Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi sayesinde hayalini kurduğunuz bölümde çok ucuz maliyetlere eğitim almanız mümkün olacak. Her yıl Türkiye’den binlerce öğrenci kabulu yapan kurum akademik kadrosuna ve eğitim sistemine önem vermektedir. Genel yapısı öğrencilerin en iyi şekilde eğitim görebilecekleri şekilde düzenlenmiştir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Gıda Teknolojileri

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Ulusal Gıda TeknolojileriKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Gıda Teknolojileri Akademisi

  Özellikle Besin ve tahıl sanayisi alanında gelişmek isteyen gençler için Ukrayna’da yeni imkânlar doğuyor. Odessa Ulusal besin Teknolojileri Akademisi seçiminizle ayrıca Ukrayna’nın en gelişmiş bilimsel niteliği olan biretylerinden biri gibi bilgili hale gelebilirsiniz. çağdaş sınıflar, teori ve uygulama bütünlüğünde verilen derslerle gelişiminize destek olmak adına buradayız. Yalnız lisans başvurusu yaparak kısa sürede Odessa Ulusal gıda Teknolojileri Akademisi öğrencisi olabileceğinizi biliyor muydunuz? hatta Milyonlarca öğrenci arasından yükselerek alan bazında üst mertebelere gelebilme fırsatlarını kullanabilirsiniz. Akademi kalanda başarılı olduğunuz taktirde seçilmiş öğrencilerle farklı ülkelerde katılım gösterebileceğiniz projelerde boy gösterebilirsiniz. Özellikle eğitim binaları, modern laboratuvar koşullarıyla öğrencileri öğrenmeye sevk edicidir. Ortam zenginlikleri bu üniversitede olabildiğine çoktur. çağdaş bilgisayar merkezleri, dinlenme tesisleri ve yurt imkanlarıyla ünlüdür. Bu üniversitede yurtdışında rahat edebileceğiniz en iyi imkânlarla okuyabileceksiniz.

  Odessa Ulusal gıda Teknolojileri Akademisi olarak gittikçe popülerliğini artırıyor. Bu üniversite tercihinizle kendinizi çok daha iyi noktalara getirebileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle gelişen teknolojiye paralel eleman yetiştirmeyi birincil hedefi haline getirmiştir. Ayrıca Odessa Ulusal gıda Teknolojileri Akademisi kadrosunu da yenilikçilerden haberdar elemanların bulunmuş olduğu bir ortam haline getirerek gençlerin yabancı kalmayacağı tüm imkanları ayaklarına serebilmektedir. Özellikle Bologno anlaşmalarıyla biroldukça bölümde eğitim veren üniversite en başarılı bölüm mezunları olabilecek şekilde yetiştirilmektedir. Restoran, fırın pazarlama, besin teknolojisi, fırın güvenliği benzer biçimde farklı alanlara yönelik bölümlerde sizlerin gelişiminizi destekler. Ders içerikleri ayrıca mevcuttur. Besin kısmınde olmanın ayrıcalıkları, gelişiminize katkısı olabilecek tüm ayrıntılarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz bir lisans sürecine selam deme fırsatını yakalamaya var mısınız?

  Yurtdışı Eğitiminiz İçin Yanı Başınızda Eurostar Var!

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık ofisleri sizlerden gelecek Odessa Ulusal besin Teknolojileri Akademisi hayallerini gerçekleştirme amacıyla tekliflerinizi beklemektedirler. Lisans sürecinizde bu şekilde etkili, gelişen bir bölümde yer alırken en iyi koşullarda araştırma geliştirme çalışmalarında bulunabileceksiniz. Avrupa bazında gerçekleştirilebilecek olan bilim çalışmalarında öncü isim olabilecek üniversite adından faydalanırsınız hatta alacağınız diplomayla Avrupa’nın bir çok yerinde iş başvurularınızda ilk sıralarda kabul edilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Özellikle Ukrayna’nın zamanı güzellikleriyle dolu şehrinde okurken sosyo kültürel anlamda zenginleşmenin keyfini de sürdürebileceksiniz.

  Kayıt İçin

  Özellikle kayıt için ihtiyaç duyacağınız tüm evrak hazırlıkları, nelere dikkat etmeniz gerekli şeklinde huşularda Eurostar elemanlarından yarar sağlayabilirsiniz. Ayrıca kültürlü bir lisans mezunu olarak bilginizi en iyi şekilde kullanarak iş yerlerinin en iyileri konumuyla geliri yükseklerden olabilirsiniz. Özellikle tüm olanaklarıyla gelişiminize destek olacak. Dolayısı ile Odessa Ulusal gıda Teknolojileri Akademisi olarak sizlerden gelecek lisans başvuruları için sabırsızlanıyoruz. Çevrenizde en gelişmiş alan akademik ekibi, modern sınıfları, laboratuvar koşulları, uluslararası çaşama imkânlarıyla sizleri yükseltmek için ayrıca buradayız. Hatta en uygun harç ödenekleriyle biroldukça ülkeye adeta meydan okumaktayız. Özellikle avantajlarımızı değerlendirirken farklı dilleri öğrenebileceğiniz çsafha avantajlarına haiz olmanız mümkün. Ayrıca bu fırsatla kendinizi her geçen gün daha iyi yerlerde çalışma alanları yaratıyor konuma getirebileceksiniz. Sınav kaygısına son verip bizim bilimsel nitelikli ortam avantajlarımızdan yararlanmak için ne bekliyorsunuz?

  Ukraynada Uzaktan Eğitim Programları

   


  Odessa Gıda Teknolojileri Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )  
  ODESSA GIDA TEKNOLOJİLERİ ÜNİVER. Gastronomi 900 $   1680 $  
  ODESSA GIDA TEKNOLOJİLERİ ÜNİVER. Gıda Mühendisliği 900 $   1700 $  

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1