Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Ukrayna’nın en iyi okulunda hukuk alanında eğitim görmek artık hayal olmaktan çıktı. Lider konumda olan Odessa Ulusal hukuk akademisinde kaliteli bir lisans eğitimi alabilmek uygun ve cazip bölüm ücretleri ile mümküm olmaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Hukuk Akademisi

  Ukrayna Hakkında Özellikle Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Hukuk Akademisi

  Özellikle Odessa Ulusal Hukuk Akademisi ile beraber kaliteli bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Üstelik Odessa ulusal üniversitesinde eğitim görmek için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek bulunmamakta. Hatta üniversite sınavına da girmenize gerek bulunmaz. Ayrıca konusunda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile birlikte kaliteli bir biçimde eğitim vermektedir. Özellikle ekip arkadaşlarımız gerek Odessa ulusal üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler dahilinde yapmış olduğu kayıt işlemleri hızlı ilerler. Her hangi bir problem ile karşılaşmadan kayıt işlemlerinde elde ettiği tam başarı oranında gerek ise Odessa milli üniversitesi dahilinde eğitim görebilir. Ayrıca elde edilmesi gereken Ukrayna vizesi işlemlerinde müracaat dalında yaptığı çalışmalar ile tam başarılı bir şekilde hizmet anlayışı ile sizlere destekçi olmaktadır.

  Odessa ulusal üniversitesinde kayıt işlemleri ile birlikte ülke dışında eğitim görmeye başladığınızı düşünün. Özellikle öncelikli şekilde çözüme ulaştırmanız gereken önemli bir noktadır. Hatta mevcut ki memleket dışında konaklama imkanına sahip olabileceğiniz bir yerdir. Hatta konaklama işlemleriniz için dilerseniz Odessa milli üniversitesi dahilinde yer alan yurtlardan birisini tercih edebilirsiniz. Aylık belirli bir ücret karşılığında konaklama yapabileceğiniz öğrenci yurtlarında verilir. Yemek, çamaşır, sosyal aktiviteler benzeri imkanlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz arkadaşınızla beraber Odessa milli üniversitesi çevresindeki kiralık evlerden kalarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz.

  Yurtlar ve Fiyatlar

  Ayrıca yurtlara göre evler biraz daha yüksek fiyatlı gelebilir. Özellikle bu alanda ülke dışında eğitim görmek çok önem taşır. Arzulayan bir öğrenci için yapacağı bu çalışmalar ile beraber aşırı daha çok bir biçimde sorumluluk almış olacaktır. Sonuçta evin kirası, elektrik faturası, su faturası, organik gaz faturası, internet faturası, ev giderleri, gıda masrafları, temizlik masrafları, eğitim masrafları derken bir hayli uğraş gerektirmektedir. Fakat bu biçimde bir konaklama imkanına sahip olan talebe tam olarak yaşamın ne demek olduğunu anlamaktadır.

  Özellikle ben öğrencilik yıllarımda bu biçimde konaklamıştım. Hatta bunun bir çok aşırı artısını yaşantımda gördüm ve görmeye devam ediyorum. Bazı basit yolları bu süreç arasında öğrenebiliyorsunuz. Bazı gerekli evrakları bazı gerekli belgelerin ne işe yaradıklarını bu alanda bir çok fazla tecrübe sahibi olabiliyorsunuz. Tabi ev kiralamak ve ya yurtta kalmak dışında dilerseniz. Hatta Odessa ulusal üniversitesi çevresinde yer alıyor. Evlerden birinde aile yanında bir oda kiralayarak bazı sorumluluklar ve şartlar vardır. Birlikte konaklama imkanına bir sözleşme dahilinde sahip olabilirsiniz. Özellikle bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. 

