Yök Denklik

Hem Ukrayna’nın hem de tüm doğu bloku ülkelerinin en büyük politeknik üniversitelerinden biri olan Kiev Politeknik Üniversitesi 1898 yılında kurulan son derece köklü ve önemli bir eğitim kurumudur.

Ukrayna'da Eğitim

Kiev Politeknik Üniversitesi YÖK Denklik

Hem Ukrayna’nın hem de tüm doğu bloku ülkelerinin en büyük politeknik üniversitelerinden biri olan Kiev Politeknik Üniversitesi 1898 yılında kurulan son derece köklü ve önemli bir eğitim kurumudur.

O zamanlar 2nci Nicolai’nin izni ile kurulmuş olan üniversite ilk zamanlar sadece mekanik, mühendislik, tarım ve kimya alanlarında eğitim veriyordu. Zaman geçtikçe çok daha fazla bölüm de eğitim vermeye başlayan bu başarılı üniversite artık günümüzün en önemli kurumlarından biri haline gelmiştir. Türk öğrencilerin de her zaman hakkında araştırma yaptıkları ve bu mükemmel üniversite de eğitim almak için ellerinden geleni yaptıkları bilinmektedir.

Günümüzde sahip olduğu olanaklar ile öğrencilere son derece kaliteli ve yeterli bir eğitim vermekte olan bu üniversite hem Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri olması ve hem de ülkemiz ile denklik anlaşmasına sahip olması ile tüm öğrencilerine son derece saygın bir meslek hayatı vaat ediyor. Ezbercilikten uzak bir eğitim tarzı olması ve öğrencilerin kendilerini ve yeteneklerini tam olarak geliştirmeleri için gerekli tüm tedbirlerin alınmış olması da dünyanın farklı yerlerinde yaşayan öğrencilerin ilgilerini bu üniversiteye çekmektedir. Yurtdışında eğitim almak için her zaman çok ciddi hareket eden türk öğrenciler içinde en doğru seçeneklerden bir olan Kiev Politeknik Üniversitesinde ortalama 1500 – 2000 dolar gibi ücretler ile istenen her bölümde eğitim alınabilmektedir.

Ukrayna’nın Size Sunduğu Ayrıcalıkları Kaçırmayın

Sürekli olarak gelişmekte olan imkânları ile her zaman öğrencilerine çağımızın en kaliteli eğitimlerini veren ve bu sebeple her zaman için insanların büyük bir güven ile eğitim aldıkları bu başarılı üniversite de eğitim dışında kalan zamanlarda da birçok farklı aktivite olanağı bulunmaktadır. Her sene birçok Türk ve yabancı öğrencinin akın ettikleri bu ülke de birçok üniversitenin ülkemiz ile YÖK denklik anlaşması bulunmaktadır. Özellikle Kiev Politeknik Üniversitesi YÖK denklik belgelerinin temini konusunda kesinlikle sorun çıkarmadığı için her zaman insanların ilgilerini çeken bir eğitim kurumu olmuştur. Bugüne kadar yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerden en çok ilgi gören üniversitelerden biri olması da insanların kararlarını daha kolay vermelerini sağlamaktadır.

Uzun zamandan bu yana yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere farklı konular hakkında bilgiler verip kendilerine ulaşım, konaklama, kayıt işlemleri veya evrak temini gibi konular da yardımcı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kiev Politeknik Üniversitesi hakkında da sık sık sorular almaktadır. Öğrencilerin beklentilerini her zaman tam olarak karşılayan ve aynı zamanda 4er kişilik odalar da her şey dahil ortalama 150 dolar gibi bir kira ile konaklama olanağı da sağlayan bu başarılı üniversite de eğitim alarak sizler de meslek hayatınıza size birçok kapının kendiliğinden açılmasını sağlayacak olan saygın bir diploma ile başlayabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1