Ukrayna Rusça Kursu

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

Ukrayna’da Rusça Kursu

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Ukrayna Rusça kursu Eğitim Programı


Genel Rusça Eğitimi

Dünya sıralamasında 500 Top okulun içine giren Ukrayna Language School Sertifikaları tüm UKRAYNA ve diğer BDT ülkelerinde şartsız koşulsuz kabul edilen marka okullarında okumak isteyenlere..Aktif sosyal hayatına önem verici ve metropol şehrin olanaklarına düşkün olanların secimi elbette Ukrayna olacaktır.

bugünlerde de ülkenin is dünyasının nabzı burada atıyor. Ukrayna kültürü ve tarihini yakından izlemek ve Rusca yi öğrenmek arzu edenler için Ukrayna ülkü bir yerdir.

her insanın kazanan veya en azından kazananlardan birisi olmayı arzuladığı, hiç uyumayan ve her şeyin mümkün olduğu bir şehir. hem alışılmış hem de egzotik bir şehirdir. Belki de hususi büyüsü buradan gelir.


Yoğun Rusça Eğitimi

yoğun Rusca eğitimi, eğitim yapısı itibarı ile genel Rusca eğitim programı ile aynıdır. Eğitimin ayda toplam 80 ders olması itibarı ile her gün 2 ekstra ders görülür. Daha az zamanda daha hızlı Rusca öğrenmek ihtiyacında olanların tercih ettiği bir eğitim programıdır.

Sabah 4 ders ve öğleden sonraki 2 dersin ardından sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır ve öğrenciler lisan eğitimini çok şekilde alırken tıpkı sürede bulunduğu ülkede hoşça zaman geçirebilir.


İş Rusçası Eğitimi

meslek Ruscasi eğitim programı, türlü meslek sektörlerinde etkin şekilde Rusca iletişim kurabilmek için, dili meslek yaşamında kullanması isteyen öğrenciler ve işadamları için düzenlenen bir eğitim programıdır. Yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, gerçekçi iş ortamlarında çalışmalar, teknik sözcük öğrenme, e-posta, kısa not ve name yazma, müzakere, mülakat, telefon görüşmeleri yoluyla Ruscayi meslek hayatında kullanmayı öğrenebileceğiniz Rusca eğitim kursudur.


Mini Grup Rusça Eğitimi

Mini küme Rusca eğitim programı Ruscayi öğrenmek için sınırlı zamanı olan ve motivasyonu son derece iyi kişiler için ideal bir eğitim programı olmakta. Bu eğitim program konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken daha öncelikle bildiklerinizi ilerletmenizi sağlayacak bir eğitim dizaynına sahiptir.

çoğunlukta sınıfların 6 kişiyi geçmediği bir eğitim programı olması da kısıtlı zamanda daha fazla bireysel ilgi görmenizi sağlayarak Rusca yi daha çabuk şekilde kavramanızda faaliyet gösterir.


Ukrayna Rusça Dil Kursu Konusu İçin

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli , hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2010 yılından beri yüzlerce öğrencinin memleket dışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim , deneyimli ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik tayyare biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman azami fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik olup bitenleri yakından takip eden Eurostar  Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa sürede, bu piyasanın önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Eurostar  Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, talebe memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.


Neden Rusça Dil Eğitimi Ukrayna’da?

bütün yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerini tamamen kaliteli ve düz olarak olarak yapıyoruz. ülke seçimi, mektep ve konaklama seçimleri, okul kaydı ve konaklama organizasyonları, havaalanı transferleri ve vize danışmanlığını sizin adınıza biz tam olarak eksiksiz yapıyoruz.

Konularında profesyonel ve yurtdışı deneyimi olan eğitim danışmanları ile beraber çalışmak ilk kriterimiz. tüm eğitim danışmanlarımız, çalıştığımız okulları kuruluş içi eğitim süreçlerinde ziyaret etmiş, okulları bizzat görerek en çok eğitimlerden geçmişlerdir. Bu sayede de, sizlerin hedef ve kriterlerinize müsait olan mektep ve eğitim programını sizlerle beraber daha sorunsuzca belirleyebilmekteyiz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığının her ülkeye öğrenci göndermek olmadığını, aksine bunu yapabilen az sayıdaki yurtdışı eğitim kurumları benzeri, deneyimli bulunduğu ülkelere talebe gönderilmesi gerektiğini bilmekteyiz.

okul kabul belgesi temini, konaklama organizasyonu, hava piyasası transferleri bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve okullarımızla olan hususi antlaşmalarımız yardımı ile aldığımız indirimleri doğrudan şekilde öğrencilerimize sunmaktayız.


Mektep ve Eğitim Programı Tercihi

Ukrayna’da Rusça lisan Eğitimi konusundaki hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kriterlerinize, bütçenize, eğitim ve Rusça seviyenize göre en müsait okullar, eğitim programları ve yaşam stilinize en uygun konaklamalar, Ukrayna‘da yaşamış yahut bulunmuş Eurostar  yurtdışı Eğitim danışmanları vasıtası ile sunulmaktadır.

Size sunulan programlarda maksimum dikkat ettiğimiz husus, eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz bütün masrafların size önceden bildirilmesidir. Bu sayede eğitiminiz boyunca sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kriterleriniz ve bütçenize müsait en ülkü malta dil okulu seçimi yapılmaktadır.


