Yök Denklik

Deniz kenarında olan bir ülke olduğu için her zaman ismi denizler ile anılan Ukrayna tarih boyunca her zaman çok başarılı denizcilere sahip olmuştur. Bunu ise sahip olduğu son derece başarılı denizcilik okullarına borçludur.

Ukrayna'da Eğitim

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi YÖK Denklik

Deniz kenarında olan bir ülke olduğu için her zaman ismi denizler ile anılan Ukrayna tarih boyunca her zaman çok başarılı denizcilere sahip olmuştur. Bunu ise sahip olduğu son derece başarılı denizcilik okullarına borçludur.

Özellikle ülkenin en başarılı denizcilik okulu olarak ön plana çıkan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi 1944 yılından bu yana verdiği mezunları ile ülkenin denizcilik sektörüne çok ciddi bir iş gücü katkısında bulunmuştur. Bu mesleği seçen kişiler için mükemmel bir seçim olması ve aynı zamanda gelişmiş olanakları sebebi ile her zaman isminden övgü ile bahsettirmiş olan bu başarılı eğitim kurumu 2002 yılında ulusal statüye kavuşmuştur.

Denizcilik ile ilgili tüm konular hakkında çok ciddi eğitimlerin verdilği Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi özellikle birçok ülke ile denklik anlaşmasına sahip olması sebebi ile de tüm dünyadan gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizde de her zaman öğrencilerin ilgilerini çeken ve bu sebeple her zaman bünyesinde birçok başarılı Türk öğrenciyi barındırmış olan bu üniversiteden mezun olan kişiler meseklerini ulusal düzeyde yapabilmektedirler. Herkes için son derece önemli olan bu durum özellikle Türk öğrencilerin de en çok önemli verdikleri konulardan biridir. Uluslararası denizcilik üniversiteleri birliğine üye olan üniversite aynı zamanda ISO 9001-2000 standartlarına da sahip olması ile kalitesini kanıtlamaktadır.

Denizcilik Dünyasına Emin Adımlar İle Girin

Son derece saygın bir meslek olan ve her zaman için kalifiye eleman sıkıntısı çekilmekte olan denizcilik mesleğinde kendilerini kanıtlayıp kısa zaman içinde istedikleri noktaya gelebilmek isteyen kişiler bunu ancak çok saygın bir diploma ile sağlayabilmektedirler. Doğal olarak seçilecek olan üniversiteleri ve eğitim kurumların çok titiz bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Özellikle seçilen okulların mutlaka denklik özellikleri araştırılmalıdır. Yapılacak olan her türlü araştırma da mutlaka insanların güvenlerini kazanan ve doğru bir seçim olduğunu gösteren Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi denklik işlemleri ile ilgili yaşanan hiçbir soruna izin vermemektedir.

Bugüne kadar binlerce mezun veren ve tüm mezunlarına dünyanın farklı yerlerinde çok ciddi kariyerler yapabilme olanağı sunan bu başarılı ünivesite hakkında yapılan araştırmalar da çok dikkatli olmak gerekmektedir. Özellikle kısa zaman içinde istedikleri bilgileri bulmak isteyen kişiler Eurostar uzmanları ile yapacakları görüşmeler ile bu başarılı okul hakkında gerekli tüm bilgileri alabilmektedirler. Son derece gelişmiş imkânlar da 4 + 1 gemi stajı şeklinde eğitim alan öğrenciler bu süre içinde başarılı bir denizcinin sahip olması gerken tüm bilgilere sahip olarak mezun olmaktadırlar. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedip geliştirmeleri için gerekli tüm olanakları kendilerine sunabilmekte olan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi her sene yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilerden de çok ciddi bir ilgi görmekte ve sürekli olarak yeni Türk öğrencileri bünyesine katmaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1