Yök Denklik

Ukrayna’nın en güzel ve en önemli şehirlerinden biri olan Harkov aynı zamanda sahip olduğu üniversiteleri ile de her zaman için dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi YÖK Denklik

Ukrayna’nın en güzel ve en önemli şehirlerinden biri olan Harkov aynı zamanda sahip olduğu üniversiteleri ile de her zaman için dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle inşaat veya mimarlık gibi saygın meslekler de kendilerine kariyer hedefi koyan ve en kaliteli eğitimleri almak isteyen kişilerin değişmez adresi olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi her zaman için ülkenin en saygın eğitim kurumlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Mükemmel düzeyde ki eğitimleri ile öğrencilerini meslek hayatına en doğru şekilde hazırlayan üniversite aynı zamanda sahip olduğu dinamik eğitimci kadrosu ve ders olanakları ile de tüm öğrencilerine güven vermektedir.

Ülkemizde de her zaman popüler seçimlerden bir olması ve aynı zamanda Türk öğrenciler için çok ciddi avantajlar sağlaması da bu üniversitenin her sene çok daha fazla ilgi çekmesine neden olmaktadır. Bu bölümleri ülkemiz de okuma isteyen ancak yüksek puan veya eğitim ücretleri gibi faktörler sebebi ile yerleşemeyen kişiler Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nde kesinlikle bu tarz sorunlar yaşamamaktadırlar. Türk öğrenciler bu üniversiteye gittiklerinde kesinlikle sınava girmeden direk olarak kayıtlarını yaparken aynı zamanda senelik ortalama 2000 dolar gibi ücretler ile hedefledikleri gibi bir eğitim alabilmektedirler. Bu sebeple bu üniversite her üniversite seçimi döneminde mutla gündeme gelmektedir.

Üniversite Seçimleriniz de Risk Almadan Garantili Adımlar Atın

Öğrencilerine Rusça, Ukraynaca ve İngilizce olarak eğitimler veren bu üniversite de dil sorunu yaşamak istemeyen kişiler 1 sene hazırlık eğitimi de alabilmektedirler. Avrupa standartlarında verilen eğitimler de kullanılan müfredat ülkemiz ve Avrupa ülkeleri ile aynı olduğu için bu okuldan mezun olan kişiler istedikleri ülkeler de mesleklerini yapabilmektedirler. Aynı zamanda Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi YÖK denklik işlemleri hakkında şüpheleri olan kişiler ülkemiz de YÖK denklik birimi ile görüşerek bu üniversitenin ülkemiz ile denklik veren üniversitelerden biri olduğunu teyit edebilirler. Her geçen gün kalitesini arttıran ve 20.000’i aşan öğrenci sayısı ile artık dev bir eğitim kurumu haline gelen bu başarılı üniversite öğrencilerine inşaat ve mimarlık alanında tüm kapıları açabilmektedir.

Yurtdışında başarılı bir üniversite de bu bölümler hakkında eğitim almak isteyen kişiler kesinlikle eğitim danışmanlığı hizmeti almalıdırlar. Özellikle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı gibi yıllardan bu yana bu alanda hizmet veren dünyanın birçok ülkesinde temsilcilikleri veya iş ortakları olan bir firma ile çalışmak çok daha kısa zaman içinde doğru seçimler yapmak anlamına gelecektir. Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler ile siz de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nde eğitim almak için neler yapmak gerektiğini kısa zaman içinde öğrenecek ve Ukrayna’da geçireceğiniz zaman boyunca her zaman profosyonel destek almanın keyfini yaşayabileceksiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1