  Odessa milli üniversitesi dahilinde çalışmalarınızı sürdürmek için iyi bir eğitim sahibi olabilirsiniz. Özellikle
  Odessa ulusal üniversitesinde yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir eğitim alın. Ayrıca alanınızda kendinizi geliştirmek sizin hakkınız. Hatta isterseniz öncelikli şekilde bu alanda araştırma ve geliştirme çalışamalarınızı sürdürme imkanına sahip olun. Bunun yanı dizi Odessa milli üniversitesi ile birlikte iyi bir şekilde lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Güney Ukrayna’da yargı eğitimi bilim ve kültürün merkezi olan Odessa ulusal yasa Akademisi önde gelen bir yüksek eğitim enstitüsüdür.

  Gelişim Çağı Bu Akademide 

  1847’den itibaren çeşitli isimler altında büyüyüp gelişen Avrupa üniversiteler. Birliği(CRE)’ne üye olan okul 2000 yılında Ukrayna’da ki maksimum hukuk okulu seçilmiştir. Özellikle Ukrayna Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü doğrultuda hukuk biliminde profesyonel yetiştirmekte. Hatta bütün eğitim enstitülerinin aktivitelerini Ukrayna’nın güneyinde düzenler. Akademinin Tiraspol – Moldava ve Sofya – Bulgaristan’da şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca bununla birlikte akademinin kendi yasa Koleji ve kamu idaresi yüksek lisans derecesi için özel bir departmanı vardır. Özellikle bunların beraberinde Ukrayna’nın Kherson Kirovohrad Mycolaiv Kryvyi Rih şehirlerinde bir çok çalışma merkezi olmaktadır.
  Ayrıca Ukrayna vatandaşlarının yabancı ülke vatandaşlarının ve herhangi bir ülkenin vatandaşlığına sahip olmayanların başvuruları kabul edilir. Özellikle başvuran öğrenciler cinsiyet ırk millet mülkiyet meslek ideoloji din ikametgah ve başka koşullar ayrımı yapılmaz. Ayrıca eşit haklara sahip olmanın tadına varır. Ayrıca geniş ve eşsiz muhteviyatlı kütüphanesi yurt içindeki 32 ve yurtdışındaki 14 kütüphane ile değiş-tokuş yapar. Bünyesinde tiyatro ve dans grupları bulunan Kültür Merkezi türlü ödüller kazanmış ve uluslar arası festivallerde yer almıştır.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı

  Eğitim İmkanı

  • Hazırlık: 1 yıl
  • Lisans: 4 sene

  Özellikle bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Ayrıca öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunulmakta. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı.. Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak seninde hakkın.


  Odessa Hukuk Akademisi Bölümleri

  • İnsani ve ekonomik bilimler
  • Genel hukuk disiplinleri
  • İdari ve disiplin yasal
  • Ceza Hukuku
  • Sivil disiplinler

  Özellikle Hukuk eğitimi almak isteyen gençler. Üniversite yaşamınızda Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden herhangi birinde eğitim görme hakkınızı değerlendirmek ister misiniz? Eğitim görme şansınızda yolunuza çıkacak bir çok engeli yok saydıracak bir üniversite eğitimi sizleri bekliyor. Ayrıca pek çok ülkede araştırılan YGS ya da DGS sınav puan incelemesine rastlamayacağınız bir üniversitedir. Bu tercihte bulunmak istiyorsanız Azerbaycan şansını değerlendirmeye bakmalısınız. Yüksek puan derdiyle uğraşmadan rakiplerinizi yok sayabileceğiniz kalitedeki eğitim standartlarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz bir üniversite eğitiminde hukuk tercihinde bizi seçebilirsiniz. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak Avrupa’nın en iyi eğitim ortam imkanlarıyla siz değerli ziyaretçilerimize önem veriyor olacağız. Gözde diyebileceğiniz kaliteli eğitim şanslarını ayağınıza kadar getirebilmekteyiz. Ayrıca yurtdışında eğitim görmeyi hayal olmaktan çıkarak bir üniversite şansınızda Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak gözlerinize inanamayacağınız kariyer imkanlarını sunabiliyoruz.

