üniversite eğitim ilkelerinde, yeni nesil ve modern eğitim uygulamaktadır.

Wroclaw Tıp Üniversitesi’nin bu başarısı, aslında tesadüf değildir. Üniversitelerin kökleri yüzyıllar öncesine, 1700’lü yıllara uzanmaktadır. Bugüne kadar son derece önemli tıp insanlarının, doktor ve sağlık uzmanlarının yetişmesini sağlamıştır. Okulda Türkiye’den öğrencilerimiz dahil, yabancı ülkelerden birçok öğrenci de eğitim almaktadır. Uluslararası anlamda, adından söz ettiren üniversitenin çok önemli kurum ve üniversitelerle anlaşmaları da bulunmaktadır. Toplamda, 39 üniversite ile yapılan işbirlikleri, İngiltere, İspanya, Almanya gibi önemli Avrupa Ülkeleri ile üniversiteler ve kurumlar nezdinde işbirlikleri söz konusudur. Okulda, tıp fakültesi eğitimi 6 yıl devam eder. Diş hekimliği eğitimi ise 5 yıldır. Eğitim dilinin İngilizce olduğunu ekleyelim. Bu dile hakim olmayan öğrencilerimiz hazırlık sınıfında temel dil eğitimlerini almaktadırlar. Az sayıda öğrenci ile sınıfların oluşturulması da her öğrencinin derslere katılmasını sağlamaktadır.

Wroclaw Üniversitesi YÖK denklik konusunda, en doğru ve güncel bilgileri almak için her zaman öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. YÖK Yüksek Öğretim Kurulumuz, hem ülke içinde, hem de ülke dışında üniversitelerin durumlarını düzenler. YÖK denkliği için, üniversitenin tanınma durumu için YÖK sitesinden kontrollerinizi de yapabilirsiniz. Wrolclaw Üniversitesi YÖK denklik durumu, size en doğru bilgileri danışmanlarımız verecektir. Anlaşmalı olduğumuz seçkin yüksek eğitim kurumlarının, üniversitelerin YÖK tarafından tanındığını ekleyelim. Diplomalarınızın denkliği için yapmanız gereken işlemleri de danışmanlarımızdan destek ile bilgi alarak eksiksiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Polonya’da Üniversite

    whatsapp1