Yök Denklik

Ukrayna Avrupa ve dünyanın en köklü üniversitelerine ev sahipliği yapan son derece başarılı bir eğitim sistemine sahiptir. Bu sebeple her sene dünyanın dört bir yanından birçok kişi sürekli olarak bu ülke de eğitim alabilmek için arayış içine girmektedirler.

Ukrayna'da Eğitim

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi YÖK Denklik

Ukrayna Avrupa ve dünyanın en köklü üniversitelerine ev sahipliği yapan son derece başarılı bir eğitim sistemine sahiptir. Bu sebeple her sene dünyanın dört bir yanından birçok kişi sürekli olarak bu ülke de eğitim alabilmek için arayış içine girmektedirler.

Ülkenin en önemli eğitim kurumlarından biri olan ve ilk temelleri 1900 yılında atılan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’de bunlardan biridir. 1929 yılında yapılan eğitim reformun da ismi Odessa Politeknik Enstitüsü Elektronik Bölümü olarak değiştirilen bu başarılı eğitim kurumu zaman içinde sürekli olarak gelişerek artık dünyanın dört bir yanından öğrenci çeken çok başarılı bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Günümüzde artık telekominikasyon ve buna benzer birçok alanda en kaliteli eğitimlerin verildiği kurumlardan biri olarak ön plana çıkan bu başarılı üniversite de eğitim almak için yıllık ortalama 1500 – 2000 dolar gibi bir bütçe yeterli olabilmektedir. Aynı zamanda ülke genelinde de günlük yaşam giderlerinin oldukça uygun olması sebebi ile insanlar sürekli olarak bu üniversitenin kendilerine sunacağı avantajları değerlendirmek için Ukrayna’ya akın etmektedirler. Her sene ülkemizden de birçok kişinin eğitim alabilmek için ilk tercihleri olan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi tüm öğrencilerine sınavsız kayıt olanaklarından düşük eğitim ücretleri sağlaması bu ilginin her geçen sene artmasına neden olmaktadır.

Yurtdışında Eğitim Almanın En Hızlı Yolu

Elektronik, bilgisayar ve telekominikasyon gibi alanlarda son derece kaliteli eğitimlerin verildiği bu kurum da özellikle insanların kendilerini geliştirebilmeleri ve aradıkları bilgilere en kısa zaman içinde ulaşabilmeleri için gerekli tüm olanaklar sağlanabilmektedir. Her biri kendi alanlarında uzmanlaşan ve aynı zamanda kendi alanlarında isim yapmış olan kişilerin verdikleri eğitimlerden binlerce kitabın yer aldığı gelişmiş kütüphanesine kadar tüm bilgileri en kısa zaman içinde öğrencilere sunacak imkânlara sahip olan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisinde alınacak olan diplomalar ülkemizde direk olarak denklik hakkına sahiptirler. Doğal olarak tüm öğrenciler mezun olduktan sonra mesleklerine hemen başlama olanağı da bulabilmektedirler.

Yurtdşında saygın bir üniversite de alacakları kaliteli bir eğitim ile meslek hayatlarında ki hedeflerine çok daha kısa zaman içinde ulaşacaklarını bilen tüm öğrenciler sürekli olarak seçimlerini doğru yapabilmek için Eurostar uzmanları ile iletişime geçmektedirler. Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan temsilcilikleri ve iş ortakları ile tüm öğrencilere farklı konular da yardımcı olabilmekte olan firmamız sayesinde artık sizde Ukrayna’ya ilk adımınızı attığınız günden itibaren kayıt işlemleri, konaklama, ulaşım ve benzeri konular hakkında güvenilir bir destek alabilirsiniz. Özellikle Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi YÖK denklik bilgilerini de bizlerden alarak bu üniversitenin sizler için doğru bir seçim olup olmadığını çok daha kısa zaman içinde anlayabilirsiniz. Bu sayede hayatınızın en önemli kararlarından birini en doğru şekilde verebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1