Yök Denklik

Yurtdışında eğitim size değer katar. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size birçok fırsat kapısını sonuna kadar açar. Bu nedenle öğrenciler yurtdışı eğitimi tercih etmektedirler. Daha iyi bir gelecek, daha yüksek yaşam standartlarına sahip olmak sizin elinizde.

Ukrayna'da Eğitim

Ukrayna’da Sınavsız Tıp Okumak

Yurtdışında eğitim size değer katar. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size birçok fırsat kapısını sonuna kadar açar. Bu nedenle öğrenciler yurtdışı eğitimi tercih etmektedirler. Daha iyi bir gelecek, daha yüksek yaşam standartlarına sahip olmak sizin elinizde.

Avrupa’nın köklü ve gözde üniversitelerinde öğrenim görerek kendi geleceğinizi kendiniz inşa edebilirsiniz. Fırsatlar hiçbir zaman altın tepside sunulmaz. Onları nasıl bulacağınızı kimse size söylemeyecek ve yol göstermeyecektir. Bu sebeple hayatınıza nasıl yön vermek istediğinize karar vererek harekete geçmeli ve geleceğinizi doğru bir şekilde planlamalısınız. Sadece bir hayatımız olduğu doğru. Ancak hepimiz sonsuz bir yaşama sahip olabilme şansına sahibiz. Bilim adına, insanlık adına yapacağımız çalışmalar adımızı insanlık tarihi boyunca yaşatabilir. İnsanların hayatlarına dokunabiliriz. Ancak tüm bunları öngörebilmek ve başarabilmek için çok daha global bir bakış açısına ihtiyacımız var. Kendi kabuğumuzu kırıp dışarı çıkmamız gerekir. Bu da yurtdışında eğitim ile mümkün olabilecektir. Farklı ülkeleri, kültürleri keşfetmek, dünya sıralamasında yer alan kaliteli eğitim veren okullara öğrenim görmek bu yolda mücadele edecek gücü bize sağlayacaktır. Sağlık alanlarında kendine yol çizmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği bölüm Tıp’tır.

Tıp fakültesinde Avrupa’da sınavsız üniversiteye kabuller gerçekleşmektedir. Yani, Avrupa’da ki üniversitelerin büyük bir kısmı sizden ÖSYM sınavlarına girmenizi ve belirli bir başarı elde etmenizi talep etmemektedir. İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi de bunlardan biridir. Ukrayna’da yer alan bu üniversite sizlere geleceğin doktorları arasında yer açmaktadır. Bu üniversitemiz AB standartlarına ve Bologna sistemine uygun eğitim vermektedir. Yani, mavi diploma almakta ve Avrupa’da geçerli bir diplomaya sahip olmaktasınız.

İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi YÖK denklik imkanına sahip bir okulumuzdur. Buradan mezun olan öğrenciler ülkemizde denklik başvurusunda bulunabilmektedirler. Hayallerine doğru yola çıkmak ve kaliteli eğitim görmek isteyen öğrenciler bu okulumuzu rahatlıkla tercih edebilirler. İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi YÖK denklik olması sebebiyle ülkemizde de görev yapabileceklerdir. İngilizce veya Rusça öğrenim görecek olan öğrenciler ayrıca ana dil seviyesinde en az bir yabancı dile sahip olacakları için Türkiye dışında çok geniş bir coğrafyada çalışma olanağı bulabileceklerdir. Rusça eğitim alan öğrenciler Avrupa’nın yanı sıra Rusça’nın yoğun olarak konuşulduğu Türki Cumhuriyetler, Rusya gibi birçok ülkede görev yapabileceklerdir.

İvano Frankivisk Tıp Üniversitesi YÖK denklik olup olmadığı ile ilgili elinde bir belge olmasını istiyorsan; Yükseköğretim Kurumuna bir dilekçe ile başvurarak kendi adına denklik belgesi alabilirsin. Daha sonrasında bizlere ulaşarak kayıt işlemlerini rahatlıkla başlatabilirsin. Ukrayna’da yer alan üniversitemizin en büyük avantajlarından biri de ekonomik yıllık harç ücretleridir. Ayrıca ülkede de aylık 500$ gibi bir gelir ile konaklama, yeme-içme gibi masraflar dahil olmak üzere geçimini sağlayabilirsin. Hayallerini erteleme ve daha iyi bir gelecek için hemen kayıt yaptırarak üniversite öğrenimine ilk adımlarını bizimle at.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1