Karar ve Kayıt

Ukrayna’da eğitim için mektep, Rusça eğitim programı tercihi yapıldıktan sonra kayıt aşamasına geçilir. Rusça lisan Okullarından birisini kayıt yaptırmanız için :

 • Kayıt Formunun doldurulması
 • Ön Kayıt ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Kayıt yaptırdığınız gün içinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılmaktadır, mektep kabul belgesi (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilmekte; bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

* (ön kayıt ücreti tam olarak ekstra bir ücret değildir ve toplam tutardan düşülmektedir)


Ukrayna Vize Başvurusu

Ukrayna vize başvuruları İstanbul’da açılan Ukrayna Konsolosluğuna yapılır. Ukrayna vizesi için pasaportunuz, 2 tane fotoğraf ve Ukrayna’da bulunduğunuz zaman içersinde masraflarınızı karşılayabileceğinizi ya da bir başkası sebebi ile karşılanabileceğini ispatlamanız gereklidir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun; Eurostar memleket dışı Eğitim Danışmanlığı başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirir ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim alır.

Vize başvurunuzu Eurostar  ülke dışı Eğitim gerçekleştirdiğinde Ukrayna Konsolosluğunda yüz yüze görüşme yapmanıza gerek kalmamaktadır.


Ekonomik Uçak Bileti

Ukrayna vize başvurunuz yapıldıktan ve vizeniz onaylandıktan sonra, gideceğiniz tarih ve süreye göre en müsait ve en ekonomik tayyare bileti araştırması yapılır; bilet fiyatları tercihinize sunuluyor. tayyare biletlerinin iadesi olmaması sebebiyle, biletiniz Ukrayna Vizeniz onaylandıktan sonra alınır. Ekonomik uçak bileti bulabilmek için erken kayıt yaptırmanız ve erken vize başvurusu yapmanız mühim bir faktördür. Eurostar  yurt dışı Eğitim size gideceğiniz döneme göre her zaman en müsait ve en ekonomik tayyare bileti sunmayı prensip haline getirmiştir.


Evrak Teslimi ve Oryantasyon

Ukrayna vizeniz ve Ukrayna uçak biletiniz alındıktan sonra tüm işlemler son bulur ve size özel dosyanız hazırlanıyor. Bu dosya arasında Ukrayna’ya seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olan tüm evraklarınız bulunmaktadır.

Dosyanız size teslim edilirken; sizlere valiz hazırlığı, Ukrayna meselesinde, iklimi, yaşam koşulları, yurtdışı çıkış prosedürleri, check-in işlemleri, pasaport kontrolü ve Atatürk ve Ukrayna Havaalanındaki başka bütün ayrıntılar tek tek sizlere anlatılmaktadır.

ilk defa yurt dışına gidecek olanlar içinse bu bilgiler aşırı daha da detaylı şekilde anlatılmaktadır. ayrıca Ukrayna Hava alanının ve Atatürk Hava limanının krokileri de oryantasyon sırasında sizlere verilecektir. Eğitim danışmanlarınız daha evvela Ukrayna ’da bulunduğu için, Ukrayna ile alakalı aklınıza takılabilecek her çeşitli soruyu kendilerine sorabilirsiniz.


Eğitim Süresince Destek

Ukrayna ’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar Eurostar  ülke dışı Eğitim büyük küçük her çeşitli sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları yahut mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Ukrayna’da Lisan Eğitimi Almayı Arzulayan Öğrencilerimize Fiyatlandırma

1 AYLIK HERŞEY DAHİL 900$
2 AYLIK HERŞEY DAHİL 1550$
3 AYLIK HERŞEY DAHİL 2450$

Yaz döneminizi sizin için düşündük, değerlendirmenin zamanı geliyor. Dil eğitimi programına kısa dönemler 1 aylık 2 aylık 3 aylık seklinde gruplar halinde arkadaşlarınızla beraber katılabilirsiniz. Haftanın 5 günü 4’er saatlik programlara katılarak dil öğrenme imkanı gerçekleştirin hem tatil yapıp yazınızı değerlendirin sizde isterseniz hayaller gerçek olur. Hem kısa dönem Rusça dil kurslarına katılın hemde kültürler ve yeni arkadaşlıklar edinin.

UKRAYNA’DA KISA DÖNEM RUSÇA DİL KURSU

 • GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİNİZ BİZDEN
 • 1 AYLIK – 2 AYLIK – 3 AYLIK KONAKLAMANIZ BİZDEN
 • ORYANTASYON VE ŞEHİR GEZİNİZ BİZDEN.
 • KULLANILABİLİR TELEFON HATTI
 • 1 AY 80 SAAT RUSÇA DERS
 • RUSÇA KURS SERTİFİKA BELGESİ DE VERDİRİYORUZ.
 • GRUPLA UKRAYNA YA GİDİŞ ORGANİZASYONU BİZDEN.
 • SİZ SADECE KİMLİĞİNİZ İLE KIYAFETLERİNİZİ HAZIRLAYIN UKRAYNA YA GİDİYORSUNUZ.
 • EKSTRA HEDİYELER BİZDEN.
 • HAVAALANINDAN GÖNDERME VE UKRAYNA DA KARŞILAMA BİZDEN.

HAFTA İÇİ 4 SAAT KURS: ÜNİVERSİTE AKADEMİSYENLERİNDEN GÖRSEL VE İŞİTSEL GRUBA ÖZEL BAŞLANGIC SEVİYESİNDEN ANLAYABİLECEK DERSLERİ TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ.

KAYIT VE BİLGİ İÇİN 0212 709 8 709 – 0212 244 66 00 – 0507 335 12 48

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1