  Özellikle 2000 yılında Ukrayna’nın en iyi hukukçularını yetiştirmeye adayarak ortaya çıkmış bu hukuk okulundan öğreneceğiniz çok şey var. Bilim ve kültür merkezi konumunu kazanmayı başarmış bir birim denildiği ilk akla gelen Odessa Ulusal Hukuk Akademisi gençlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Ayrıca Uluslararası anlamda kimliğe bürünerek ödüller almış olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi sosyallik kazanabilmeniz amacıyla da siz değerli ziyaretçilerimizin destekçiniz olabilmektedir.

  SPOR VE AKADEMİ GELİŞİMİ

  Futbol, voleybol özellikle basketbol, tenis kortlarıyla boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz son derece geniş aktivite olanaklarına haizdir. Eğitim alanındaki çağıl sınıfları, geniş kütüphaneye sahip oluşuyla en iyi olabilme yarışına sizleri organik yollarla hazırlamaktadır. Hatta öğrencilere her sene verdiği bilimsel nitelikli ve sosyal eğitimin madalyasını Odessa Ulusal Hukuk Akademisi mezunu olarak en iyi bölgelere yerleşerek hakkıyla alabilmektesiniz. Özelikle Bilim ve kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz hukuk eğitiminde lisans tamamlamak amacıyla Odessa Ulusal Hukuk Akademisi başvurunuzu çekinmeden gerçekleştirebilirsiniz.

  Özellikle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri arzu ettiğiniz bu akademi için sizlerin izlemeniz ihtiyaç duyulan tüm yollarla ilgili bilgilendirme sağlayabilmektedir. Hatta en kaliteli hukukçular, adalet savunucuları olma yolunda seçiminizde kararlı iseniz İlk olarak iyi bir danışman eleman bularak işe koyulabilirsiniz. Eurostar ofis ziyaretleriniz ile hazırlamanız ihtiyaç duyulan evrakları öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ukrayna’da eğitim yaşamınız boyunca karşılaşabileceklerinizle alakalı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Siz değerli üyelerimizin en beğenilen eğitim ortamlarında yer alıyor olacaksınız. Oluşunuz ve başarınız hukuk akademisinin güçlü kadrosuyla gerçekleşmektedir.

  Avrupa’nın Tercihi!

  Özellikle Avrupa’nın en tercih edilebilir hukuk akademilerinden biridir. Ayrıca yer alma niyetindeyseniz burası sizler için en doğru tercihler arasında yer alacaktır. Lisans tamamlama ardından dilerseniz yüksek lisans yapabilme fırsatına kadar her imkanı yakalayabilme olanağına haiz olabileceksiniz. Herhangi bir taban puanı alma sorunuyla baş başa kalmadan hemde. Strese girmeden hukuk lisans kayıt işlemlerinizin tamamlanmasını arzulamaya hazır mısın? Özellikle cevabı evet olan tüm her insanın faydalanabileceği birimimizle lisans sürecinize sıkı bir başlangıç oluşturmaya hazır mısınız? Hatta Hazırım diyen tüm gençler Eurostar ofis ziyaretleriniz sonrasında yüz güldüren başarılı bir hukukçu olmak çok basit. Adım atmak için daha fazla beklemeyin. Hayallerinizi gerçek kılmak için harekete geçin.


  Odessa Akademisi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Avrupa Hukuku Enstitüsü 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Savunma, Yerel Yönetimler Enst. 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Profesyonel Hakim Enstitüsü 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Halk İdare ve Uluslara.Yasal ilişkiler 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Medeni Hukuk ve Özel Girişim 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Adliye 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yüksek Lisans 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yasal Gazetecilik 1350 $   3000 $  
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Sosyal Refah 1350 $   3000 $  

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Ulusal Hukuk Akademisi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1