Yök Denklik

1900 yılında kurulan ve o günden bu yana eğitim kalitesini sürekli olarak yükseltip günümüzdeki en güvenilir eğitim kurumlarından biri haline gelen Odessa Tıp Üniversitesi şu an Ukrayna’nın en büyük tıp fakültesidir.

Ukrayna'da Eğitim

Odessa Tıp Üniversitesi YÖK Denklik

1900 yılında kurulan ve o günden bu yana eğitim kalitesini sürekli olarak yükseltip günümüzdeki en güvenilir eğitim kurumlarından biri haline gelen Odessa Tıp Üniversitesi şu an Ukrayna’nın en büyük tıp fakültesidir.

800 öğretmen, 18 akademisyen3 105 profesör ve 407 doçent ile dev bir eğitimci kadrosuna sahip olan bu başarılı üniversite öğrencilerine tüm tıp kollarında çok ciddi bir eğitim vermektedir. Pratik eğitimlerin gerçek klinik ortamlarında ve gerçek hastalar ile verilmesi öğrencilerin tüm bilgileri çok daha net bir şekilde alabilmelerini sağlamaktadır. Şu an 50’yi aşkın ülkeden 1500’ü aşkın öğrencinin eğitim aldıkları Odessa Tıp Üniversitesi aynı zamanda Türk öğrencilerin de çok yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır.

Yurtdışında tıp eğitimi almak isteyen ancak bunun için beklentilerini tam olarak karşılayacak bir eğitim kurumu bulmakta zorlanan öğrenciler yapacakları araştırmalar ile bu başarılı eğitim kurumunun kendileri için en doğru seçimlerden biri olacağı da bilmektedirler. Deniz kenarında bulunan kampüsü ve kampüs içinde öğrencilere sunulmakta olan gelişmş olanaklar her zaman için insanların eğitim dışındaki zamanlarını da keyifli br şekilde geçirebilmeleri sağlamaktadır. İlk günden bu yana gösterdiği gelişim ile artık sadece Ukrayna’nın değil aynı zamanda tüm Avrupa’nın en başarılı tıp fakültelerinden biri olarak gösterilen Odessa Tıp Üniversitesi tüm öğrencilerine verdiği saygın bir diploma ile mesleklerini dünyanın dört bir yanında yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.

Saygın Bir Diploma İle Tıp Dünyasında Yerinizi Alın

Odessa Tıp Üniversitesi YÖK denklik işlemleri konusunda sorun yaşamayacaklarını bilen birçok Türk öğrenci kısa zaman içinde bu okulda eğitim alabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bugüne kadar tıp dünyasına çok başarılı isimler kazandırmış olan ve aynı zamanda günümüzde de verdiği eğitimlerden sahip olduğu olanaklara kadar insanlara güven veren Odessa Tıp Üniversitesi hakkında bilgi almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm öğrencilere hem ülkemiz de hem de yurtdışında yardımcı olarak hem seçimlerinde hem de eğitim hayatlarında daha doğru adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Uygun eğitim ücretleri ile tıp eğitimi almak ve bunu yapmak için sınav stresi yaşamamak isteyen kişiler bizlerle yapacakları görüşmelerden sonra gerekli tüm bilgileri alabilmektedirler. Ülkemiz de tıp bölümlerine yerleşebilmenin ne kadar zor olduğunu ve aynı zamanda bu bölümler de okumak için ne kadar ciddi bütçelere gerektiğini herkes bilmektedir.  Bu sebeple birçok kişi gerek sınavsız kayıt olanakları gerekse düşük eğitim ücretleri gibi konular sebebi ile sürekli olarak seçimlerini yurtdışında üniversite eğitimi almaktan yana kullanmaktadırlar. Özellikle tıp eğitimi almak isteyen kişiler mutlaka seçimlerini yapmadan önce Odessa Tıp Üniversitesi’nde verilmekte olan kaliteli eğitimler hakkında araştırmalar yapmalıdırlar. Bu sayede geleceğe emin adımlar ile yürüyebilirler.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1